Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 G.W: 14.07.2015, 11:42
 Św.Charbelu polecam Twojej modlitwie moje cierpienie,na ciele i duszy,Pomóż mi abym umiała nieść ten Krzyż z godnością bez narzekania i litowania się nad sobą Amen
 Magdalena: 13.07.2015, 22:20
 Blagam Cie Świety Charbelu uproś mi u Boga łaskę zdrowia. Wiem że grozi mi dużo chorób. Obroń mnie swa modlitwa i wybłagaj dla mnie łaske zdrowia. Obiecuje szerzyc Twoja Osobe dla tych ktorzy jeszcze Cie nie znaja. Wysłuchaj modlitwy mojej.
 Dorota: 13.07.2015, 20:37
 ,,,prosze Cie Sw.Charbelu o razwiazanie mojej trudnej sytuacji zyciowej,,,bez wyjscia,,,',modle sie i prosze ,,,zyje 30lat z mezem alkoholikiem,ktory niszczy cala rodzine,,a teraz od 8mcy jestem po wypadku i nie moge samodzielnie chodzic,,,on pije awanturuje sie po alkoholu i na trzezwo,,,juz nie mam sil,,,pomoz Sw. Charbelu,,,prosze o zdrowie i zebym mogla chodzic.Bogu niech bedzie chwala na wieki.
 Anna: 13.07.2015, 18:03
 Św.Charbelu ufam Tobie i Twojemu wstawiennictwu u Matki Najświętszej i jej Syna.Tyle razy już uprosiłeś dla mnie i mojej rodziny potrzebne łaski.Dziękuję z całego serca mojego i z całej duszy mojej za to.Wstaw się proszę teraz za moją kochaną 97-letnią mamą aby mogła spokojnie bez lęków przesypiać noce.
 bb: 13.07.2015, 13:45
 Prosze o cud przemiany i powrót mojego małżonka..niech wybaczy i wróci..niech miłośc nam nie pozwoli się rozstać..pomóż mu..pomóż nam,,
 Iza: 12.07.2015, 15:13
 Święty Ojcze Charbelu bardzo proszę cię o zdrowie dla mnie. Bóg zapłać.
 Iza: 12.07.2015, 15:13
 Święty Ojcze Charbelu bardzo proszę cię o zdrowie dla mnie. Bóg zapłać.
 Matka: 10.07.2015, 13:42
 Święty Ojcze Charbelu proszę otwórz serce mojego zięcia na miłość Chrystusa która ich połączyła Sakramentem Małżeństwa.Proszę o Błogosławieństwo Boże,Łaski Boże,Dary Ducha Świętego,o odrodzenie małżeństwa,o nawrócenie na drogę Bog,oprzemianę serca mojego zięcia i jego rodziców,napełnij je miłością.Proszę wyproś przyjęcie naszych modlitw.Chroń moją córkę w tym trudnym czasie.
 Ania: 06.07.2015, 23:46
 Św Charbelu proszę Cię o całkowite uzdrowienie mojego męża oraz o łaskę zdrowia dla całej rodziny.
 Basia: 06.07.2015, 16:36
 o najlepszy czas z wnuczką Martusią-o pojednania jej rodziców
 bogusia: 06.07.2015, 07:32
 Swiety Charbelu, z ufnoscia modlilam sie nowenna do Ciebie o pomyslny przebieg operacji bez stomi. Ufam szczerze, ze tak bedzie. Dzisiaj zabieram Cie w sercu na sale operacyjna. Jesli nie bedzie stomii i Bog pozwoli, to wtym roku przybede do Ciebie do Libanu.Dziekuje. Bogusia M.
 BASIA: 02.07.2015, 20:37
 O ODWIEDZINY W USA ANI Z MARTUSIA.TAK DBASZ O GRAZYNY ZDROWIE-TERAZ STŁUCZENIE KRĘGÓW DOLNYCH I SZCZYT NAPIĘĆ Z KRZYSIEM I MĘZEM,BY ULGĘ DALI W W JEJ ZAPRACOWANIU I ZDENERWOWANIU ICH DOCINKAMI,
 barbara: 02.07.2015, 18:36
 Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w kryzysie o uzdrowienie relacji,wyzwolenie ich z sidel szatanskich ,powrot do Boga ,do siebie i pojednanie z Bogiem-- za Julie w chorobie nowotworowej--za Basie w trudnej sprawie urzedowej,o pomyslne zakonczenie--za Marcina i Grzegorza o stala prace ,pomoc w trudnych sprawach i wyborach-- za Magde o wyzwolenie od kochanka,uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen--za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien,zniewolen,zlych nalogow i pokus-- za Mateusza o wyzwolenie od mezatki.
 siostra : 26.06.2015, 08:10
 Ojcze Charbelu błagam uproś cud uzdrowienia dla mojej siostry Ani...
 Maya: 26.06.2015, 01:01
 Sw Charbelu z głębi serca prosz Cie o uzdrowienie Magdy o ulgę w cierpieniu dla mamy Danieli a także o powrót do zdrowia dla mnie
 Zofia M.: 25.06.2015, 12:05
 Swięty Charbelu błagam Cię z całego serca mojego, z całej mojej duszy i z całego mojego umysłu o zdrowie dla mojej Mamy i brata i mnie,ulituj się nad nami i miej nas w swojej opiece.
 mama : 24.06.2015, 13:03
 Ojcze Charbelu proszę Cię aby moja prośba którą mam w głębi serca spełniła się. Dziękuję za otrzymane łaski za twoim wstawiennictwem. Proszę pomóż i miej nas w opiece.
 joanna: 24.06.2015, 12:25
 Sw.ojcze charbelu prosze wstaw sie o laske uzdrowienia ,o dobry wynik z tomografii i odpoczynek od chemii
 Justyna: 22.06.2015, 22:58
 Sw. Charbelu prosze wstaw sie za Naszym Malzenstwem. Za dojrzaloscia mojego meza. Niech stanie sie cud ...
 Anna: 21.06.2015, 22:18
 Św.Charbelu wszystkich trudnościach i finansowych i mieszkaniowych i z pracą.Wyratyuj nasbelu, pomóż naszej rodzinie w naszyc
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] (52) [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej