Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 barbara: 02.07.2015, 18:36
 Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w kryzysie o uzdrowienie relacji,wyzwolenie ich z sidel szatanskich ,powrot do Boga ,do siebie i pojednanie z Bogiem-- za Julie w chorobie nowotworowej--za Basie w trudnej sprawie urzedowej,o pomyslne zakonczenie--za Marcina i Grzegorza o stala prace ,pomoc w trudnych sprawach i wyborach-- za Magde o wyzwolenie od kochanka,uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen--za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien,zniewolen,zlych nalogow i pokus-- za Mateusza o wyzwolenie od mezatki.
 siostra : 26.06.2015, 08:10
 Ojcze Charbelu błagam uproś cud uzdrowienia dla mojej siostry Ani...
 Maya: 26.06.2015, 01:01
 Sw Charbelu z głębi serca prosz Cie o uzdrowienie Magdy o ulgę w cierpieniu dla mamy Danieli a także o powrót do zdrowia dla mnie
 Zofia M.: 25.06.2015, 12:05
 Swięty Charbelu błagam Cię z całego serca mojego, z całej mojej duszy i z całego mojego umysłu o zdrowie dla mojej Mamy i brata i mnie,ulituj się nad nami i miej nas w swojej opiece.
 mama : 24.06.2015, 13:03
 Ojcze Charbelu proszę Cię aby moja prośba którą mam w głębi serca spełniła się. Dziękuję za otrzymane łaski za twoim wstawiennictwem. Proszę pomóż i miej nas w opiece.
 joanna: 24.06.2015, 12:25
 Sw.ojcze charbelu prosze wstaw sie o laske uzdrowienia ,o dobry wynik z tomografii i odpoczynek od chemii
 Justyna: 22.06.2015, 22:58
 Sw. Charbelu prosze wstaw sie za Naszym Malzenstwem. Za dojrzaloscia mojego meza. Niech stanie sie cud ...
 Anna: 21.06.2015, 22:18
 Św.Charbelu wszystkich trudnościach i finansowych i mieszkaniowych i z pracą.Wyratyuj nasbelu, pomóż naszej rodzinie w naszyc
 Basia: 21.06.2015, 19:51
 SW.CHARBELU OTOCZ OPIEKĄ RODZINĘ BEATY I ANI
 matka: 21.06.2015, 17:27
 Sw. Ojcze Charbelu błagam Cie uratuj Rodzinę mojej córki i wnuczki Twoja wierna czcicielka
 Jola: 21.06.2015, 09:01
 Św.Charbelu,błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga za nami,abyśmy szczęśliwie wyszli ze wszystkich kłopotów.
 Rodzice: 17.06.2015, 21:24
 Św. Charbelu módl się za Dominika - o łaskę żywej wiary i uzdrowienie z choroby. Bogu niech będą dzięki!
 Zofia M.: 15.06.2015, 19:59
 Kochany Swięty Charbelu błagam Cię z całego serca mojego i z całej mojej duszy i z całego mojego umysłu uproś u Boga dar łaski zdrowia dla mojej Mamy,Brata i mnie,SwiętyCharbelu ulituj się nad nami,zmiłuj się i miej nas w swojej opiece,serdecznie dziękuję.
 G.W: 14.06.2015, 10:49
 Święty Charbelu,Pozwól zaakceptować to czego nie mogę zmienić,polecam Twojej modlitwie życie mojego syna i córki,Wyprowadż dobro z tego zła, proszę Zajmij się nimi Amen
 jadwiga: 14.06.2015, 10:23
 prosze o laske dla mojej corki Natalii o zdrowie o powrod do kosciola i opieke nad jej zyciem i ochrone w pewnej sprawie SWIETY Charbelu upros laski dla niej
 Wierna : 13.06.2015, 11:35
 Św.Charbelu błagam uzdrów moją rodzinę spraw aby moja córka z rodziną wróciła do Boga i żeby była szczęśliwa i otaczali ją dobrzy ludzie i to co pragnie żeby się jej spełniło.Spraw aby sąsiedzi zostali uzdrowieni z mściwości i zaciętości.
 Agnieszka : 12.06.2015, 09:22
 Św. Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę uzdrowienia...Amen.
 ella: 10.06.2015, 23:12
 Św.Ojcze Charbelu dziękuje za wysłuchanie moich próśb i proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za moją rodziną, utwierdź w nas wiarę, nadzieję i miłość.
 hanna: 10.06.2015, 16:55
 Swiety Charbelu ,cudowny Mistyku ktorego tak bardzo umilowalam poprzez laske naszego ukochanegoJezusa Chrystusa,prosze Ciebie o wstawiennictwo u naszego Ojca Niebieskiego,aby obdarzyl laska blogoslawienstwa moje dziecii ich zwiazki.Laske zdrowia,ích i wnuczat,by Pan nad nimi czuwal i blogoslawil im w zdrowiu,zyciu,podrozy i pracy.Prosze tez o blogoslawienstwo mojego malzenstwa i pomyslnosci w rozwiazaniu problemu Roberta.O moj ukochany Swiety Charbelu otocz nas swoja Boza opieka i LASKA:PAN BOG bardzo sobie Ciebie upodobal za twoje Swiete zycie i podarowal tak ogromny dar pomocy nam grzesznym.Prosze wysluchaj o cudowny Swiety moich prozb.Wskaz droge ktora mamy podarzac.Panu naszemu niech beda dzieki
 Basia: 10.06.2015, 00:37
 CHARBELU DAJ TERESIE UKOJENIE,ŁASKĘ ODWIEDZIN CIOCI 95 -letniej.DAJ wielkie nawrócenie MARII-lat 84.DWÓJCE dzieci w zastępczej rodzinie -daj cud bliskości z rodziną a IZIE UZDRÓW MIĘŚNIAKI,BY MIAŁA DZIECI
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] (53) [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej