Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Basia: 30.05.2015, 21:27
 ZAWIERZAM MISJĘ OPIEKI TERESY Cytryckiej nad Marią po wylewie,3 -ci rok,przez 3 tygodnie/bez sobót,niedziel. Ma dojazd z kolegą Kazikiem,on do pracy.WIELKI CUDOTWÓRCO DAJ ŁASKI PRZEZ TEJ PIELĘGNIARKI RĘCE!!!
 Basia: 29.05.2015, 00:33
 Zawierzam POLSKĘ,spotkania -Alaska, Floryda. Błagam o wiarę dla PIOTRA,IWONY i pomysł na małżeństwo,też OLIVERA.Grażyna cudownie zdrowe ma płuca-dziękuję
 Marzena: 28.05.2015, 20:51
 Dziekuje.Lzy plyna w duszy ze szczescia i w podziekowaniu.
prosze nadal o pomoc w mojej drodze.
 Dominik: 25.05.2015, 21:57
 Św.Charbelu proszę cie o uzdrowienie mnie z nowotworu
 G.W: 24.05.2015, 11:19
 Św.Charbelu,Wstawiaj się za nami,Proś o Dary Ducha Św.dla mnie,mojej córki,syna który zagubił się w nałogach,proszę o siłę,moc i Mądrość Bożą dla nas,Amen
 ewa: 23.05.2015, 21:39
 Św.Charbelu uproś mi u P.Boga dar zakończenia leczenia mojej choroby i uzdrowienia serduszka naszej Marysi.
 Matka: 22.05.2015, 13:52
 Święty Charbelu błagam Cię ,żeby wreszcie opuściła zła passa moją córkę N ,żeby w pracy układało jej się dobrze i otaczali ją ludzie dobrzy i pomocni ,pomagali jej przetrwać ciężkie i złe chwile ,a nie dodatkowo dołowali ,a także żeby zaszła w upragnioną ciążę proszę o wstawiennictwo - do Matki Bożej i Jej Syna
 Andrzej: 22.05.2015, 10:47
 Proszę cię św. Charbelu o łaskę czystości
 Ola: 21.05.2015, 15:32
 Proszę Cię Charbelu o miłosierdzie i łaskę dla Mirosława,kolegi z pracy,wstaw się proszę do Pana,który jest Bogiem rzeczy niemożliwych.
 ewa: 19.05.2015, 22:07
 Kochany Ojcze Charbelu błagam o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę uzdrowienia moich ślinianek i węzłów chłonnych. Amen
 mama: 18.05.2015, 22:06
 OJCZE CHARBELU PROSZĘ O ŁASKE I DARY DUCHA ŚWIETEGO DLA MOJEGO SYNA I SIOSTZRENICY MIEJ ICH DZISIAJ W SWOJEJ OPIECE
 mama: 18.05.2015, 22:05
 OJCZE CHARBELU PROSZĘ O ŁASKE I DARY DUCHA ŚWIETEGO DLA MOJEGO SYNA I SIOSTZRENICY MIEJ ICH DZISIAJ W SWOJEJ OPIECE
 mama.m.: 18.05.2015, 18:48
 Ojcze Charbelu proszę Cię o Dary Ducha Świętego podczas egzaminu dla mojego syna i siostrzenicy. Pomóż aby ten egzamin napisali pomyślnie. Święty Charbelu wysłuchaj mojej prośby o którą Cię proszę.
 ks: 14.05.2015, 22:19
 Św.Charbelu wysłuchaj mojej prośby ,pomóż mojej córce wyjść z alkoholizmu i odzyskać równowagę psychiczną , miej moją rodzinę w swojej opiece.Amen
 mama: 14.05.2015, 12:40
  Święty Charbelu, proszę cię o Dary Ducha Świętego dla mojej córki Kasi na dzisiejszy egzamin aby zdała go pomyślnie. Proszę cię również o światło ducha dla egzaminatorów.
 Anna: 13.05.2015, 22:47
 Święty Charbelu rozpoczynam dziś Nowennę do Ciebie i błagam o wyproszenie mi u Jezusa Miłosiernego łaski nawrócenia dla moich bliskich.
 ella: 13.05.2015, 22:46
 Św.Charbelu wysłuchaj moich próśb zanoszonych w tej nowennie
 Bożena: 13.05.2015, 19:38
 Św. Charbelu błagam cię o uzdrowienie z mojej choroby,aby guz w mojej głowie zniknął.Proszę też o zdrowie i opiekę dla całej rodziny i maich dzieci. Tobie chwała na wieki.
 Ewa: 12.05.2015, 21:03
 Św. Ojcze Charbelu proszę Cię o jeszcze jeden dar macierzyństwa - obdarz nas jeszcze jednym zdrowym dzieckiem i radość z życia dla całej rodziny, Trzymaj w opiece mojego syna Patryka - spraw aby zawsze kroczył dobrą drogą. Trzymaj w opiece mojego męża, synka i mnie spraw żebyśmy byli zawsze zdrowi i zawsze razem.
 Ania: 12.05.2015, 17:23
 Ojcze Charbelu dziękuję za opiekę nad naszą rodziną i proszę o uwolnienie od złego ducha który nas nawiedza i niszczy w nas miłość.Pomóż Anecie i jej matce odnaleść szczęście w Bogu.Proszę o zdrowie dla całej rodziny a szczególnie dla mojego synka Adrianka.Wyproś u Boga i Maryi potrzebne nam łaski.Dziękuje za znaki które nam dajesz i że jesteś z nami.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej