Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 mama: 05.03.2015, 14:31
 sw ćarbelu czuwaj nad moim synem by szczęśliwie zdrowy powrócił do kraju
 G.W: 04.03.2015, 14:48
 Św.Charbelu,polecam Ci Dominika,po wypadku w Szpitalu lekarze ratują skomplikowane złamanie nogi,Wstawiaj się za nim do Pana Boga Amen
 Basia: 02.03.2015, 17:57
 o cud pomocy A.Dudzie-z kłamcami-o ratunek dla Polski
 Bozena: 01.03.2015, 21:27
 SWIETY CHARBELU prosze cie o laske zdrowia dla mnie i zgode w rodzinie
 chlopak: 28.02.2015, 03:00
 Świety Charbelu, prosze Cie o znalenie dziewczyny ktora przyniesie mi szczescie
 Grażyna: 27.02.2015, 16:03
 Święty Ojcze Charbelu proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę zdrowia dla mnie i mich bliskich
 madzia: 25.02.2015, 22:54
 Święty Charbelu ubłagaj dla mnie łaskę uzdrowienia neurologicznych problemów głowy oraz chorób duszy i ciała.
 hanna: 25.02.2015, 20:16
 Święty Charbelu błagam Cię o twoje wstawiennictwo za Małgorzatą która traci trzecie dziecko,po ludzku nie ma ono szans na przeżycie.Ty możesz dokonać operacji na dziecku aby urodziło się o czasie zdrowe
 Asia: 25.02.2015, 18:33
 Św. Charbelu, proszę gorąco u przemianę serca i uświęcenie dla zaprzyjażnionego kapłana. Strzeż go od zakusów złego ducha i broń jego ciała i duszy, by wiernie służył Chrystusowi.
 Joanna: 24.02.2015, 18:30
 św. Charbelu, dziękuję gorąco za cuda, które czynisz w życiu Jasia. Oręduj za nim dalej proszę, by trwał w jedności z Chrystusem. Proszę Cię też gorąco o łaskę przemiany serca dla mnie. O oczyszczenie, uzdrowienie i uwolnienie. Dziękuję za Twoje towarzyszenie. Módl się za mna i za moja rodziną
 mama: 23.02.2015, 23:02
 Opiekuj sie moja corka Kamila podczas mojej nieobecnosci.
 zofia: 23.02.2015, 09:23
 święty Charbelu proszę wstaw się za mną do Boga o pomoc i pozytywne rozwiązanie trudnej dla mnie sprawy i o dobrych życzliwych ludzi wokół mnie
 Ania: 21.02.2015, 23:34
 Św Charbelu proszę o łaskę zdrowia i powrót pamięci dla mojego męża miej naszą rodzinę w opiece Amen
 siostra: 21.02.2015, 22:23
 Sw Szarbelu błagam obdarz łaską uzdrowienia mojego bardzo chorego brata Marka aby dzięki Twemu Blogosławieństwu i opiece pokonał te ciężką chorobę
 ania: 20.02.2015, 16:48
 Swiety Charbelu wstaw sie za moim mezem do Pana Boga upros laske zdrowia z raka trzustki pokornie prosze.
 Kasia: 20.02.2015, 11:18
 Św. Charbelu pomóż mi i mojej rodzinie, wstaw się za nami u Pana naszego.
 G.W: 20.02.2015, 10:13
 Św.Charbelu,polecam Ci nasze beznadziejne sprawy,z którymi borykam się od lat,beznadziejna sytuacja mojego syna jest ciągle bardzo bolesna i nie widać końca,choroba nowotworowa mojej córki,to wszystko powoduje ogromny ból w moim sercu,wierzę że kiedyś to wszystko się skończy,ale proszę o wstawiennictwo Twoje u Miłosiernego Jezusa i Matki Jego Amen
 Ala: 18.02.2015, 17:33
 Święty Charbelu, święty cudotwórco Boży, błagam o Twoją pomoc i wstawiennictwo w jak najszybszym i skutecznym rozwiązaniu potwornych problemów nękających mnie i moją rodzinę, w wyjściu z naszej fatalnej sytuacji oraz w pokonaniu trudności, które się piętrzą w naszym życiu. Wyjednaj nam łaskę zdrowia, uleczenia naszych ran na ciele, duszy i psychice, spokoju i uwolnienia nas wreszcie od wszelkich toksycznych i niszczących nas ludzi. Proszę, pomóż nam teraz, tak jak kiedyś w odpowiedzi na moje modlitwy, prawie natychmiast wyjednałeś polepszenie stanu zdrowia dla mojej ciężko chorej Mamy... Święty Charbelu, módl się za nami...
 Ula: 18.02.2015, 14:44
 ŚW Ojcze Charbelu proszę o zdrowe potomstwo dla synowej i syna tak długo czekają i zdrowie dla męża wstaw się za nimi
 mama: 17.02.2015, 13:24
 św ojcze charbelu proszę cię o łaskę zdrowia dla męża i całej rodziny dar potomstwa dla synowej i syna na które tak długo czekają
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej