Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 MATKA : 06.01.2015, 16:10
 SW.CHARBELU PROSZE O ZDROWIE DLA SYNA ,I ZONE KATOLICZKE
 G.W: 05.01.2015, 13:29
 Św.Charbelu,dziękuje za opiekę nad moją rodziną,Pomagasz w beznadziejnej sytuacji mojego syna,w chorobie córki,a mnie Ogarniasz opieką abym troszczyła się o nich,wiem że bez Twojego wsparcia nie dała bym rady sama nieść takiego ciężaru,Proszę Cię Święty Charbelu o dalsze potrzebne dla nas łaski Amen
 ELA: 04.01.2015, 20:31
 ojcze CHARBELU pomóż aby syn otrzymał pracę
 ewa: 04.01.2015, 14:20
 Święty Charbelu, błagam Cię o pomoc ,wstawiaj się u Pana Jezusa za mną i uproś mi dar uleczenia mnie z choroby nowotworowej. Proszę też o wstawiennictwo za naszą malutką Marysią. Wyproś dla niej dar uleczenia jej serduszka. Miej nas Św. Cherbelu w swojej opiece i módl się za nami.
 antoni: 04.01.2015, 12:43
 SW CHARBELU prosze o wyproszenie laski u TROJCY SW MILOSIERDZIA BOZEGO w MOJEJ trudnej sprawie z ktora nie moge poradzic WIERZE wTWA MOC zMODLITWA**AMEN** BOG ZAPLAC
 GRAZYNA: 03.01.2015, 21:56
 Sw. Charbelu proszę CIĘ w MODLITWIE DZIĘKCZYNNO BŁAGALNEJ o wstawiennictwo TWE U BOGA O CUD UZDROWIENIA z RAKA zony mego brata ZOFII CHOLAST oraz UZDROWIENIE DUSZY I CIAŁA oraz dobra spowiedz dla KAZIMIERY LORENS i UWOLNIENIE i nawrócenie syna MARCINA LORENS. BÓG ZAPŁAĆ
 Zofia M: 31.12.2014, 12:13
 Swięty Charbelu dziękuję Ci za opiekę ,pomoc, za wszelkie łaski i zdrowie,jestem głęboko wdzięczna, dziękuję Ci z całego serca mojego i z całej mojej duszy i proszę o pomoc dla mojej rodziny o zdrowie R.Z.Z. Bóg zapłać.Amen.
 matka: 29.12.2014, 18:47
 o sw.Charbelu blagam o litosc dla bogdana ,pozwol mu poznac kogos z kim bylby szczesliwy.
 basia: 27.12.2014, 17:38
 św Charbelu proszę uzdów mojego brata z raka uczyń cud a ja z radością bedę wychwalać milośierdzie Jezusa Chrystusa
 ania: 27.12.2014, 00:03
 Św Charbelu dziękuję za opiekę nad moim mężem i błagam o powrót pamięci dla Niego .Ufam Tobie i proszę o dalszą opiekę nad naszą rodziną.Amen
 Basia: 26.12.2014, 18:14
 Św Charbielu proszę 🙇 cię o łaskę powrotu do zdrowia żebym mogła chodzić oraz o to by moje plany się powiodły
 matka: 23.12.2014, 21:49
 Święty Charbelu uproś łaske zdrowia dla moich dzieci , które cierpią na depresje i maja chwile zwątpienia
 Cecylia : 17.12.2014, 23:16
 św Charbelu proszę uzdrów dusze i ciało córki porzucenie grzesznego życia nawrócenie do Pana Boga obudzenie sumienia otworzenia oczu jak jest zniewolniona przez złego ducha szatana św Charbelu wyprować ja z tego zniewolenia raduj ja przed atakiem złego ducha łaskę uwolnienia żywy wiary Pana Jezusa
 Atina: 17.12.2014, 01:41
 Kochany Św. Charbelu błagam wyjednaj u Jezusa Miłosiernego łaskę nawrócenia i czystości dla mojego męża, który mnie i córkę porzucił dla innej kobiety, proszę również o siły, zdrowie i znalezienie dobrej pracy dla mnie oraz łaskę przebaczenia moim krzywdzicielom mężowi i siostrze.
 matka : 16.12.2014, 18:45
 Jezu blagam ratuj syna
 Marek: 15.12.2014, 22:37
 Św. Charbelu prosze Cię o dar wyzdrowienia dla mojego przyjaciela Grzegorza.
 Matka: 15.12.2014, 07:38
 Swięty Chambelu wyjednaj dla mojego syna Patryka łaskę zdrowia, a dla mnie siłę do opieki nad nim. Ąmen
 G.W: 13.12.2014, 10:10
 Św.Charbelu,jutro wiozę bardzo chorą córkę Małgorzatę do szpitala w Warszawie,Postaw na naszej drodze Aniołów Stróży którzy nam pomogą,córka jest chora neurologicznie po operacji guza mózgu,tak po ludzku dawno miała odejść do Nieba,ale Pan Bóg przewidział dla niej i dla mnie coś do spełnienia tu na ziemi,ja nie rozumiem dlaczego mnie Wybrał abym cierpiała razem z córka tyle lat.Przemieniaj nasze życie,Wyprowadż dobro z tej sytuacji,Pomóż nam Św.Charbelu,niech Nowonarodzony Jezus Chrystus,przemieni nasze serca a w rodzinie niech zapanuje pokój i radość Amen
 ELA: 11.12.2014, 22:55
 Święty Charbelu wstawiaj się za moim synem do Matki Najświętszej i jej syna
 matka : 11.12.2014, 17:58
 jezu przemien syna naszego pomagaj mu w ukladaniu na nowo swego rozpadnietego zycia postaw na jego drodze uczciwa kobiete
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] (63) [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej