Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Zofia M.: 23.11.2014, 19:51
 Sw.Charbelu błagam cię o zdrowie,proszę cię z całego serca mojego wstaw się za mną do Pana Jezusa i upros mi łaskę zdrowia,Sw.Charbelu ulituj się nade mną pokornie cię o to proszę,miej mnie w swej opiece,Amen.
 Krystyna: 22.11.2014, 19:03
 ŚW. CHARBELU Proszę Cię o wstawiennictwo u Boga i pomoc w Uzdrowieniu mnie i Mojej rodziny Pomóż bym mogła żyć pełniejszą piersią bez bóli i Błagam Cię o Laskę i Opiekę nade mną i Moją Rodziną
 Teresa: 21.11.2014, 23:43
 Błagam św Charbelu uproś potrzebne łaski dla Marii, łaskę żywej wiary , dary Ducha św., znalezienie pracy, dobrego, wierzącego męża, a także zgodę i miłość w rodzinie Katarzyny i opiekę Bożą dla Agnieszki z rodziną.
 Joanna: 21.11.2014, 22:01
 Świety Szarbelu błagam uproś u Boga łaskę dla mojego syna.Spraw ,aby potrafił odnaleźć właściwą drogę w życiu. Pokaż mu jak ma żyć, aby nie krzywdzić siebie i innych.
 bogusia: 21.11.2014, 21:43
 ŚWIĘTY Charbelu proszę wstaw się przed obliczem Bożym w intencji moich dzieci uwolnij ich ze złych nałogów i wyprostuj ich drogi.Bardzo proszę choć pewnie nie jestem godna abyś skłonił swe święte ręce ku mnie.błagam i dziękuję
 Irena: 21.11.2014, 20:37
 Św. Charbelu wstawiaj się do Boga za moją rodziną, wyproś nam zdrowie fizyczne i duchowe, Bądż naszym orędownikiem.
 Irena: 21.11.2014, 20:36
 Św. Charbelu wstawiaj się do Boga za moją rodziną, wyproś nam zdrowie fizyczne i duchowe, Bądż naszym orędownikiem.
 Anna: 21.11.2014, 13:22
 Święty Charbelu, skończyłam dzisiaj Nowennę do Ciebie, jutro zapraszam Cię do modlitwy za " posługujących" i wszystkich wiernych zgromadzonych na Mszy Świętej i modlitwach o uwolnienie i uzdrowienie od 16 -21ej, w wigilię Chrystusa Króla. Spraw i przyczyń się za nami , aby Jezus królował w naszych sercach i całym życiu. Amen.
 Ania: 21.11.2014, 07:59
 Św,Charbelu,pomóż mi,proszę we wszystkich trudnościach mojego życia i rodziny.Pomóż mi z mom życiem, bo nie daję sobie już rady
 G.W: 20.11.2014, 14:18
 Św.Charbelu,Pomóż dla syna aby mógł podjąć pracę,Uzdrów go z chorób na ciele i duszy aby mógł normalnie egzystować w życiu przy Twojej pomocy Ratuj moje dzieci Amen
 Maria: 20.11.2014, 12:15
 Św.Charbelu , błagam Cię o opiekę i wstawiennictwo do Pana Boga za nami.
 zdzisław: 20.11.2014, 08:18
 Dziękuje i proszę o pomoc dla Michała.
 mda: 18.11.2014, 01:41
 Św.Charbelu,błagam Cię o ratunek.Wstaw się za mną do Jezusa Chrystusa o łaskę uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej.
 mda: 18.11.2014, 01:25
 Św.Charbelu,błagam Cię o ratunek.Wstaw się za mną do Jezusa Chrystusa o łaskę uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej.
 Maya: 17.11.2014, 06:47
 Sw Charbelu błagam Cię wstaw się za mną z całego serca proszę Cię o uzdrowienie z nieuleczalnej choroby dziękuje Ci za łaskę szczęśliwego rozwiązania mojej córki Magdaleny Bog zapłać wdzięczna czcicielka
 Maya: 17.11.2014, 06:47
 Sw Charbelu błagam Cię wstaw się za mną z całego serca proszę Cię o uzdrowienie z nieuleczalnej choroby dziękuje Ci za łaskę szczęśliwego rozwiązania mojej córki Magdaleny Bog zapłać wdzięczna czcicielka
 iwona: 16.11.2014, 15:59
 Swięty Charbelu proszę o łaskę zdrowia , o uleczenie mojej długiej infekcjii.
 bogna: 14.11.2014, 23:55
 Święty ojcze,. wstaw się za moim mężem u Boga. Uproś opamiętanie i nawrócenie do Boga. Broń nasze małżeństwo i rodzinę przed rozpadem, błagam Cię cudotwórco, wysłuchaj mnie!
 bogna: 14.11.2014, 23:51
 Święty ojcze,. wstaw się za moim mężem u Boga. Uproś opamiętanie i nawrócenie do Boga. Broń nasze małżeństwo i rodzinę przed rozpadem, błagam Cię cudotwórco, wysłuchaj mnie!
 Lidia: 13.11.2014, 22:27
 Św.Charabelu błagam o zdrowie i błogosławieństwo dla Mamy,synka dla całej mojej bliskiej rodzinki i dla mnie i o to aby juz relacje z partnerem się naprawiły i o szczescie dla nas wszystkich i uzdrowienie z wszelkich chorób( dolegliwości) Opiekuj sie nami i chroń od wszelkiego zła. Ufam Tobie i Twemu wstawiennictwu u Boga.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] (65) [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej