Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 MARIA: 10.02.2015, 19:35
 SWIĘTY CHARBELU PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA MOJEJ SIOSTRY KRYSTYNY I MOJEGO MĘŻA.
 BOŻENA: 10.02.2015, 13:57
 Święty Ojcze Charbelu proszę o uzdrowienie kolan syna Piotra o zdrowie dla męża Krzysztofa proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów w pracy. Proszę o dar macierzyństwa dla Moniki i Ani.
 G.W: 09.02.2015, 11:06
 Św.Charbelu proszę Cię,Pomóż ja sama gubię się nie mam siły,beznadziejne sprawy moje,mojego syna,córki tak bardzo mnie zmiażdżyły że nie mam sił aby wołać,krzyczeć,prosić o pomoc i ratunek,czasem myśle że Pan Bóg nie słyszy moich modlitw,jak długo jeszcze mam żyć w takiej beznadziejności?myślę że dłużej nie wytrzymam,boje się zwariować,Św.Charbelu Pomóż mi Błagam Amen
 ell: 08.02.2015, 21:14
 Św. ojcze Charbelu wysłuchaj błagań zanoszonych przeze mnie w tej nowennie.
 Teresa: 08.02.2015, 17:47
 Święty Charbelu,bądź moim orędownikiem u Jezusa Miłosiernego i uczyń w Jego Imię, w Imię Jezusa przemianę umysłów i serc moich bliskich.Niech otworzą się na Boże Miłosierdzie. Amen.
 ewelina: 08.02.2015, 17:10
 Święty szarbelu prosze o wstawiennictwo za mną, aby szum w głowie i kołatanie serca ustąpiły.
 halina: 08.02.2015, 07:04
 sw Charbelu proszę Cię o uzdrowienie z mojej chorobyi moich dolegliwości
 halina: 08.02.2015, 07:03
 sw Charbelu proszę Cię o uzdrowienie z mojej chorobyi moich dolegliwości
 Ela: 05.02.2015, 20:26
 św.Ojcze Charbelu proszę o wyproszenie łaski zdrowia dla mnie i z ufnością i nadzieją powierzam moje dzieci pomóż w zdaniu matury mojej córki i o dobrą prace dla syna i męża .Błagam św Charbelu wstaw się za nami u najwyższego BOGA. BOŻE NIE OPUSZCZAJ NAS I PROWADŹ NAS AMEN
 Zofia M.: 05.02.2015, 09:42
 SWIETY CHARBELU ZMIŁUJ SIĘ NADE MNĄ I OBDARZ MNIE ŁASKĄ ZDROWIA,DAJ MI POZNAĆ PRAWDĘ,OTWIERAJ MOJE OCZY BY WIDZIAŁY,OTWIERAJ MOJE USZY BY SŁYSZAŁY,DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE ŁASKI I DOBRA,SW.CHARBELU MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE I ULITUJ SIĘ NADE MNĄ.AMEN.
 matka : 04.02.2015, 18:59
 sw Charbelu wypros laski dla syna
 Krystyna: 04.02.2015, 14:47
 Sw Charbiel prosze o laske zdrowia dla mnie i moich bliskich i aby moja corka wyszla zamaz i nie zyla juz w grzechu.
 Elzbieta: 03.02.2015, 20:17
 Św,ojcze Charbelu prosimy Cię uproś u naszego Pana łaskę zdrowia dla mamy Sylwii Św.Ojcze Charbelu prosimy Cię uproś łaskę zdrowia dla mamy Sylwii
 Magdalena: 02.02.2015, 21:10
 Św. Charbelu, rozpoczęłam ta nowennę po namaszczeniu świętym olejem, wierzę że w połączeniu z nowenną zostaną wysłuchane moje modlitwy o zdrowie dla mnie, męża, rodziców i rodzeństwa oraz o dar potomstwa dla mnie oraz mojej siostry. Błagam św. Charbelu wstaw się za nami, a jednocześnie "Bądź wola Twoja Panie"
 Magdalena: 02.02.2015, 21:09
 Św. Charbelu, rozpoczęłam ta nowennę po namaszczeniu świętym olejem, wierzę że w połączeniu z nowenną zostaną wysłuchane moje modlitwy o zdrowie dla mnie, męża, rodziców i rodzeństwa oraz o dar potomstwa dla mnie oraz mojej siostry. Błagam św. Charbelu wstaw się za nami, a jednocześnie "Bądź wola Twoja Panie"
 Mama: 01.02.2015, 20:12
  Św.Ojcze Charbelu proszę Cię uproś dla mojej córki Pauliny i Michała upragnione dziecko a dla Moniki dobrego męża.Módl się o wiarę dla całej rodziny
 Ela: 01.02.2015, 20:03
 Św.Ojcze Charbelu prosimy Cię abyś wyprosił łaskę zdrowia dla Bartosza.Módl się za to dziecko i jego całą rodzinę.
 Maria: 01.02.2015, 15:27
 Św.Charbelu błagam Cię o opiekę i wstawiennictwo do Pana Boga za nami,abyśmy otrzymali tak bardzo nam potrzebne łaski i szczęśliwie wyszli ze wszystkich kłopotów.
 befp: 31.01.2015, 22:53
 Św. Ojcze Charbelu z ufnością i nadzieją powierzam Tobie moje zatroskanie o moją wnuczkę Ninę, błagam miej ją w swojej opiece, wstaw się u Boga Wszechmogącego za moimi dziećmi i całą moją rodzinę.
 Hanna: 30.01.2015, 21:12
 Święty Ojcze Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Boga o łaskę uzdrowienia mojego syna Michała i łaskę upragnionego, zdrowego dziecka dla córki Joanny. Proszę o zdrowie na duszy i ciele dla całej rodziny.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej