Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Anna: 13.11.2014, 16:57
 Święty Charbelu, powierzam Twojej modlitwie wstawienniczej moich bliskich, wypraszaj im łaskę wiary, nadziei i miłości Boga i ludzi. Amen.
 vladys: 13.11.2014, 11:58
 SW CHARBELU, upros mi u Pana Jezusa brak lęków , spokojne sny , zgode wsród moich najbliższych męża córki , proszę o codzienną opieke dla nas o uleczenie psychiki ,czerpanie radości z życia o lepszą wiare . Oddaje ci moją rodzine pod opieke .Amen
 vladys: 13.11.2014, 11:58
 SW CHARBELU, upros mi u Pana Jezusa brak lęków , spokojne sny , zgode wsród moich najbliższych męża córki , proszę o codzienną opieke dla nas o uleczenie psychiki ,czerpanie radości z życia o lepszą wiare . Oddaje ci moją rodzine pod opieke .Amen
 vladys: 13.11.2014, 11:19
 SW CHARBELU, upros mi u Pana Jezusa brak lęków , spokojne sny , zgode wsród moich najbliższych męża córki , proszę o codzienną opieke dla nas o uleczenie psychiki ,czerpanie radości z życia o lepszą wiare . Oddaje ci moją rodzine pod opieke .Amen
 Teresa: 11.11.2014, 23:42
 Św. Charbelu błagam Cię w intencji Jacka o u uzdrowienie z nieuleczalnej choroby.
 Krystyna: 11.11.2014, 18:00
 Św.Charbelu proszę o uzdrowienie mojej córki
 Mama: 11.11.2014, 13:25
 Św. Charbelu błagam Cię wysłuchaj mnie.Pomóż mi aby mój syn zmienił się na lepsze, poprawił swoje oceny i ukończył szkołę. Błagam Cię weź go w Swoją opiekę, nie opuszczaj go.
 G.W: 10.11.2014, 16:07
 Św.Charbelu,dziękuje Ci za opiekę nad moją córką,lekarz którego Postawiłeś na jej drodze,uratował życie mojej córce,dziękuje za ten cud,po ludzku było to nie możliwe aby uratować z takiego stanu do którego córka była doprowadzona przez innych lekarzy Amen
 Teresa: 08.11.2014, 00:54
 Błagam św. Charbelu o nawrócenie, dary Ducha św., znalezienie pracy, dobrego, wierzącego męża dla Marii, opiekę Bożą dla całej rodziny.
 Rozalia O.: 07.11.2014, 13:10
 Swięty Charbelu błagam cię o zdrowie,proszę cię z całego serca mojego pomóż mi,aby opuścił mnie ból,św.Charbelu zmiłuj się nade mną,proszę cię o opiekę i pomoc w pokonywaniu codziennych trudności,zmiłuj się nade mną.Amen.
 mama: 06.11.2014, 10:08
  Swięty Charbelu dziękuje ci za wszystkie łaski i proszę cie czuwaj nad moją córką, obdarz ją zdrowiem i darami Ducha św. , pomóż w nauce.
 Zosia: 05.11.2014, 15:14
 Swięty Charbelu błagam cię o zdrowie,o pomoc w nauce,zmiłuj się nade mną,błagam cię,tak bardzo pragnę chodzić bez bólu.Swięy Charbelu ulituj się nade mną,proszę cię z całego serca i dziękuję za wszystkie łaski.
 Matka: 05.11.2014, 07:51
 Błagam cię św.Charbelu za moim synem, nie daj mu się zatracić.O nawrócenie, mądrość, dla niego.I pomoc w tych wszystkich życiowych trudnościach.
 dana: 04.11.2014, 08:27
 Sw Charbelu proszę o zdrowie tym teraz najbardziej potrzebująca Twoja pomoc ,upros za nas laske u Boga Ojca i Maryji Matki Przenajswietrzej Prosimy o uzdrowienie chorego z ciężkiej choroby raka. Tylko Wasza pomoc jest tu potrzebna i nadzieja ze tak będzie.Jezu Ufamy Tobie i prosimy o cud nad cudy o uzdrowienie.
 wiera: 03.11.2014, 22:19
 Sw Charbelu dziękuję za wszystkie łaski którymi obdarzasz moją rodzine polecam się Twojej nieustannej opiece
 Roman: 02.11.2014, 21:53
 Św. Charbelu, roztocz opiekę nad rodziną Krzysztofa i Asi, uwolnij Krzysztofa od palenia papierosów.
 Zosia: 31.10.2014, 16:34
 Najukochanszy swiety Charbelu ,blagam cie o pomoc w pokonywaniu codziennych trudności,prosze cie o zdrowie i opieke i blogoslawienstwo dla mojej mamy,serdecznie dziekuje,jestem wdzieczna za wszystkie laski i dary.Amen.
 Nina: 30.10.2014, 22:06
 Św.Charbelu proszę Cię ulecz mnie z migreny oraz szumów usznych i innych dolegliwości tobie wiadomych
 Zofia M: 30.10.2014, 11:37
 Swięty Charbelu dziekuje ci za wszystkie łaski i prosze cie o pomoc w nauce ,opieke i błogosławieństwo ,Sw. Charbelu błagam cię zmiłuj się nade mną i uproś mi łaskę zdrowia błagam cię ulituj się nade mną.Amen.
 Maria: 29.10.2014, 14:55
 Proszę Cię Św.Charabelu o opiekę i wstawiennictwo do Pana Boga za moją rodzinę,abyśmy szybko wyszli z kłopotów.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] (66) [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej