Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Rozalia: 23.09.2014, 15:05
 Swiety Charbelu proszę cie o zdrowie ,aby minal bol nogi,sw. Charbelu blagam ulituj się nade mna,prosze cie weź mnie w swoja opieke i ulituj się nade mna,dziekuje za wszystkie dary i laski,jestem wdzieczna za uzdrowienie.
 G.W: 23.09.2014, 11:03
 Św.Charbelu,Jeżeli Chcesz Uzdrów z padaczki i chorób współistniejących po operacji guza mózgu moją córkę Małgorzatę,proszę Obmyj chore miejsca Twoim Świętym Olejem jej ciało i duszę Amen
 Patrycja: 23.09.2014, 01:04
 Św.Charbielu proszę Cię o pomoc do Pana Boga abymudało się naprawic związek z Piotrem ktory popsulam aby się odezwał i moglismy zacząc go jeszcze raz aby dał mi szanse.Św.Charbielu módl się za mną i Piotrem.
 Zofia M.: 22.09.2014, 10:02
 Swiety Charbelu blagam cie o laske zdrowia,prosze cie ulituj się nade mna,uzdrow mnie i uwolnij mnie z chorob,prosze cie Sw. Charbelu zmiłuj się nade mna,dziekuje z całego serca,z całej duszy ,jestem wdzieczna za pomoc, serdecznie dziekuje.
 wdzięczna: 20.09.2014, 19:30
 św.Charbelu do Niebios zanoś prośby o opiekunkę najlepszą dla Eryka i Karolka TA SPRAWA OD 3 tyg. jest najtrudniejsza-babcia i rodzice utrudzeni .
 Bozena: 18.09.2014, 20:50
 Sw.Charbelu prosze o zdrowie i blogoslawienstwo dla calej rodziny.
 Bozena: 18.09.2014, 20:43
 Sw.Charbelu prosze o zdrowie i blogoslawienstwo dla calej rodziny.
 Zofia : 18.09.2014, 14:49
 Swiety Charbelu zawierzam się Tobie i blagam Cie o laske zdrowia,aby nie bolały mnie nogi,zmiluj się nademna,prosze cie,ulituj się nademna,blagam,serdecznie dziekuje ,Sw.Charbelu zmiłuj się nademna.Amen.
 Zofia M.: 13.09.2014, 17:41
 Swiety charbelu ! proszę cie,blagam cie z całego serca mojego,z całej mojej duszy i z całego mojego umysłu o laske zdrowia,ktorej tak bardzo potrzebuje,aby pomoc najbliższym.Ty wiesz czego moje serce pragnie,sw.ChARBELU zmiłuj się nade mna,blagam cie .
 G.W: 11.09.2014, 14:50
 Św.Charbelu,dziękuje Ci za uproszone łaski dla mojej rodziny,wychodzenie z nałogu i otrzymaną pracę dla syna Tomasza,Spraw Ojcze aby syn wytrwał nie uległ pokusom szatana Amen
 Marcin: 10.09.2014, 11:33
 Św. Charbelu prosimy o łaskę zdrowia dla naszej mamy Marii, która walczy z rakiem złośliwym. Lekarze dają małe szanse na wyleczenie, ale zawierzamy się Tobie.
 Maria: 07.09.2014, 09:13
 Sw.Charbelu proszę Cię z całego serca abym dostała pracę w Anglii,nie znam języka i bardzo się boję,wstaw się do Pana Boga za mną.
 kolega: 06.09.2014, 06:47
 Święty Charbelu - proszę Cię o zdrowie dla mojego kolegi. Ty wiesz wraz z Maryja, która tak bardzo czci i z Bogiem jaki to człowiek. Proszę Cię Święty Charbelu spotenguj naszą modlitwę swoim wsparciem.
 katarzyna: 05.09.2014, 14:14
 Swiety Charbelu prosze Cie z calego serca o laske uzdrowienia z raka piersi wraz z przerzutami.Prosze modl sie za mna ...Bog zaplac
 Agata: 05.09.2014, 09:32
 Prosze Cie Sw.Charbelu o zdrowie dla mojego meza, o czystosc, uwolnienie od lekow i o wiare w Milosierdzie Boze.
 Matka: 05.09.2014, 08:02
 Św.Charbelu,błagam Cię o nawrócenie dla mojego syna Kacpra, o powrót do Kościoła,dary ducha Świętego , o pomoc boża w nauce
 Zofia M.: 03.09.2014, 17:28
 Swiety Charbelu ! proszę Cie z całego serca mojego,z całej mojej duszy i z całego mojego umysłu o laske Zdrowia,Ty wiesz najlepiej czego potrzebuje,Ty znasz moje serce czego pragnie,dziekuje,jestem gleboko wdzieczna,twoja czcicielka Zofia.
 Dorota: 02.09.2014, 22:58
 Kochany Święty Charbelu Dziękuję za wszystkie cuda i łaski,które za Twoją Przyczyną stały się udziałem Kościoła Pielgrzymującego do Domu OJCA w Niebie. Ośmielam się prosić i ja o Twoją Pomoc,o Twoje Orędownictwo u PANA BOGA w sprawie mojego zdrowia.Czeka mnie zabieg ginekologiczny,którego bardzo się boję z różnych przyczyn.Błagam weź mnie w Swoją Opiekę i Ty Sam przeprowadź operację.Uzdrów mnie Proszę i zachowaj przed ingerencją chirurgiczną. Wstaw się za mną u MATEŃKI NIEPOKALANEJ i PANA JEZUSA. Pozdrawiam Cię Święty Charbelu sercem przepełnionym Nadzieją na zdrowie.
 LILI ;02.09 .14r 12;33: 02.09.2014, 12:37
 Św, Charbelu -BŁAGAM CIĘ oszcześliwy wyjazd mój zagranice -o powrót do zdrowia ,matki i syna i o życie w spokoju -od złych ludzi -BŁAGAM i dziekuje za wysłuchanie mnie .Św CHarbelu módl sie za nami .
 Slwia: 01.09.2014, 23:04
 Św Charbelu, uproś dla mojego syna i jego młodej rodziny wytrwałość w zmaganiach i doświadczeniach. Chwała Panu!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej