Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 marzena: 05.08.2014, 01:33
 Św. Charbelu błagam Cię uzdrow mojego synka Maksymilianka
 Teresa: 04.08.2014, 23:13
 św. Charbelu uproś łaskę wiary, dary Ducha św., uwolnienie od zła, znalezienie pracy, dobrego, wierzącego męża dla Marii, a także dla Agnieszki znalezienie pracy i opiekę Bożą dla jej rodziny.
 matka: 03.08.2014, 21:31
 sw charbelu wysluchaj moje blagania o zdrowie psychiczne syna ,oraz pomoz mu ulozyc swoje zycie,postaw na jego drodze dobra kobiete
 KK: 03.08.2014, 12:17
 Św. Charbelu błagam Cię z całego serca o łaskę uzdrowienia dla mojej ciężko chorej mamy. Błagam Cię niech stanie się cud za Twoim wstawiennictwem.
 G.W: 01.08.2014, 10:17
 Św.Charbelu,Uczyń cud nawrócenia mojego syna Tomasza z nałogów,Uproś łaskę spowiedzi dla mojego szwagra Ryszarda Uzdrów go na ciele i duszy Amen
 Jolanta: 31.07.2014, 22:37
 Św. Charbielu proszę Cię o czystość narzeczeństwa dla Anny i Michała, pomóż odnaleźć właściwą drogę życiową dla syna Piotra, pomóż znaleźć mojej córce Katarzynie dobrego męża.
 Maria: 31.07.2014, 09:51
 Proszę Cię św.Charbelu o opiekę i wstawiennictwo do Pana Boga za nami,w tym trudnym okresie naszego życia.
 G.W: 30.07.2014, 08:09
 Św.Charbelu,proszę Cię Uproś łaskę nawrócenia z nałogów mojego syna aby nie utracił życia wiecznego,Wskaż mu drogę Zbawienia Amen
 anna lucyna: 28.07.2014, 21:39
 Swiety CHarbelu Prosze za Twoim wstawiennictwem o łaske zdrowia
 anna lucyna: 28.07.2014, 21:35
 Świety Charbelu,prosze za Twoim wstawiennictwem o laske zdrowia i zgodę i wzajemne zrozumienie w rodzinie
 ela: 28.07.2014, 09:10
 Św Charbelu błagam i proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie dla moich bliskich. Proszę wylecz mnie z choroby, mam małe dzieci, proszę wylecz
 ela: 27.07.2014, 15:19
 Św Charbelu błagam i proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie dla moich bliskich. Proszę wylecz mnie z choroby, mam małe dzieci, proszę wylecz
 Daniel: 27.07.2014, 11:02
 Św. Charbelu błagam Cię o uzdrowienie.
 matka: 27.07.2014, 08:29
 błagam Cię św. Charbelu o pomoc o laskę nawrócenie dla mojego syna Kacpra. o mądrość i głęboką wiarę,o pomoc aby zadał poprawkę ,aby nie zszedł na złą drogę .
 k.: 26.07.2014, 16:37
 Św Charbelu prosze Cię o pomoc mojej rodzinie. Aby brat miał szczęśliwą rodzinę, aby wyszedł z nalogu i żeby żona z córka do niego wróciły. Błagam Cię ojcze Charbel.
 LL: 25.07.2014, 05:17
 Św. Charbelu proszę Cię o pomoc dla mojej rodziny. Ty już raz nam pomogłeś i wiesz i o co chodzi
 henya: 24.07.2014, 23:46
 Św. Charbelu. Proszę cię o uzdrowienie mojego mózgu i duszy i o zdrowie i dobrą pracę dla moich synów.
 henya: 24.07.2014, 23:43
 Św. Charbelu. Proszę cię o uzdrowienie mojego mózgu i duszy i o zdrowie i dobrą pracę dla moich synów.
 urszula: 23.07.2014, 18:44
 Święty Szarbelu błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga za mną i moją rodziną. Niech wreszcie skończą się moje 9cio letnie kłopoty finansowe. Byłożle , a teraz jest tragicznie. Komornicy nie dają żyć , a ktoś kto miał nam pomóc znowu nas oszukał. Błagam o litość
 Iwona: 23.07.2014, 11:38
 Święty Charbelu, proszę Cię wyproś mi łaskę pracy, o która się teraz staram. Proszę też cud uzdrowienia dla mamy i siostry. Święty Charbelu, módl się za moimi bliskimi i za mną.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej