Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Lucyna: 04.04.2014, 12:33
 Święty Charbelu proszę o łaskę wiary dla moich dzieci i ich rodzin, oraz o przebłaganie za grzechach aborcji i o pokój w moim sercu.
 barbara: 03.04.2014, 21:09
 o CUD UZDROWIENIA dróg oddechowych 1/ERYKA KSIONSKI, 2/księdza DAMIANA TOMCZYKA
 bb: 28.03.2014, 09:17
 święty Charbelu proszę o łąskie dla mnie
 Marta: 26.03.2014, 23:24
 Św.Charbelu bardzo proszę o ,modlitwę i wstawiennictwo do Pana Boga,aby moje życie się odmieniło. Żebym w końcu przestała płakać i się martwić, żebym znalazła nową gdzie nikt nie będzie mnie dręczył psychicznie i bezpodstawnie oskarżał. Taką żebym mogła się utrzymać.Mieszkam zdala od domu rodzinnego w zupełnie obcym mieście i bywa że czasem czuje się samotna tęsknie za rodziną. Mam cztery siostry które kocham i dziękuje za nie Bogu. Chłopka z którym jestem szczęśliwa(dziękuje ze mnie wspierasz za to, że jesteś ze mną w trudnych chwilach, za to że mnie wysłuchasz. DZIĘKUJE ZE JESTEŚ. pRSZEĘ o ŁASKIE DLA MOJEJ SIOSTRY MONIKI KTORA JEST ZAGUBIONA.
 Dorota: 26.03.2014, 02:03
 Sw.Charbelu prosze cie o madrosc ,wiare ,laski Ducha swietego dla mojej siostry i brata.Sw Charbelu dopomoz im w ich trudnych momentach zycia. Mojej siostrze w malzenskich i finansowych problemach. Mojemu bratu w nalogu alkoholizmu. Daj sile jego zonie. Miej w opiece ich dzieci.
 Dorota: 26.03.2014, 01:34
 Sw.Charbelu prosze cie o madrosc ,wiare ,laski Ducha swietego dla mojej siostry i brata.Sw Charbelu dopomoz im w ich trudnych momentach zycia. Mojej siostrze w malzenskich i finansowych problemach. Mojemu bratu w nalogu alkoholizmu. Daj sile jego zonie. Miej w opiece ich dzieci.
 Krystyna: 25.03.2014, 12:53
  Św.Charbelu proszę uproś Dary Duch Świętego dla moich dzieci , o uzdrowienie syna, nawrócenie córki i męza ,uwolnienie od zlego rodziny ,o wiare i miłośc w domu
 żona: 23.03.2014, 23:58
 Św Charbelu proszę Cię o pomoc w uwolnieniu mojego męża z diabelskich sideł wypraszaj u Miłosiernego Jezusa i Jego Matki wolność dla mego męża niech w naszej rodzinie nastanie pokój
 Sabina: 23.03.2014, 11:06
 Św.Charbelu proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny-proszę o uzdrowienie męża z nałogu alkoholu.
 AB: 22.03.2014, 23:40
 św. Charbelu uproś dla mnie łaskę uzdrowienia mojego męża
 mama: 19.03.2014, 22:21
 Święty Charbelu, proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojej córki by mogła pokonać chorobę i wrócić do zdrowia.
 Helena: 19.03.2014, 11:23
 Św. Charbelu proszę uproś łaskę uzdrowienia dla naszego wnuczka Mateusza oraz zdrowie duszy i ciała dla mojej rodziny.
 Piotr: 13.03.2014, 21:02
 Święty Charbelu, proszę Cię o łaskę uzdrowienia, Ty miałeś niezachwianą wiarę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, wstaw się za mną, by Bóg sprawił, że guz zniknie, choroba się cofnie, a ja będę miał zdrowie by wychować dwójkę moich małych dzieci.
 Ela D.: 13.03.2014, 14:30
 Św. Charabelu pomóż mi w mojej niedoli, bo rodzina się "rozlatuje",wszystko stracimy. Wstw się za mną w wiadomej sprawie,bo ja już nie wytrzymmuję,ratuj nas. Błagam,proszę.
 Aa: 13.03.2014, 07:50
 Św.Charbelu pomóż naszej rodzinie,Ty widzisz jak nam ciężko,jak to nas wszystko zmiażdżyło.O cud przemiany naszej sytuacji materialnej i duchowej
 K: 10.03.2014, 14:54
 Św.Charbelu, proszę o cudowną Twoją moc,aby mama była zdrowa i miała siłę znosić niewdzięczność swojego syna, aby zmiękło mu serce,powrócił do Boga,rodziny i oddał dobrowolnie własność na którą mama pracowała całe życie. Proszę o cud.JEZU UFAM TOBIE
 Sławek: 10.03.2014, 07:43
 Św.Charbelu,pomóz naszej rodzinie we wszystkich trudnych sprawach o boża pomoc ,o rozwiązanie ich,za synem o nawrócenie,przemianę,mądrość ,wiarę i miłość w naszym domu
 mateusz: 09.03.2014, 23:51
 Swięty Charbelu proszę Cię o łaske zdrowia dla mojej rodziny o prace dla mnie i wyjscia z nałogu palenia papierosów i rozwiązanie spraw finansowych oraz mojego zdrowia psychicznego
 Basia: 09.03.2014, 22:44
 Św Charbelu, pokornie proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej chorej babci. Jest ona dla mnie wielką podporą i nie mogę patrzeć jak choroba zadaje jej cierpinie.
 Basia: 09.03.2014, 22:44
 Św Charbelu, pokornie proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej chorej babci. Jest ona dla mnie wielką podporą i nie mogę patrzeć jak choroba zadaje jej cierpinie.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] (77) [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej