Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Dorota : 22.07.2014, 02:25
 Proszę o łaskę pokochania osoby, z którą założę szczęśliwą, dobrą i kochającą się rodzinę...
 M.Zofia 21.07.14 s...: 21.07.2014, 16:40
  Swiety Charbelu proszę cie z całego serca mojego ,z całej mojej duszy i z całego mojego umysłu o laske ZDROWIA ,DZIEKUJE ZA CUDOWNE UZDROWIENIE,JESTEM WDZIECZNA,ZOSIA Z WOJ.WARMINSKO-MAZURSKIEGO.
 Ewa M: 20.07.2014, 17:21
 Św. Charbelu uproś łaskę zdrowia dla półrocznego Kacperka z wada serca i wada oddychania .Już jako płód był poddany zabiegom kardiochirurgicznym . Teraz dają mu pół roku życia ,jezeli nie znajdzie się lekarz który podejmie się operacji wad w jego organizmie. Ja wiem że tylko Pan Bóg jest tym lekarzem ,więc Ojcze Charbelu wspieraj nas w modlitwie błagalnej o zycie tego dziecka Ja wierzę głęboko że Pan nasz obdarzy go łaską życia . bo przecież Kacperek żyje chociaż już w życiu płodowym dawali mu 3 tyg. życia
 MARIA : 20.07.2014, 11:13
 ŚW. CHarbelu,proszę o łaski w opiece nad naszymi dziecmi i ich rodzinami ,aby byli silni i umieli pokonywać wszelkie trudnosci ,aby za pomocą Twoją umieli kochać ,sznować i byli zdrowi.Błagam o zdrowie dla męza i dla mnie.
 siostra: 19.07.2014, 21:26
 święty charbelu proszę cię o szczęśliwą podróż dla ks, Jana
 J.O: 18.07.2014, 22:19
 Święty Charbelu dopomóż nam rozwiązać ważną sprawę, spraw aby zakończyła się pomyślnie
 Grażyna Maria: 18.07.2014, 17:34
 Proszę Cię św. Charbelu o pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw finansowych abym wyszła z tego zadłużenia. A także pomóż w obdarzeniu mnie potrzebnymi łaskami i zdrowiem. Bóg zapłać za wszystko.
 Grażyna Maria: 18.07.2014, 17:29
 Proszę Cię św. Charbelu o pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw finansowych abym wyszła z tego zadłużenia. A także pomóż w obdarzeniu mnie potrzebnymi łaskami i zdrowiem. Bóg zapłać za wszystko.
 maria: 18.07.2014, 16:42
 ŚW.CHarbelu,proszę owstawienicto do Pana Boga o pomoc dla naszych dzieci i ich rodzin o opiekę nad nimi i zdrowie /przebywają za granicą /aby ich życie miało ses ,byli śilni i umieli pokonywać wszelkie trudnosci .Wspomóż ich w siłę ,aby nigdy nie załamywali się.błagam Ciebie wielki św. CHarbelu czuwaj nad nimi/Rafał i Beata/oraz o zdrowie mojego męza ryszrda i moje.
 Mp: 18.07.2014, 08:34
 Św,Charbelu proszę cię o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego wnuka aby rósł i dobrze się rozwijał strzeż go od wszelkiego zła
 jadwiga: 18.07.2014, 08:31
 Święty Charbelu proszę cię o zdrowie i dary ducha św, dla Katarzyny aby nigdy nie odstapiła od Boga i kochała go.
 alina: 18.07.2014, 07:36
 Sw charbelu proszę o zdrowie dla mnie i wyjście z nałogu mojego męża
 urszula: 17.07.2014, 18:41
 święty Charbelu miej mnie i moją rodzinę w opice. Wstaw się za nami do Boga Najwyższego. Sami nie damy sobie rady z przeciwnościami. Niech te moje dzieci utrzymają małżeństwo , a komornicy od nas odstąopią. 9 lat temu oszukali nas ludzie i ciągnie się to za nami tyle lat. Zniką żadnej pomocy. Już nie mam siły nad tym panować. Błagam o pomoc
 Anilah: 16.07.2014, 20:22
 Sw.Charbelu upros laske i pomoz Karolinie i jej bliskim w pokonywaniu trudnosci zwiazanych z ciezka choroba
 G.W: 16.07.2014, 10:44
 Św.Charbelu,Ty Masz moc uzdrowić mojego syna Tomasza z nałogów,Uczyń z nim cud nawrócenia,aby nie utracił życia wiecznego,Poprowadż go drogą Zbawienia Amen
 matka: 15.07.2014, 13:26
 Błagam Cię św.Charbelu o pomoc dla mojego syna aby zdał poprawkę
 Anna: 15.07.2014, 13:24
 Św.Ćharbelu,błagam Cię o pomoc i ratunek dla nasze rodziny,o przemianę naszej sytuacji materialne,) wyjście ze wszystkich długów.Patronie od spraw niemożliwych pomóż naszej rodzinie w naszych trudnościach,smutkach o stała pracę też proszę
 Halina: 13.07.2014, 15:40
 Święty Charbelu proszę Cię wstaw się u Boga za naszego syna Kamila o uzdrowienie jego ciała i duszy, prosi mama
 Maria: 11.07.2014, 10:55
 Proszę Cię Św.Charbelu,wstaw się za nami do Pana Boga,abyśmy szczęśliwie rozwiązali nasze wszystkie ogromne problemy,błagam Cię.
 kwiat: 06.07.2014, 10:08
 Sw. Charbelu, wstaw się za mną i bądź orędownikiem w mojej intencji. Pomóż proszę.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej