Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Monika: 03.06.2014, 20:30
 Prosze Cie Sw. Charbelu o zdrowie dla mojej mamy Grazyny.
 Wiesia: 03.06.2014, 12:40
  Św,Charelu,Wyproś pomoc u Boga pomoc z znalezieniu pracy dla mojej córki
 mama: 03.06.2014, 06:22
 Św.Charbelu,błagam Cię miej w opiece naszą rodzinę,wyprowadż ją ze wszystkich długów.O przemianę nasze sytuacji materialnej i duchowej
 Danuta: 02.06.2014, 16:01
 Św.Charbelu proszę Cię o cud uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej o zdrowie dla Mamy ,Anny ,Mari ,Marka i całej rodziny ,o silną wiarę i potrzebne łaski dla całej rodziny
 Barbara: 30.05.2014, 17:43
 ŚW.Szarbelu,proszę pomóż nam,wstaw się za nami do Ojca i wyproś pomoc w znalezieniu pracy , o przemiane sytuacji mojej synowej Doroty. Odmien ich życie aby mogli godnie żyć. O przywrócenie nadzieji o lepsze jutro.
 Krysia: 29.05.2014, 21:44
 Święty Charbelu za Twoim wstawiennictwem proszę Boga o uzdrowienie, o powrót do zdrowia i odzyskanie przytomności dla mojego brata Jana Z. błagam o Twoje łaski
 Ania: 29.05.2014, 06:19
 Sw.Charbelu,proszę Cię pomóż mojemu synowi Lamilowi,aby zechciał ukończyć studia, napiasć i obronić pracę.Proszę za Kacprem aby zdał do następnej klasy,o wiarę imądrość dlamoich dzisci.
 mama: 26.05.2014, 18:23
 SW.Charbelu proszę o pozytywne rozwiązanie problemow w szkole młodszej córki i nawrócenie nauczycielki --dla drugiej córki o pozytywne ukończenie studiów . dobrą pracę i wspaniałego męża --oraz o dobrego wspólnika do firmy męża i pracę dla niego
 krzysiek: 22.05.2014, 18:58
 Ojcze Szarbelu modl sie zamna prosze o uzdrowienie mnie amen
 Zaneta: 21.05.2014, 10:14
 Sw. Charbelu prosze cie strzez moja rodzine i prowadz nas sciezkami wiary, nadziei i milosci. prosze pomorz nam wyjsc z problemow finansowych.
 Zaneta: 21.05.2014, 10:10
 Sw.Charbelu prosze cie strzez moja rodzine i prowadz nas sciezkami wiary, nadziei i milosci. Prosze pomorz nam wyjsc z problemow finansowych.
 Maria Anna: 18.05.2014, 04:43
 Św Charbelu uproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla mnie a także dla mojej córki Magdaleny, która spodziewa się upragnionego maleństwa otocz nas wszystkich swoim płaszczem.
 Zbyszek: 17.05.2014, 23:35
 Święty Charbelu strzeż moją rodzinę i prowadź nas ścieżkami wiary nadziei i miłości. Wspieraj nasze umysły w realizacji naszych planów.Pomóż w znalezieniu pracy przez naszego syna Sebastiana i ukończeniu studiów.
 Zbyszek: 17.05.2014, 23:34
 Święty Charbelu strzeż moją rodzinę i prowadź nas ścieżkami wiary nadziei i miłości. Wspieraj nasze umysły w realizacji naszych planów.Pomóż w znalezieniu pracy przez naszego syna Sebastiana i ukończeniu studiów.
 danuta: 17.05.2014, 16:21
 Św.Charbelu proszę Cię o cud uzdrowienia mnie z nieuleczalnej choroby nowotworowej,o szczęśliwy zabieg i dobre wyniki badań,o łaske trzeźwości dla męża,o dobrą spowiedź dla syna,o silną wiarę i potrzebne łaksi dla całej rodziny
 danuta: 16.05.2014, 22:18
 Św.Charbelu proszę o cud uzdrowienia mnie z nieuleczalnej choroby nowotworowej,o powrót na drogę wiary i założenie szczęśliwej rodziny dla syna ,o łaskę zdrowie i łaske trzeźwości dla męża,o silną wiare i potrzebne łaski dla cąłej rodziny
 halinka: 15.05.2014, 12:09
 O BLOGOSLAWIESTWO W MOJEJ RODZINIE
 mika: 14.05.2014, 18:05
 Św. Charbelu proszę o uzdrowienie z nałogów mojej mamy i brata. Proszę także o pojednanie, miłość i pokój w mojej rodzinie oraz aby mój brat pogodził się z żoną .
 barbara: 13.05.2014, 21:33
 Dziękuje Ci Panie Jezu że 09 kwietnia 2014 dałeś Jadzi aby mi dała nowenne Św Charbela zrobiła to bardzo niesmiało od razu zaczełam odmawiać taki to przypadek i cud sie stał też mogłam uczestniczyć w Krasnobrodzie w nabozeństwie i zostałam namaszona olejem po czym ustał ból kręgosłupa sw charbelu proszę aby tak zostało , Bogu niech będą dzięki
 krystyna 11.05.2014.23.46: 12.05.2014, 00:05
 Wrocilam z Krasnobrodu od Matki Bozej Krasnobrodzkie z modlitwy o uwolnienie z ks.Jaroslawem Cieleckim za wstawiennictwem Sw.Charbela Makhlouf.Dziekuje Bogu za dar kaplanstwa,a dzis za dar kaplanstwa ks.Jaroslawa Cieleckiego.Sw.Charbelu dziekuje,ze byles z nami i prosze o Twoje wstawiennictwo.Ucz nas zyc piekniej.Blogoslaw nam z nieba,abysmy spotkali sie w niebie.Wierze Jezus zyje.Alleluja Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej