Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 sylwia: 26.02.2014, 18:45
 prosze Cię otocz opieka ks.Daniela o wszelkie potrzebne łaski aby nie uległ pokusom.
 Ks Władysław: 26.02.2014, 16:00
 Święty Charbelu wyproś u Boga łaskę powrotu do zdrowia dla mojej siostry Teresy
 Regina: 23.02.2014, 00:28
 Święty Charbelu proszę o uproszenie u Pana Boga łaski pojednania, uzdrowienia duszy i ciała dla mnie i mojej rodzinie oraz opiekę. Twoja wielbicielka
 Matka : 22.02.2014, 07:20
 ŚW CHARBELU!!.Wyratuj mojego syna,wdał się w złe towarzystwo,nie uczy się,wagaruje,pali ,zaczyna popijać,nie słucha się nic.Jestem zrzpaczona On ma dopiero 16 lat.błagam o nawrócenie dla mniego ,aby nie zszedł na złą drogę.o przemianę życia,o mądrosć i pomoc bożą we wszystkim
 Monika: 20.02.2014, 20:34
 Św. Charbelu z całego serca, ze wszystkich sił moich, błagam usłysz moich wołań o uzdrowienie z choroby nowotworowej - z chłoniaka mojego ukochanego męża Grzegorza. Daj nam proszę same dobre wiadomości z wykonanych badań, że Grzegorz jest już zdrowy!!!
 Sabina: 20.02.2014, 12:42
 Wielkie Bóg zapłać za wszystkich,którzy stanęli na mojej drodze i przybliżyli mi osobę ŚWIĘTEGO CHARBELA. TOBIE polecam ks. Jarosława,który wczoraj po raz kolejny stanął na mojej drodze i po raz kolejny na mojej drodze postawił Ciebie przywożąc Cię do Myślenic-miasteczka niedaleko miejscowości w której mieszkam,Teresę,która mi powiedziała,że tam będziecie,Bożenę,która z nami jechała,Damiana,który pomagał w opiece nad moimi synkami żebym mogła pojechać,Macieja,który zgodził się być osobą towarzyszącą na próbie w dniu wczorajszym i "potem"1.III i mam nadzieję,że nic nie stanie na przeszkodzie i będzie osobą towarzyszącą. Mojego męża,moje córki,moich synów za to ,że są i są kochani i bardzo dla mnie ważni.Wszystkich obecnych tam wczoraj oraz całą moją Rodzinę. Szczególnie Tobie polecam siebie i proszę o Twoją opiekę i pomoc w walce,której niedawno się podjęłam- w walce z chorobą alkoholową mojego taty Jana i brata Józefa-Wojciecha miej ich"na oku" i pomóż w wyzwoleniu się "pęt"alkoholizmu i zerwaniu z nałogiem, polecam też wszystkie osoby (mamę,siostrę,bratową. . . i wiele innych),które "przeszkadzają mi"(choć wiem , że to nie do końca ONE ),w mojej walce. Jeszcze raz za wszystkich i wszystko OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ ! ! ! ! ! ! !
 Janina: 18.02.2014, 19:04
 Św. Charbelu proszę o wstawiennictwo u Boga aby mój wnuk Mikołaj został uzdrowiony z depresji i ukończył studia
 Paulina: 18.02.2014, 08:49
 Św. Charbelu proszę Cię o łaskę pracy i zdrowie dla córki.
 edyta: 17.02.2014, 16:59
 ŚW.Charbelu od niedawna Cię znam.wczoraj uczestniczyłam we Mszy Św. Z z twoim udziałem za co Ci bardzo dziękuję, proszę o nawrócenie mojego syna i uzdrowienie go z jego choroby,a także o nawrócenie mojego męża ,pomóż wyjść z jego nałogów ,ulecz ich dusze i ciała,udziel naszej całej rodzinie łaski BOŻEJ,powiedz Panu Bogu Ze go kocham i dziekuję za wszystko
 anna: 17.02.2014, 07:20
  Św.Charbelu,wspomożycielu rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych,Ty widzisz,że nasze problemy właśnie takie są.Wyproś u Jezusa przmianę naszych problemów,bożą pomoc w rozwiązaniu ich,bo sami już nic nie możemy,ale Pan Bóg wszystko.Więc proszę o to wszystko,co nam zabiera pokój i to wszystko co nas dręczy, abyśmy mogli normalnie żyć w pokoju,radości z nadzieją na lepsze jutro
 Urszula: 13.02.2014, 15:51
 Św Charbelu przepraszam za moją małą wiarę i ufność, za mówienie że już nie dam rady, że moje modlitwy nie działają, przepraszam. Proszę wstaw się za mną w modlitwie o uwolnienie mojego domu od ducha zlości i braku szacunku wobec matki. Prozsę za moimi corkami o łaskę nawrócenia. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i udany zabieg dla mamy
 Rafał: 13.02.2014, 08:45
 Św.Charbelu uproś łaski dla mnie u Pana o uzdrowienie mojego wzroku i choroby reumatologicznej przez wstawiennictwo Matki Boskiej Amen
 Ania: 13.02.2014, 07:39
  ŚW.OJCZE CHARBELU ,wyproś przemianę mojej sytuacji,aby łzy,smutek i cierpienie PAN Bóg zamienił na radość życia,sens .Przywrócił nadzieje na lepsze jutro
 Matka: 13.02.2014, 07:34
 Św,Charbelu patronie rodzin,zaopiekuj się naszą rodziną ,wyratuj ją z trudów i cierpień jakie mamy,wyproś boże błogosławieństwo i i przemianę we wszystkich sprawach jakie nas miażdzą
 LU: 12.02.2014, 17:27
 Świety Charbelu uwolnij mnie od nałogu palenia i uproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny
 An: 12.02.2014, 07:29
 Św.Charbelu wybłagaj u Boga uzdrowienie z alkoholizmu dla mojego męża,łaskę pełnego nawrócenia.I o prace dla niego
 Ania: 12.02.2014, 07:26
 Św.Charbelu ,błagam Cię za naszą rodziną,o przemianę naszej sytuacji materialnej ,o wyjście ze wwszystkich długów.O uratowanie,mieszkania działki,o radość życia i boże błogosławieństwo.
 mama: 10.02.2014, 20:24
 św. Charbelu błagam Cię wyproś u Boga łaskę uzdrowienia córki mojej. Wstawiaj się za mną w moich prośbach.Bóg i tylko On moim Panem jest.
 Ala: 10.02.2014, 14:51
 Święty Charbelu prosze o uzdrowienie moich oczu i chorób... Amen
 renata: 09.02.2014, 16:13
 Św. Charbelu proszę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy, które ukradły banki
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej