Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Jola: 23.04.2014, 08:19
 Święty Charbelu błagam o uzdrowienie mnie z choroby,o siłę do walki ,o ulżenie w cierpieniu,Mniej w opiece mnie i moich bliskich.
 Ania: 22.04.2014, 14:23
 Święty Charbelu, proszę Cię o to, aby mój syn Mateusz nie stresował się w pracy i aby tą pracę utrzymał. Czuwaj nad nim.
 Ela: 21.04.2014, 19:48
 Swiety Charbelu mam tyle prosb, ze nie wiem od czego zaczac. Prosze o zjednoczenie rodziny, o przyjaciol, o prace bezstresowa o sczczescie na codzien. Prosze pomoz mi. Dziekuje.
 Joasia: 21.04.2014, 15:05
 Prosze w intencji Marka
 matka: 20.04.2014, 23:06
  Św.Charbelu bardzo proszę o ,modlitwę i wstawiennictwo do Pana Boga,aby moje życie się odmieniło. Żebym w końcu przestała płakać i się martwić, Ewelina porzuciła grzeszne życie nawróciła się do Pana Boga to zło które ja opanowało uwolnienie
 matka: 20.04.2014, 23:05
  Św.Charbelu bardzo proszę o ,modlitwę i wstawiennictwo do Pana Boga,aby moje życie się odmieniło. Żebym w końcu przestała płakać i się martwić, Ewelina porzuciła grzeszne życie nawróciła się do Pana Boga to zło które ja opanowało uwolnienie
 Irena: 18.04.2014, 07:21
 Sw. Charbelu uproś mi łaskę zdrowia bym mogła normalnie funkcjonować i służyć pomocą moim bliskim.
 Beata: 14.04.2014, 23:46
 Proszę z całego serca wyproś łaskę u Boga dla mojego ojca aby został uzdrowiony z choroby Parkinsona
 Jola: 13.04.2014, 22:01
 święty Charbelu proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej siostry oraz łaskę odnalezienia właściwej drogi do nawrócenia. Pomóż jej. Dziękuję i ufam.
 Jacek: 13.04.2014, 21:20
 Św. Charbelu proszę o ulgę, wytchnienie, pomoc i błogosławieństwo w pracy oraz dobry wypoczynek wakacyjny.
 Jacek: 13.04.2014, 21:12
 Św. Charbelu proszę o nawrócenie dla siebie i moich bliskich, pokój serca i błogosławieństwo Pana.
 Alicja: 10.04.2014, 10:09
 Sw.Charbelu,prosze Cie o uzdrowienie mojego syna Adriana
 Alicja: 10.04.2014, 10:07
 Sw.Charbelu,prosze Cie o laske uzdrowienia.
 Jacek: 09.04.2014, 12:49
 Św. Cherbelu , pokornie proszę Cię o laskę Ducha Świetego dla mojej małżonki i dla mnie samego. Proszę Cię o modlitwę za nas, by Bóg uwolnił nas od złych myśli i wyobrażeń, chronił nasz związek od myśli podstępnych i ludzi nikczemnych.
 zatroskana babcia: 09.04.2014, 10:11
 Św.Charbelu-proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojego kochanego wnuczka Filipka. Cierpi bardzo na nietolerancję glutenu i laktozy. Ulecz go z tej męczącej choroby. Wielbię Ciebie za łaski,które uczyniłeś dla mojego kochanego wnuczka Arturka.
 stanisław: 09.04.2014, 07:45
 proszę o uzdrowienie słuchu i błogosławieństwo
 CELINA : 08.04.2014, 16:14
 SW.CHARBELU prosze o zdrowie dla ARKA
 Marta: 07.04.2014, 23:14
 św Charbelu czuwaj nad naszymi sąsiadami , niech wyjdą z kłopotów i wszystko się ułoży
 Mama i żona Halina: 06.04.2014, 16:48
 ŚW.CHarbelu .Przez ręce Jezusa i Maryji Zanieś moją prośbę do Boga Ojca w niebie.Proszę dla mojego syna o uwolnienie od złego i jego natręctw.Całej mojej rodzinie, proszę o zdrowie duszy i ciała.O dary Ducha Św.dla nas wszystkich .Szczególnie synowi i synowej.Jezu Ufamy Tobie.
 Mama i żona Halina: 06.04.2014, 16:48
 ŚW.CHarbelu .Przez ręce Jezusa i Maryji Zanieś moją prośbę do Boga Ojca w niebie.Proszę dla mojego syna o uwolnienie od złego i jego natręctw.Całej mojej rodzinie, proszę o zdrowie duszy i ciała.O dary Ducha Św.dla nas wszystkich .Szczególnie synowi i synowej.Jezu Ufamy Tobie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej