Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Atina: 19.01.2014, 22:57
 Dzisiaj przypada kolejna miesięcznica od nieszczęsnego rozwodu, którego nie chciałam. Św. Charbelu Kochany wstawiaj się za mną i moją rodziną u Miłosiernego Boga, Który wszystko może.
 Elżbieta: 19.01.2014, 21:35
 Święty Charbelu błagam Cię o wstawiennictwo i uproszenie łaski uzdrowienia dla Jędrusia. Amen.
 anna: 19.01.2014, 08:43
 Kochany ojcze,wyproś u Boga trzżwość i nawrócenie i znalezienie pracy dla Sławka
 Ania: 19.01.2014, 08:40
 Święty Charbelu,błagam cię o ratunek dla mojej rodziny,abyśmy nie stracili mieszkania,działki o wyjście ze wszystkich długów,o stałą pracę dla mnie,męża i Kamila.O nawrócenia dla Kacpra i pomoc bożą w nauce,powrót do kościoła
 Gienia: 16.01.2014, 12:06
 Sw.Charbelu prosze Cie o uzdrowienie z guzka,bo operacja mnie u podeszlym wieku moze byc niebespieczna.Dziekuje
 Barbara: 14.01.2014, 10:25
 tylko modlitwa trzyma mnie w tych ciągnących sie tragediach
 jadwiga : 13.01.2014, 12:43
 prosze o uzdrowienie siosty mari .Ufam Tobir Jezu !!!!!!!!!!!
 ty: 12.01.2014, 22:56
 sw,Charbelu
 matka: 12.01.2014, 21:48
 Swięty Charbelu.Proszę módl się za moje dzieci, aby żadne z nich, które tak ciężko mi było wychować nie zeszło z Dróg Pańskich o dobre życie i Łaski Boga w Trójcy Jedynego prosi matka.Bóg zapłać!
 Ewa: 11.01.2014, 19:40
 Kochany św. Charbelu proszę o łaskę uzdrowienia i opieki dla "SYRENEK" grupy chorych kobiet na raka .
 Urszula: 09.01.2014, 18:58
 Sw. Charbelu, badz mi opiekunem i wypros dobre rozwiazanie moich problemow w rodzinie, oraz laske pogodzenia sie z wola Boga. Amen
 Mateusz: 09.01.2014, 17:35
 Św. Ojcze Charbelu, proszę z całego serca o wstawiennictwo za moją rodzinę, a w szczególności za mojego tatę Marka, w zwalczeniu choroby... Amen.
 Zofia: 08.01.2014, 23:14
 Święty Charbelu, wstaw się za mną, błagam. Tak bardzo też potrzebuję znaleźć pracę. I sił mi potrzeba do tych wszystkich problemów. Nie wiem dlaczego już nie mam znajomych ani przyjaciół, jedyny sąsiad chyba też boi się, że trzeba będzie w mojej biedzie mi pomagać, więc też nie ma czasu. Święty Charbelu, wstaw się za mną w tej samotności...
 Atina: 08.01.2014, 20:26
 Kochany Św. Charbelu błagam Cię z całego serca wyjednaj mi u Boga łaskę pokory, cierpliwości, pokoju serca, zdrowia i siły w niesieniu codziennego krzyża. Wyproś mi łaskę zniszczenia nienawiści w sobie i przebaczenia zdrady mężowi, jego kochance i siostrze. Pomóż proszę jak najszybciej znaleźć dobrą pracę.
 Jadwiga: 08.01.2014, 19:35
 Sw.Ojcze Charbelu,prosze Cie pomoc dla mego syna Daniela,o wyzwolenie z nalogu nikotynowego.
 Jadwiga: 08.01.2014, 14:43
 Św.Ojcze Charbelu proszę o wstawiennictwo i wyproszenie łaski o uzdrowienie Ewuni ,uleczenie wzroku i uleczenie z choroby SM i uleczenie nóg .Prosi zatroskana mama i o łaski dla mnie.
 Atina: 07.01.2014, 23:15
 Św. Charbelu ratuj, pomóż, wstawiaj się za mną i za moją rodziną w naszej trudnej sytuacji
 Lucyna: 07.01.2014, 19:59
 Swięty Charbelu wyzwól mojego brata Jana od alkoholizmu.
 Atina: 07.01.2014, 17:34
 Kochany Św. Charbelu za Twoim wstawiennictwem z całego serca błagam Boga aby zniszczył we mnie nienawiść, aby sprawił żebym przebaczyła mężowi,który mnie zdradził, jego kochance i mojej siostrze, aby dał mi upragniony pokój serca oraz siłę do niesienia tak ciężkiego krzyża, który wydaje się być ponad moje siły
 Ks Władysław: 06.01.2014, 20:58
 Święty Charbelu - Dziękuje za szczęsliwą operację mojej siostry Teresy ,wypraszaj dla niej u Boga potrzebne łaski dodawaj Jej sił wysłuchaj jej i moje prośby wypraszaj dla niej Boże miłosierdzie i Boże Błogosławieństwo
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej