Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ks Władysław : 06.12.2013, 19:38
 Świety Charbelu goraco proszę Cię uzdrów moją siostrę Teresę wyproś dla niej łaske zdrowia i opiekuj sie Jej Rodziną
 Ania: 06.12.2013, 12:32
 święty Charbelu potężny Orędowniku proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana za zdrowie dla Rodziny i Bliskich, módl się również mój związek, proszę także o dar macierzyństwa
 Agnieszka: 05.12.2013, 22:09
 Święty Charbelu proszę o zdrowie dla mojej schorowanej mamy i siły oraz pokój i zgodę w rodzinie. Proszę, żeby mamie pomogły rehabilitacje i ustąpiły bóle, z którymi ciągle się zmaga. Święty Charbelu proszę również o uzdrowienie, odbudowanie i połączenie na nowo dróg z osobą, której imię noszę od wielu lat w sercu. Proszę o szansę dla nas.
 mama: 05.12.2013, 21:04
 św.Charbelu pomóź aby moja córka Paulina znalazła pracę i miłość swojego życia.
 magdalena: 05.12.2013, 09:31
  Święty Charbelu z całego serca błagam Cie o pomoc i wstawiennictwo u Pana. Błagam Cię o nawrócenie i uzdrowienie wewnętrzne dla mojego męża i dzieci.Ty widzisz i słyszysz jak mój mąż strasznie bluźni i przeklina, ratuj go proszę. Błagam Cię o uwolnienie syna z wszystkich nałogów i uratowanie jego małżeństwa, by żona z córeczką wróciła do niego, o świętość na Chwałę Pana tego małżeństwa. Proszę Cię z całego serca o łaskę pracy dla mnie i męża i by młodszy syn dobrze się uczył, b y nie było z nim problemów wychowawczych.O zgodę, przebaczenie i pokój w rodzinie, by nasza rodzina była Bogiem silna.O Dary Ducha Świętego dla nas.
 Anna: 04.12.2013, 12:21
 Święty Charbelu uzdrów moją mamę.uchroń nas od eksmisji i wesprzyj nas modlitwą o poprawę sytuacji finansowej.Pomóż proszę
  CELINA : 04.12.2013, 08:22
 UMILOWANY SW.CHARBELU O ZDROWIE PROSZE I WIARE DLA SYNA ,MODL SIE ZA NAMI
 Maja: 03.12.2013, 14:16
 Święty Charbelu błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojej siostry.
 Maja: 03.12.2013, 14:15
 Święty Charbelu błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojej siostry.
 Maja: 02.12.2013, 19:17
 Sw. Charbelu, prosze wspomoz mnie modlitwa i wypros potrzebne laski w mojej trudnej sytuacji, modl sie za nami!
 strapiona matka: 01.12.2013, 17:12
 Sw. Charbelu, opiekunie nasz, wstaw sie za mna, by dobry Jezus zeslal mi laske przemiany mojego dziecka, by docenilo dobro domu rodzinnego i wracala do rodziny, na droge wiary i cnoty, ulzyj mi w codziennych troskach. sw. Charbelu, modl sie za nami!
 hanna: 01.12.2013, 11:19
 SW.Charbelu pomoz bym odprawila dobra spowiedz.
 strapiona matka: 29.11.2013, 18:44
 Sw.Charbelu, oredowniku mozny, prosze o pomoc, by dobry Jezus zeslal mi laski potrzebne do pojednania rodziny i wyciagnal mnie z tego utrapienia. Sw. Charbelu,modl sie za nami!
 darek: 28.11.2013, 22:20
 św Charbelu proszę cię szukam pomocy w u ciebie i proś o wstawiennictwo u Jezusa o zdrowie za moich rodziców i za mnie i mojej żony niech twa łaska przyjdzie w woli Boga Proszę Cię o zgodę i pokój w Rodzinie Darek
 smutna matka: 28.11.2013, 11:19
 Sw. Charbelu, wspieraj mnie w tych ciezkich chwilach, wypros potrzebne laski dla mojej rodziny, przemiane, wyrozumialosc i zaufanie. Niech dobry Jezus wyprowadzi nas na proste drogi, modl sie za nami!
 strapiona matka: 27.11.2013, 20:37
 Sw. Charbelu, prosze o modlitwe w sprawie mojego utrapienia, niech dobry Jezu, udzieli nam pokoju w rodzinie i wyprowadzi na proste drogi, zesle potrzebne laski w wychowaniu trudnego dziecka. Jestem tak nieszczesliwa i zawiedziona, Boze daj mi sily i wzmocnij moja dusze, zesli mi Ducha Sw. Pocieszyciela, nie opuszczaj mnie!
 Dorota: 27.11.2013, 13:55
 Święty Charbelu, usilnie błagam wstaw się i wyproś łaskę zdrowia dla mojego synka, który tak bardzo kocha Pana Jezusa.
 Dorota: 27.11.2013, 13:54
 Święty Charbelu, usilnie błagam wstaw się i wyproś łaskę zdrowia dla mojego synka, który tak bardzo kocha Pana Jezusa.
 stanisław: 27.11.2013, 12:12
 święty CHarbelu wspieraj mnie i żonę oraz dzieci
 strapiona: 27.11.2013, 11:16
 Swiety Szarbelu prosze wstaw sie za mna u Pana Boga i obdarz mnie laska macierzynstwa
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej