Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 strapiona: 27.11.2013, 11:16
 Swiety Szarbelu prosze wstaw sie za mna u Pana Boga i obdarz mnie laska macierzynstwa
 Basia: 26.11.2013, 15:18
 Święty Charbelu proszę Cię przyjmi nowennę do Ciebie i wstaw się za mną do Boga. Proszę o łaskę przebaczenia mi grzechów,łaskę zdrowia, odrzucenie palenia, o dobrą pracę i przyjaciół,wspomożenie finansowe, uzdrowienie relacji w rodzinie i milość oraz o blogosławieństwo Boże we wszystkim.
 Jadwiga: 26.11.2013, 12:00
  Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.
 hanka: 26.11.2013, 11:12
 Swiety Charbelu wysluchaj prosb iwstaw sie za strapiona matka u Boga
 strapiona matka: 25.11.2013, 19:22
 Sw. Charbelu, prosze o modlitwe do Boga w intencji mojej corki, by docenila dom rodzinny i wracal do domu, pomoz w moim utrapieniu!
 hanka: 24.11.2013, 20:41
 Sw.Charbelu prosze pomoz mi w chorobie oczu uszu i gardla
 Maria: 24.11.2013, 20:03
 Sw.Charbelu,proszę Cię uproś u P.Boga w Trójcy św Jedynego łaskę wiary dla moich dzieci ,uwolnienie od zła dla mojego syna,godne przygotowywanie się do małżeństwa dla córki i łaskę chrztu sw.dla Maji i jej córki.Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.
 strapiona matka: 24.11.2013, 17:16
 Ukochany moj Ojcze, sw. Charbelu, prosze o wyproszenie mi laski przemiany duchowej i moralnej dla mojej corki, niech wroci do rodziny, na droge wiary i cnoty, zerwie z dotychczasowymi obyczajami, wspomoz mnie swoja modlitwa, by dobry Jezus, okazal mi swoje Milosierdzie i pokierowal naszym zyciem. Sw. Charbelu, modl sie za nami!
 Jadwiga: 24.11.2013, 11:13
 Św. Carbelu skromnie proszę o łaskę uzdrowienia mnie z nieuleczalnej choroby jaką jest rak.
 strapiona matka: 23.11.2013, 20:41
 Sw. Charbelu, prosze o wproszenie mi laski potrzebnej w wychowaniu mojego trudnego dziecka, niech dobry Jezus okaze mi milosierdzie i pokoj ducha, by corka moja znalazla miejsce w rodzinie i wracala do domu, i nie sprawiala nam bolu. Sw. Charbelu , patronie w sprawach trudnych, modl sie za nami!
 STANISŁAW: 23.11.2013, 09:06
 śW.CHarbelu proszę ołaskę uzdrowienia dla mojej curki elżbiety
 strapiona matka: 22.11.2013, 17:48
 Sw. Charbelu, prosze wypros mi laske milosierdzia u ukrzyzowanego Jezusa, by dodal mi las w wychowaniu mojego trudnego dziecka, pokoj w rodzinie i uwolnienie z mego utrapienia, niech Jezus wskaze mi droge, ktora mam pojsc, jestem na skraju wykonczenia. Sw. Charbelu, modl sie za mna.
 strapiona matka: 21.11.2013, 16:16
 Sw. Charbelu, oredowniku w sprawach beznadziejnych, prosze o modlitwe , by dobry Jezus zeslal mi laski potrzebne w wychowaniu mojego trudnego dziecka, dar pokoju w rodzinie i zdrowia, by wyciagnal mnie z tego utrapienia. Sw. Chabrbelu, modl sie za nami!
 Matka: 20.11.2013, 14:39
 Św. Charbelu wyproś mi łaskę u Boga dla Barbary i Grzegorza o głęboką przemianę serca i wzajemne zrozumienie oraz dary łaski narzeczeńskiej, małżeńskiej i rodzicielskiej. Pomagaj całej mojej rodzinie iść codziennie drogą świętości, pomóż wzmocnić naszą wiarę i unikać zła. Opiekuj się nami i wstawiaj się za nami. Amen.
 Katarzyna: 20.11.2013, 11:38
 Ojcze Charbel proszę uproś u Pana Boga naszego łaskę zdrowia dla Magdy. Bardzo proszę w imieniu Natalki.
 strapiona matka: 20.11.2013, 06:50
 Sw. Charbelu, prosze wypros mi laske, by Jezus zeslal mi dar pokoju w rodzinie i pomogl wychowac moje trudne dziecko, niech wyciagnie mnie z tego utrapüienia i prowadzi prostymi drogami, Jezu , ufam Tobie!
 strapiona matka: 19.11.2013, 17:12
 Sw. Charbelu, wstaw sie za mnie u Jezusa, by zeslal mi potrzbene laski w wychowaniu mojej trudnej corki, pojednanie w rodzinie i przemiane duchowa i moralna, Jezu, ufam Tobie! Sw. Charbelu, modl sie za mna!
 strapiona matka: 18.11.2013, 19:19
 Sw. Charbelu, prosze wstaw sie za mnie i wpros mi laskeu Jezusa, niech mi pomoze w wychowaniu mojej trudnej corki i ulozy nasze skomplikowane sprawy, wg Jego woli, Jezu pomoz mi w tym utrapieniu.
 strapiona matka: 17.11.2013, 19:40
 Sw. Charbelu, wstaw sie zamnie u Jezusa, by udzieli mi potrzebnych lask w wychowaniu mojego trudnego dziecka, Jezu , wysluchaj mnie!
 strapiona matka: 16.11.2013, 13:23
 Sw. Charbelu, wypros mi laske przemiany duchiowej i moralnej dla mojej corki, niech wroci do rodziny i zyje z nami, wypros mi dar dobrego wychowania mojego trudnego dziecka, niech Jezus Chrystus wyslucha moich prosb za twoim wstawiennictwem.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej