Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 justyna: 16.11.2013, 09:01
 Sw Charbelu wstaw sie za moim mezem ktory nie wierzy w moje modlitwy . Spraw aby zostal uzdrowiony z luszczycy
 justyna: 16.11.2013, 09:00
 Sw Charbelu wstaw sie za moim mezem ktory nie wierzy w moje modlitwy . Spraw aby zostal uzdrowiony z luszczycy
 strapiona matka: 15.11.2013, 20:39
 Sw. Charbelu, blagam o pomoc w moim Swstrapieniu, niech corka moja zerwie ze zlym czlowiekiem i wroci do rodziny, wypros jej dar rozsadku i dobroci serca, niech Jezus Chrystus pokieruje naszym zyciem i ulzy nam w cierpeiniu, okaze nam swoje milosierdzie i ulozy nasze zycie rodzinne wg. Jego woli. Sw. Charbelu, modl sie za mna!
 matka: 15.11.2013, 17:31
 Prosze o laske uzdrowienia mojej corki Malgorzaty oraz o zdrowie dla calej rodziny
 Ewa: 13.11.2013, 06:49
 Sw Charbelu blagam o Twoje wstawiennictwo za 5-letnia Zosia ktora za chwile bedzie miec opsracje. Wyblagaj uzdrowienie prosze.
 Ewa: 13.11.2013, 06:39
 Sw Charbelu blagam o Twoje wstawiennictwo podczas dzisiejszej operacji 5-letniej Zosi. Bog upodobal sobieTwoja modlitwe.Prosze o calkowite uzdrowienie mojej najstarszej Zosi a takze najmlodszej Marty aby nie potrzebowala operacji. Wstawiaj sie za cala nasza rodzina u Jezusa.
 Monika: 12.11.2013, 21:59
 Św. Charbelu bardzo Cię proszę o uzdrowienie mego kręgosłupa i łaskę powrotu do pracy.
 Anna: 11.11.2013, 22:03
 Św.Charbelu błagam cię o nawrócenie i zjednoczenie z Bogiem dla mojego syna Bartosza i męża Grzegorza
 jolanta: 11.11.2013, 21:30
 Św.Charbelu proszę o zdrowie dla mojej córki i wszelkie potrzebne łaski:miłość,małżeństwo,potomstwo.Dziękuję Ci św Charbelu
 Basia: 10.11.2013, 01:14
 Św. Charbelu proszę o łaskę uzdrowienia dla Pani Justyny, łaskę uzdrowienia i nawrócenia dla Rodziny z Czech, łaskę uzdrowienia dla Ewy, wszelkich łask dla Judyty, by stała się dobrym dzieckiem Bożym. Powierzam Ci moją Rodzinę i proszę o nawrócenie i miłość Chwała Tobie Panie
 Basia: 09.11.2013, 23:38
 Św. Charbelu proszę o łaskę uzdrowienia dla Pani Justyny, łaskę uzdrowienia i nawrócenia dla Rodziny z Czech, łaskę uzdrowienia dla Ewy, wszelkich łask dla Judyty, by stała się dobrym dzieckiem Bożym. Powierzam Ci moją Rodzinę i proszę o nawrócenie i miłość Chwała Tobie Panie
 matka: 09.11.2013, 21:59
 S Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Boga za małżeństwem Darii i Tomasza i ih dziećmi/ Jezu ufam Tobie !!
 Jacek: 09.11.2013, 21:24
 Swiety Charbelu prosze wstawiaj sie za mna u Pana Jezusa Boga w Trojcy Jedynego i Przenajswietszego i Maryji Panny Najswietszej, w moich intencjach o ile sa mile Bogu - zgodne z Jego wola, upros dla mnie laske prawdziwej Bozej madrosci i jasnosci, w emocjonalnym zdrowiu. a takze wielki i wczoraj dopiero poznany Swiety, prosze upros dla mnie wszelkie sily, radosc, talenty, instrumenty i srodki do dzialania, ktore nie jest mi jeszcze wiadome, a ktore mysle zaplanowal dla mnie Jezus Pan nasz. Amen
 Jacek: 09.11.2013, 20:32
 Swiety Charbelu prosze wstawiaj sie za mna u Pana Jezusa Boga w Trojcy Jedynego i Przenajswietszego i Maryji Panny Najswietszej, w moich intencjach o ile sa mile Bogu - zgodne z Jego wola, upros dla mnie laske prawdziwej Bozej madrosci i jasnosci w emocjonalnym zdrowiu. a takze wielki i wczoraj dopiero poznany Swiety, prosze upros dla mnie wszelkie sily, radosc, talenty, instrumenty i srodki do dzialania, ktore nie jest mi jeszcze wiadome, a ktore mysle zaplanowal dla mnie Jezus Pan nasz. Amen
 Jacek: 09.11.2013, 20:22
 Swiety Charbelu prosze wstawiaj sie za mna u Pana Jezusa Boga w Trojcy Jedynego i Przenajswietszego i Maryji Panny Najswietszej, w moich intencjach o ile sa mile Bogu - zgodne z Jego wola, upros dla mnie laske prawdziwej Bozej madrosci i jasnosci w emocjonalnym zdrowiu. a takze wszelkie sily, radosc, talenty, instrumenty i srodki do dzialania ktore jest mi jeszcze nie wiadome.
 Maria: 09.11.2013, 19:40
 Św.Ojcze Charbelu,proszę Cię uproś u P.Boga w Trójcy Św.Jedynego łaskę wiary dla moich dzieci,łaskę spowiedzi dla syna i dla córki o godne przygotowywanie się do małżeństwa
 Tesia: 08.11.2013, 22:26
 św Charbelu, uproś mi łaskę uzdrowienia z postępującej głuchoty i z dręczących szumów w uszach. także z innych dolegliwości. Proszę, za Twoim wstawiennictwem św Charbelu, który pomogłeś już wielu ludziom. Ufam w słowa Jezusa:"Proście,a otrzymacie..."Bądż wola Twoja Panie.
 Anna: 08.11.2013, 18:43
 Sw Charbelu proszę cię o uzdrowienie z ciezkiej choroby, pomagaj mi znosic trud cierpienia i dodaj sily w trudnych chwilach
 MARITA 05.11.2013: 05.11.2013, 17:36
 PROSZĘ CIĘ ŚW. CHARBELU ABYŚ UZDROWIŁ MNIE Z NACZYNIAKA I PRZEPUKLINY KRĘGOSŁUPA I WIELE ŁASK DLA MOJEJ RODZINY
 Stanisław: 04.11.2013, 20:39
 Święty Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla syna Szymona, który walczy z nowotworem. Wyproś zdrowie, wzmocnij wiarę i ześlij nadzieję. Poznań 04 listopada 2013
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej