Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ula: 07.06.2013, 10:46
 Drogi Charbelu , proszę o zdrowie dla mojego syna Michała oraz dla całej mojej rodziny.
 Marek: 06.06.2013, 21:38
 Święty Charbelu, proszę o Twoje wstawiennictwo dla ojca mego Stanisława. Niech Miłość płynąca z Twojej Świętości spłynie na ciało i duszę Stanisława, i wyleczy go z ,,tej" choroby. Ojcze Charbelu módl się za nami.
 ania: 06.06.2013, 00:23
 Św.Charbelu, cudowny ojcze proszę wstaw się za mną i za moją rodziną.wyjednaj mi u Boga Najwyższego łaskę uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia.uzdrow nasze dusze. Żebyśmy zawsze podążali za CHRYSTUSEM.amen.
 EWA: 04.06.2013, 18:13
 PROSZĘ ŚW. CHARBELU O WSTAWIENNICTWO U BOGA OJCA I WYPROSZENIE ŁASKI ZDROWIA ABY OBECNA CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIE ZOSTAŁA POKONANA.UPROŚ MOJEMU SYNOWI KAROLOWI DARÓW DUCHA ŚW.PODCZAS EGZAMINÓW I OBRONY PRACY MAGISTERSKIEJ .SPRAW,ABY ZMIENIŁ TEŻ STOSUNEK DO MATKI I OJCA PONIEWAŻ BARDZO GO KOCHAMY.
 EWA: 04.06.2013, 18:11
 PROSZĘ ŚW. CHARBELU O WSTAWIENNICTWO U BOGA OJCA I WYPROSZENIE ŁASKI ZDROWIA ABY OBECNA CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIE ZOSTAŁA POKONANA.UPROŚ MOJEMU SYNOWI KAROLOWI DARÓW DUCHA ŚW.PODCZAS EGZAMINÓW I OBRONY PRACY MAGISTERSKIEJ .SPRAW,ABY ZMIENIŁ TEŻ STOSUNEK DO MATKI I OJCA PONIEWAŻ BARDZO GO KOCHAMY.
 Gośka: 03.06.2013, 12:28
 Proszę Cię św. Ojcze Charbelu o wyzwolenie mojego męża z alkoholizmu oraz o spokój i miłość ww naszej rodzinie.
 Gośka: 03.06.2013, 12:27
 Proszę Cię św. Ojcze Charbelu o wyzwolenie mojego męża z alkoholizmu oraz o spokój i miłość ww naszej rodzinie.
 Anna: 01.06.2013, 10:32
 Św. Charbelu proszę o wyproszenie łaski trzeźwości dla mojego brata. Św. Charbelu, módl się za nami. Amen
 agnieszka: 31.05.2013, 23:15
 Kochany Ojcze Szarbelu pragnę Ci podziękować za wstawiennictwo u naszego Pana. Wyniki wyszły dobrze, nic złośliwego.Wiem, że wstawiałeś się za mną. Czułam Twoją opiekę przez 2 tygodnie, podczas których czekałam na wyniki.Gorąco Cię proszę zanoś moje dziękczynienie i Chwałę Panu. Bogu Niech Będą Dzięki! Proszę Cię jeszcze wybłagaj u Pana cud dla Joli, Staszka, Piotrusia oraz dobre wyniki dla Lucynki.Z Bogiem
 kasia: 29.05.2013, 21:06
 Najukochańszy Św. Szarbelu, ochroń nas przed złymi ludźmi, którzy niszczą nasze szczęście, mącą spokój i chcą nas udręczyć. Zabierz z naszego życia wszelkie zło. Pod Twoją obronę, Szarbelu - ratuj nas!
 jola 27.05.2013: 27.05.2013, 20:03
 Św.Charbelu błagam o powrót do zdrowia mojej siostry Marii proszę Cię wysłuchaj mnie
 zosia: 25.05.2013, 14:56
 sw charbelu moj opiekunie prosze ublaaj u pana jezusa laske nawocenia dla piotra i ewy laske sakramentu malzenstwa i chrztu dla ich coreczki zycia wg prawa bozego i zbawienie wieczne matko najswietsza powierzam ich twojej opice prosze cie takze wstaw sie za ciezko chorego lukasza za mnie i januszaupros nam zbawienie wieczne
 zosia: 25.05.2013, 14:53
 sw charbelu moj opiekunie prosze ublaaj u pana jezusa laske nawocenia dla piotra i ewy laske sakramentu malzenstwa i chrztu dla ich coreczki zycia wg prawa bozego i zbawienie wieczne matko najswietsza powierzam ich twojej opice prosze cie takze wstaw sie za ciezko chorego lukasza za mnie i januszaupros nam zbawienie wieczne
 agnieszka24.05.2013: 24.05.2013, 11:56
 Sw.charbelu,cedrze Libanu uzdrowicielu różnych chorób,błagam o Twoje wstawiennictwo u Boga w mojej chorobie lewego oka powiększonej żrenicy.Uzdrów moje oko.
 agnieszka;23.05.2013: 23.05.2013, 19:09
 Św.CHarbelu,uzdrów powiększoną żrenicę lewego oka.Wszystkie badania okazały się fiaskiem,przyjdż dobry lekarzu i ulecz moje oko.Wstaw się za mną do Jezusa Miłosiernego i Maryi Matki naszej .Uproś dla mojej rodziny potrzebne łaski i umocnij naszą wiarę.
 zofia: 20.05.2013, 22:57
 św Ojcze Charbel!!! proszę o łaskę uwolnienia dla córki Katarzyny i łaskę uzdrowienia nawrócenia i uwolnienia mojej całej rodziny i uzdrowienia naszych relacji rodzinnych i w moim małżeństwie,św Charbelu módl się za nami!
 jadwiga: 20.05.2013, 16:23
 sw Charbelu proszę Cię o uzdrowienie z nałogów mojego męża jesli jest taka wola Boza
 jadwiga: 20.05.2013, 16:21
 Sw Charbelu proszę Cię o uzdrowienie z nałogu alkocholowego mojego brata jesli jest taka wola Boża
 jadwiga: 20.05.2013, 16:16
 Sw Charbelu proszę Cię o uzdrowienie z nałogu alkocholowego mojego brata jesli jest taka wola Boża
 jadwiga: 20.05.2013, 16:13
 sw Charbelu proszę Cię o uzdrowienie z nałogów mojego męża
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej