Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Magdalena : 05.05.2013, 14:13
 Święty Charbelu proszę uzdrów moje małżeństwo z Pawłem, upros Boga Ojca aby powrócił do mnie i porzucił grzeszny związek. Amen.
 danuta: 03.05.2013, 20:40
 Ojcze Charbelu proszę o łaskę uwolnienia i całkowitego powrotu do zdrowie.Dziękuję Panu Bogu za spowiedż i przyjęty sakrament.Polecam twemu wstawiennictwu moją rodzinę
 kasia: 03.05.2013, 17:39
 Swięty Ojcze Charbelu proszę Cię przywróć mi życie.Proszę Cię ulecz moje wnętrze,nie pozwól aby lęk i strach miał władze nade mną.Pokornie Cię o to proszę abym się nie lękała i nie bała.Proszę ulecz moją traumę aby negatywne myśli minęły.Ojcze proszę abym nie lękała się ludzi.
 Felicyta: 02.05.2013, 17:16
 Św. Charbelu prosimy Cię o ratunek dla Wojtka Wójczaka, który uległ wypadkowi
 Maria Magdalena: 01.05.2013, 21:37
 Święty Charbelu błgam Cię o trwały, bezpieczny, wierny, zgodny, szczęśliwy, zalegalizowany, pełen miłości, zaufania, bliskości związek z mężczyzną, którego bardzo będę kochać i który mnie bardzo będzie kochał. Byśmy zawsze byli dla siebie wzajemnie wartościowi i atrakcyjni. I byśmy wspólnie stworzyli trwałe, bezpieczne, wierne, zgodne, szczęśliwe, pełne miłości, przyjaźni, bliskości, zaufania, czułości i poczucia bezpieczeństwa materialnego i emocjonalnego małżeństwo, dom, rodzinę. Bardzo mocno o to proszę i oddaję tą sprawę w Twoją opiekę. Dziękuję :-)
 Anna: 29.04.2013, 13:31
 pokornie proszę o pomoc w wiadomych sprawach
 joanna: 29.04.2013, 07:26
 Święty Charbelu uproś mi łaskę wiary i uzdrowienia duchowego Proszę pokornie podtrzymuj mnie, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo
 Małgorzata: 29.04.2013, 00:38
 Święty Charbelu.Proszę o modlitwę do Boga w intencji cudownego uzdrowienia Magdaleny. Proszę o opiekę modlitewną nad całą moją rodziną.
 ewa: 28.04.2013, 13:16
 sw.ojcze charbelu poznalam cie nie dawno i od razu pokochalam prosze cie o wsawiennictwo u boga i pana jezusa bys byl mi oredownikiem w moich trudnych sprawach ktore juz znasz
 Ania: 28.04.2013, 12:16
 Święty Ojcze Charbelu błagam Cię uproś mi łaskę dobrego męża, uleczenia ze zranień i Bożego prowadzenia na każdy dzień. Naucz mnie proszę dobrze odczytywać wolę Bożą i zgodnie z nią postępować, przymnóż mi proszę wiary i miłości do siebie samej i do bliźnich. Dziękuję z całego serca,
 Barbara G: 27.04.2013, 18:46
 Święty Charbelu błagam Cię o wstawiennictwvo u Jezusa Miłosiernego i Jego Niepokalanej Matki o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla mnie i mojego męża oraz łaskę macierzyństwa dla mojej synowej. Liczę na Twoją pomoc - dzięki.
 joanna: 27.04.2013, 17:51
 Święty Charbelu proszę Cie wypros mi łaskę wiary i uzdrowienie duchowe
 Małgorzata: 26.04.2013, 20:59
 Św Charbelu kochany pomóz w uzyskaniu zdrowia dla mnie synowi który nie słyszy by coraz bardziej dawał sobie radę w życiu kochając Boga największą miłością.
 Dorota: 23.04.2013, 14:57
 Św. Ojcze Chrbelu proszę Cie wyproś łaske zdrowia dla mojego syna, męża, i dla mojej mamy. Proszę Cie również o łaskę pracy dla mojego męża i dla mnie. Ojcze módl sie za moją rodziną, polecaj nas w modlitwach.
 ąga: 18.04.2013, 20:03
 Święty Charbelu dopiero dziś zetknełam się z Twoją świętą osobą Błagam Cię o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy święty Ty widzisz moję życie i wiesz jak bardzo jest mi ono potrzebne Błagam Cię Święty CHARBELU o zmiłowanie i ośiecenie mnie podczas egzaminu prowadz mą rękę i oświeć mój umysł
 ąga: 18.04.2013, 19:39
 Święty Charbelu dopiero dziś zetknełam się z Twoją świętą osobą Błagam Cię o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy święty Ty widzisz moję życie i wiesz jak bardzo jest mi ono potrzebne Błagam Cię Święty CHARBELU o zmiłowanie i ośiecenie mnie podczas egzaminu prowadz mą rękę i oświeć mój umysł
 Kasia: 16.04.2013, 12:31
 Święty Ojcze Charbelu, po raz drugi odmawiam tą modlitwę, bo chce abyś uzdrowił mnie z dolegliwości, abym nie była chora na cukrzycę, bardzo bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia bo to jest najważniejsze, proszę Cię wysłuchaj moich prósb i modlitw bo w Tobie cała nadzieja! Amen
 Iza 14.04.13: 14.04.2013, 22:25
  Sw.Charbelu,dziekuje za otrzymane łaski. Proszę o dar wzrostu i mądrość dla Ignasia ma 10 lat.Przebył już 10 0peracji, podawany ma lek hormon wzrostu bez efektu. Do tej pory wzrost ma 4 letniego dziecka. Uproś P.Boga błagam Cię... babcia.
 biga7@op.pl: 11.04.2013, 19:23
 Swięty Cherbalu dowiedziałam się o Tobie kilka dnia temu i wierzę w to mocno że wyprosisz mi łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla mojego męza i dla mnie. Miłosierny Jezus nie odmówi naszym modlitwom. Amen
 grazyna: 10.04.2013, 08:26
 Blagam ,uzdrow Wieslawa:-)
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] (100)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej