Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Anna: 15.02.2018, 19:46
 Św,Charbelu proszę o zdrowie Boże Błogosławieństwo potrzebne łaski dla całej mojej rodziny o szczęśliwe donoszenie ciazy dla siostry Barbary .
 basia: 14.02.2018, 10:01
 O św. o.Szarbelu, wstaw się u serca Jezusa za moją córką Anitą, aby dobry Pan Jezus opiekował się nią i nie zabierał jej swojego błogosławieństwa.
 m. : 13.02.2018, 00:00
 Święty Charbelu wstaw się u Boga za moja siostra aby została matka proszę również o zdrowie dla moich dzieci i babci.
 aneta : 10.02.2018, 12:31
 Kochany Ojcze Charbelu dziękuję za wszystkie dobre wyniki badań za pomoc w przejsciu przez trudna chorobę.proszę o opiekę twoją nade mną i moja rodzina o zdrowie byś nas uchronil od chorób
 aneta : 10.02.2018, 12:31
 Kochany Ojcze Charbelu dziękuję za wszystkie dobre wyniki badań za pomoc przez trudna chorobę.proszę o opiekę twoją nade mną i moja rodzina o zdrowie byś nas uchronil od chorób
 Helena: 07.02.2018, 13:15
 Sw Charbelu proszę Cie o uzdrowienie corki Katarzyny z wady wzroku i bolow glowy.Prosze o prawidłowy wynik tomografu glowy.
 Ala: 07.02.2018, 09:50
 Św. Charbelu pomóż mojej córce i wnuczce w ich trudnych sprawach.
 Maria L.: 03.02.2018, 22:45
 Święty Charbelu,proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla moich dzieci, dla M. i dla mnie.
 Halina: 31.01.2018, 21:38
 SW.Ojcze Charbelu blagam o rozwiazanie tych bardzo trudnych spraw mojego syna.
 Anna : 31.01.2018, 14:39
 Święty Charbelu ,ulecz mojego syna Jakuba,zabierz te cierpienia ,które nie pozwalają mu spokojnie pracować i uczyń go szczęśliwym człowiekiem.
 Madzia: 30.01.2018, 10:01
 Ojcze Sw . Charbelu. Prosze Cie bym juz zawsze byla zdrowa , by moja choroba juz nigdy nie powrocila ale przede wszystkim prosze Cie o laske macierzynstwa. By moja rownowaga hormonalna sie wyrownala i bym mogla zajsc w ciaze naturalnie i urodzila zdrowe zywe dziecko. Prosze oto z calego serca. Sw. Charbelu blagam wysluchaj mojej prosby. Amen
 Halina: 30.01.2018, 07:56
 Święty Charbelu wstaw się za moim wnuczkiem Antonim i uproś mu łaskę zdrowia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy, miał dobry słuch i stał się otwartym i mądrym chłopcem.
 Halina: 30.01.2018, 07:55
 Święty Charbelu wstaw się za moim wnuczkiem Antonim i uproś mu łaskę zdrowia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy, miał dobry słuch i stał się otwartym i mądrym chłopcem.
 Bożena: 29.01.2018, 14:11
 Bardzo Cię proszę św. Ojcze Charbel o dar zdrowia i wyleczenie z lęków mojego syna.
 Bożena: 29.01.2018, 14:08
 Bardzo Cię proszę św. Ojcze Charbel o dar zdrowia i wyleczenie z lęków mojego syna.
 Bernadeta: 28.01.2018, 18:45
 Ojcze św.Charbelu proszę gorąco o nawrócenie mojego męża i zatrzymanie jego choroby.Proszę Cię czuwaj nad nami i miej nas i rodzinę syna w swojej opiece.
 Malgosia : 28.01.2018, 07:50
 Św Ojcze Charbelu dziękuję za łaskę uzdwienia z bólu pleców którą wyprosiłeś u Pana.Chwała Panu
 Bozenka: 26.01.2018, 00:40
 Sw Charbelu uzdrow mnie z choroby serca I wspieraj w pracy ...miej w opiece cala moja rodzine ...W Tobie cala moja nadzieja nie odrzucaj Prosb moich Kochany ojcze Charbelu
 Babcia: 24.01.2018, 17:06
 Sw CHarbelu proszeCie o wstawiennictwo uzdrowienia raczki karolinki
 Babcia: 23.01.2018, 22:06
 Ukochany Święty Szarbelu,uproś mojej wnuczce nawrócenie i powrót do sakramentów świętych.Jezu, ufam Tobie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej