Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Teresa: 13.04.2018, 12:05
 Święty Charbelu gorąco proszę o wstawiennictwo dla synowej Agnieszki, uproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia
 Aleksandra: 12.04.2018, 18:06
 Św.Ukochany Ojcze Charbel!
Wyproś mi proszę tę łaskę ,tę tęsknotę którą noszę w sercu.Mam zawód ,mam pracę która służy ludziom i zdrowym i chorym, starszym i młodszym także, ale głównie kojarzona jest z człowiekiem chorym.Oprócz studiów musiałam również dużo się uczyć i nadal to robię.Jest to wymóg w tym zawodzie.Dlaczego nie mogę realizować się w tej pracy?Staram się tak, że już bardziej nie mogę.10 godzin pracy codziennie,sama,bo jestem Niektórzy niedowierzają , że to jest możliwe ,już 18 lat ,dzień w dzień.Dobrze że Pan daje zdrowie i siły ale w dzisiejszej rzeczywistości potrzebne są jeszcze pieniądze.Ojcze Charbel Ty wyrzekłeś się światowych przyjemności i żyłeś w samotności eremu,dzisiaj żyje się inaczej ,pracuje inaczej.Chciałabym zamknąć ten rozdział już, ale to nie jest proste.Wierzę że pomożesz mi bo jesteś ze mną w tej pracy codziennie .........i wiesz też, że chciałabym już przebywać więcej i częściej z moimi dziećmi i wnukami.....
 Marzena: 12.04.2018, 01:00
 O łaskę uzdrowienia dla mojego taty.
 Marzena: 12.04.2018, 00:59
 O łaskę uzdrowienia dla mojego taty.
 Marzena: 12.04.2018, 00:59
 O łaskę uzdrowienia dla mojego taty.
 Anna: 11.04.2018, 12:21
 Święty Charbel, wstawiaj się u Boga za mną o uzdrowienie z mięśniaków.
 Anna: 08.04.2018, 12:58
 Święty Charbel, uprościć łaskę uzdrowienia dla mnie.
 Helenka : 06.04.2018, 20:01
 Św chabrelu proszę o Twoje wstawienictwo u Ojca Najwyszego o zdrowie dla mnie i mojego męża oraz dzieci i ich rodzin Bóg zapłacić
 Helenka : 06.04.2018, 19:57
 Św chabrelu proszę o Twoje wstawienictwo u Ojca Najwyszego o zdrowie dla mnie i mojego męża oraz dzieci i ich rodzin Bóg zapłacić
 Helenka : 06.04.2018, 19:53
 Św chabrelu proszę o Twoje wstawienictwo u Ojca Najwyszego o zdrowie dla mnie i mojego męża oraz dzieci i ich rodzin Bóg zapłacić
 M: 05.04.2018, 16:39
 Swiety Charbelu posze olaske zdrowia dla mojej corci aby leki zadzialaly aby mogla sie wyleczyc z padaczki dla mojego syna ulecz go z nerwowsci i agresij aby go ktos nie krzywdzil Ty wiesz kto aby szczesliwie powrocil do domu zpodrozy w ktora sie teraz wybiera o laske zdrowia dla mnie dla mojego meza i mamy o wyjcie z klopotow finanswych Swiety Ojcze Charbelu modl sie za nami
 Zofia 04 04 2018 1850: 04.04.2018, 18:52
 Sw Cherbelu prosze o laske uzdrowienia mojej corki z choroby prosze nie opuszczaj nas Amen
 Zofia 04 04 2018 14 50 : 04.04.2018, 14:55
 Sw .Ojcze Charwelu prosze o uzdrowienie mojej corki z choroby nowotworowej miej nas w swojej opiece.Amen
 krysia: 04.04.2018, 08:15
  Święty Ukochany Ojcze Charbel! Jesteś w moim życiu od kilku miesięcy, wcześniej nie znałam Cie, ale śmierć mojej koleżanki pozwoliła mi usłyszec o Tobi. proszę Cię w nowennach o rozwiązanie trudnych moich spraw i rodzinnych i zawodowych, wierzę że orędujesz za mną u Pana,nie zostawiaj mnie i pomóż mojemu koledze w chorobie i osamotnieniu
 ela: 03.04.2018, 23:27
 Św. Charbelu błagam wspieraj mnie modlitwą i oręduj do Pana Boga o uzdrowienie mojego męża iuwolnienie mnie z ciągłego bólu i przywrócenie sprawności. Módl się za nas św. Charbelu
 Aleksandra: 03.04.2018, 10:54
 ŚW. Ukochany Ojcze Charbel! Dziękuję ,dziękuję dziękuję.Ty wiesz za co..za Święta , za nastrój prawdziwie świąteczny,za nasza mamę przy świątecznym śniadaniu które jadła z apetytem,bo jego brak to też odsłona depresji. Odliczam w kalendarzu dzień 28 kwietnia bo to wtedy jak co miesiąc Kościół w którym są Twoje Relikwie wspomina Ciebie. Jesteś ŚW. Ojcze Charbel w mieszkaniu moich rodziców w małym obrazku,spoglądasz prosto na naszą śpiącą i odpoczywająca czasem mamę.Wierzę że troszczysz się o rodziców najlepiej jak możesz.......
 Zofia 02 04 2018 13 55: 02.04.2018, 14:08
 Sw.Ojcze Cherbelu prosze o uzdrowienie mojej corki aby miala dobre wyniki badan . prosze wysluchaj mojej modlitwy Amen.
 Zofia 02 04 2018 13 55: 02.04.2018, 14:07
 Sw.Ojcze Cherbelu prosze o uzdrowienie mojej corki aby miala dobre wyniki badan . prosze wysluchaj mojej modlitwy Amen.
 Zofia 02 04 2018 13 55: 02.04.2018, 14:07
 Sw.Ojcze Cherbelu prosze o uzdrowienie mojej corki aby miala dobre wyniki badan . prosze wysluchaj mojej modlitwy Amen.
 Zofia 02 04 2018 13 55: 02.04.2018, 14:07
 Sw.Ojcze Cherbelu prosze o uzdrowienie mojej corki aby miala dobre wyniki badan . prosze wysluchaj mojej modlitwy Amen.
 
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej