Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Piotr: 05.03.2017, 18:45
 $wiety Charbelu prosze Cie o uzdrowienie naszego malzenstwa z pomowien podejrzen klamstw i wszelikego brudu jaki sie zakradl do tego zwiazku
 Ewa: 05.03.2017, 07:07
 Św Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla nas i całej rodziny
 Ewa: 04.03.2017, 07:52
 Święty Charbelu proszę Cię o zdrowie dla mnie w tych ciężkich dla mnie chwilach .Wspieraj mnie swoją laską abym była silna i nie upadała.Proszę też,o zdrowie dla mojej rodziny i rodziców oraz dla sąsiadki .Miej nas wszystkich w swojej opiece Amen
 Basia: 28.02.2017, 04:15
 Sw charbelu pomoz mojemu synowi spelnic jego zyczenie
 Marianna: 26.02.2017, 16:22
 Modlę się do św.Charbela, ale parę lat temu otrzymałam w czasie spowiedzi, obrazek św.Alojzego Orione.Podczas problemów ze zdrowiem zaczęłam modlić się do niego i zostałam wysłuchana .Dziękuję i polecam wiernym modlić się do niego.
 Marzena: 26.02.2017, 00:12
 Św. Charbelu proszę Cię o uzdrowienie mnie z niedoczynnosci tarczycy, przeciwciał przeciwtarczycowych, żylaków i naczynek, układu krążenia, alergii, nerek, przełyku. Wstawiam się za mną abym otrzymała te łaski od Pana Jezusa. Amen
 halina: 25.02.2017, 15:59
 Swiety Charbelu prosze Cie o pomoc w podjeciu waznych decyzji przez moja corke.
 Urszula: 24.02.2017, 20:15
 Św, Charbelu, proszę Cię o uzdrowienie mojej córki Julii, o udaną operację jej oczu; o zdrowie dla Bartka i Emilki oraz o szczęśliwy poród w sierpniu
 Kazimierz: 21.02.2017, 11:46
 Święty Ojcze Charbelu dziękujemy za pomoc i opiekę nad nami, prosimy o wzrost wiary i zdrowie dla rodziny, o pomoc dla Krzysztofa w znalezieniu dobrej pracy, założeniu rodziny i radzenia sobie z problemami dnia codziennego. Św.O.Charbelu dziękujemy i prosimy dopomóż nam. Jezu Ufam Tobie.
 M: 19.02.2017, 23:42
 Ojcze Charbelu proszę Cię wstaw się za moim synem i obdarzony go mądrością umysłu by zrealizował swoje marzenia w tym tygodniu i byś wysłuchał tej intencji którą nosimy w sercu. Ojcze Charbelu wstaw się za nami.
 Marianna: 19.02.2017, 14:02
 Św. Charbelu , módl się za moją córką , daj dobrego chłopca mojej wnuczce. Amen
 matka: 19.02.2017, 12:06
 Sw Charbelu blagam o zdrowie syna,ratuj go aby nie utracil wiary w Boga,
 Lidia: 18.02.2017, 08:19
 Św.Charbelu móld się za Anią
 Bożena: 15.02.2017, 09:24
 Św. Charbelu wstaw się u Pana Najwyższego za moją synowa Magdą aby choroba ustąpiła ,wyniki wyszly dobre i oby mogla jeszcze dlugo być z nami i ze swoją rodziną.Błagam za Twoim pośrednictwem o zdrowie dla Niej i cudowne uzdrowienie.
 halina: 15.02.2017, 06:52
 Św.Charbelu błagam Ciebie o pomoc abyśmy nie musieli opuszczać dom w którym pracuje 20 lat pomagając biednym,chorym który jest również domem dla mnie ,syna,chorego nieuleczalnie Darka którego rodzina ze względu na ciężar choroby pozostawiła .Św.Charbelu pomóż mi uratować ten dom i obronić nas przed wyrzuceniem.
 Anna : 12.02.2017, 21:02
 Swiety Charbelu proszę o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie dla moich synów Patryka i Adasia. Błagam o to, żeby mogli chodzić i poczuć radość jak inne dzieci. Dziękuję z całego serca.
 Ma.: 12.02.2017, 08:11
 Proszę Cię Św.Charbelu o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego ,za całą nasza rodzinę,abyśmy szczęśliwie przetrwali ten rok,żeby nic złego się nie wydarzyło.
 Marzena: 12.02.2017, 00:00
 Św. Charbelu, proszę spraw abym mój metabolizm był szybki. Proszę uzdrów mnie z tej choroby i z niedoczynnosci tarczycy, wszystkich przeciwciał, żylaków i naczynek.
 Kasia: 11.02.2017, 23:39
 Kochany Św. Charbielu Błagam o Twoje wstawiennictwo aby Mariusz został moim mężem, aby zniknęły bariery, przeszkody, blokady, abyśmy byli razem, Błagam o Tą łaskę i oto abym trochę... Ty wiesz Ojcze. Tak Bardzo Kocham Mariusza. Wiem że Jemu też na mnie zależy. To Pan Bóg postawił MI Go na drodze za To Dziękuję i Błagam o te łaski.
 lidia: 10.02.2017, 08:30
 Świętych Charbelu wyjednaj u Pana Boga łaski o które proszę,dopomóż córce w podjęciu decyzji proszę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej