Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Danuta: 11.09.2016, 06:53
 Święty Charbelu pochłonięty Bogiem,wstawiaj się za mną do Boga bo w nim mam nadzieję,wyproś uzdrowienie mojej plamicy.Jezu najspokojniejszy,który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji,uroczyście proszę Cię udziel mi tej łaski.Kocham Cię Boże wybawco mój.Dusza moja spoczywa tylko w Bogu...Amen.
 zatroskana matka: 10.09.2016, 16:34
 Sw. Charbelu pokornie proszę o zgodę w rodzinie mojego syna Krzysztofa, o nawrócenie, uwolnienie od nałogów również Kamila o godną pracę dla niego o zdrowie dla całej rodziny. Panie Jezu dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Jezu ufam Tobie
 Izabela: 09.09.2016, 00:15
 Św Charbelu gorąco Cię proszę wyproś u Pana Najwyższego
zdrowie dla mojego męża Andrzeja, o uratowanie jego nóg,
o łaskę nawrócenia dla syna Piotra i mądre wybory żciowe,
dla syna Bartka o zdrowie i chęci do nauki.
 babcia Ela 8.09.16r.12.45: 08.09.2016, 12:52
 Św Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla moich wnuków Tymka i Konradka ciągle coś się dzieje, Konradek obecnie ma gorączkę nie poszedł do szkoły, jest chory.Odwracaj chorowania od tych dzieci, zaczęła się szkoła ,proszę daj tym dzieciom chodzić zdrowo do szkoły.Tymek cały czas mizia nos-alergiczne problemy,odwracaj choroby.Mogą te dzieci już zdrowo rosnąć.Błagam o wstawiennictwo u Tronu Bożego.AMEN.
 matka: 06.09.2016, 20:53
 Św. Charbelu błagam wyproś łaskę zdrowia u pana dla mojej córki Angelki !!Błagam!
 Misiu: 06.09.2016, 20:17
 św Charbelu proszę Cię o zdrowie dla mojego taty i o to żeby wszystko było jak dawniej.Aby cała rodzina była razem i żebyśmy wszyscy byli szczęśliwi o to Cię prosze Michał
 Jadwiga: 05.09.2016, 13:59
  Św Charbelu dziękuję Ci za szczęśliwe wakacje i proszę o potrzebne laski w całym roku szkolnym dla mnie i mojego wnuczka Mateusza.
 Ewa: 03.09.2016, 08:30
 Św Charbelu dziękuje Ci za otrzymane łaski i prosze o nawrócenie sie Mirka oraz uwolnienie sie od nałogu alkoholowego dla niego i spokój dla jego rodziny
 Ewa: 01.09.2016, 07:47
 Św Charbelu prosze Cię o zdrowie dla mojej rodziny i rozwiazanie wszystkich kłopotów z którymi sie borykam. Prosze także o nawrócenie sie mojego męża na drogę wiary Miej w opiece moich rodziców którzy odwrócili sie ode mnie
 Maria: 31.08.2016, 14:27
 Sw. Charbelu prosze Cię upros łaskę zdrowia dla mnie
 Babcia: 29.08.2016, 18:48
 Sw. Charbelu pokornie proszę by Duch Sw. zamieszkał w sercu Anny i ją oświecił niech nie krzywdzi dzieci. Bądż wola Twoja Panie Boże. Sw, Charbelu pomóż wszak dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych
 Babcia: 29.08.2016, 18:47
 Sw. Charbelu pokornie proszę by Duch Sw. zamieszkał w sercu Anny i ją oświecił niech nie krzywdzi dzieci. Bądż wola Twoja Panie Boże. Sw, Charbelu pomóż wszak dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych
 Zosia M: 29.08.2016, 08:05
 Swięty Charbelu błagam Cie ulituj się nademną i zmień harde serce córkii męża,proszę o łaskę nawrócenia, błagam Cię ulituj się nade mną,proszę Cię o wyzdrowienie z cięzkiej choroby, Ty wiesz jak bardzo potrzebuję Twojej pomocy,Bóg zapłać.
 Maria: 28.08.2016, 11:18
 Św.Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego za nami i łaskę ojcostwa dla Leszka.
 Danuta: 28.08.2016, 05:47
  Umiłowany Święty Charbelu,który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła,oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję.Postaw mnie przed Miłosiernym Jezusem i wyproś łaskę uzdrowienia mojej plamicy.Chwała Panu.
 Mariaa: 27.08.2016, 21:40
 Sw. Charbelu proszę o nawrócenie moich synów Wojciecha i Krzysztofa oraz wnuka Kamila, wyzwolenie och z nałogów oraz o pracę dla nich dla Anny o zmianę postępowania i nie szukania na siłę drugiej połowy
 Danuta: 27.08.2016, 08:24
 Św.Szarbelu wazo wonności,wstaw się za mną niech dobry Bóg zabierze ode mnie plamicę naczyniową.Proszę o Błogosławieństwo i Miłosierdzie Boże dla mojej rodziny.Amen
 Daria: 26.08.2016, 23:52
 Święty Charbelu proszę Cię o łaskę poczęcia o którą gorąco się modlę i proszę.
 Danuta: 26.08.2016, 05:32
 Święty Szarbelu,proszę Cię zaprowadź moje dzieci do Jezusa.Wyproś dla nich pogłębienie wiary w Goga Amen.
 Teresa: 26.08.2016, 00:28
 Błagam św. Charbelu o nawrócenie, przemianę życia, znalezienie pracy, dobrego, wierzącego męża, uwolnienie od depresji i złego ducha dla Marii.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej