Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 magda: 29.05.2016, 22:42
 błagam o cud uzdrowienia dla mamy
heleny z choroby nowotworowej i aby spadła jej gorączka
 Maria: 29.05.2016, 08:22
 Proszę Cie Św.Charbelu, aby mój starszy syn został ojcem.
 Bożena: 28.05.2016, 17:16
 Święty Charbelu dziękuję za wstawiennictwo o szczęśliwe narodziny Hani.
 Alina: 26.05.2016, 20:48
 Św Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o dobrą pracę dla mnie.
 Wanda: 25.05.2016, 08:21
 Sw Charbelu prosze o zdrowie dla mamy i zgode w mojej rodzinie.
 Zuzanna: 25.05.2016, 01:11
 Św Charbelu proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej córki Joanny Zuzanny, która cierpi co miesiąc na bardzo silne bóle migrenowe. Proszę również o chrzest dla najmłodszego wnuka Leona i o łaskę wiary i nawrócenie dla moich najbliższych a także o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Tobie chwała na wieki. Amen.
 Renata: 24.05.2016, 11:20
 Św. Charbelu proszę Cię o pomoc, by na mojej drodze dobry Bóg postawił mądrego, wierzącego mężczyznę bez nałogów, abym mogła założyć zdrową, szczęśliwą rodzinę. Proszę pomóż mi osiągnąć stabilizację życiową, zdobyć stałą, spokojną pracę z dobrymi ludźmi. Błagam Cię spraw aby dolegliwość, która się u mnie pojawiła nie była groźna dla życia, żeby zniknęła. Twoja wierna czcicielka.
 Beata: 13.05.2016, 14:09
 Święty Charbelu, proszę Cię o łaskę zdrowia, wstaw się za mną u Pana Naszego, proszę Cię uratuj mnie, pochyl się nad moją prośbą i uproś mi łaskę u Pana. Dopiero dziś dowiedziałam się o Twoim przemożnym wstawiennictwie, błagam Cię o pomoc, wysłuchaj mnie i nie odtrącaj.
 MamaA: 13.05.2016, 09:13
 Święty Charbelu, uratuj małżeństwo mojej córki, uwolnij od depresji i ataków złego. Bądź ich duchowym Ojcem. Prowadź ich do Jezusa. Amen.
 babcia ela: 08.05.2016, 11:17
 Ustąpiła chrypa Tymkowi,od trzech dni smarowałam olejkiem gardło i klatkę piersiową.Swięty Charbelu błagam Cię o zdrowie dla mojego wnuka o jego uzdrowienie,ma stwierdzoną alergię,ciągle choruje,bardzo się poci przy małym wysiłku, przytył po sterydach podawanych przez kilka lat.Błagam by mógł zdrowo się rozwijać,biegać i nie pocić sie,nie męczyć. Błagam Cię o łaskę wiary dla jego rodziców.15.05.16.Tymek ma swoją 1 Komunię Świętą jest to dzień Zesłania Ducha Świętego,ufam że rodzice też przytąpią do spowiedzi św razem ze swoim dzieckiem, bardzo się pogubili błagam o łaskę nawrócenia.Tobie chwała na wieki.Amen.
 eM: 07.05.2016, 22:53
 Św. Charbelu, proszę Cię, ratuj moje małżeństwo...
 Ania: 05.05.2016, 09:26
 Św Charbelu ratuj ratuj mojego męża z nałogu alkoholu i proszę o pomoc w przemianie i powrotu do wiary Tobie chwała na wieki
 Lucyna: 03.05.2016, 17:57
 Święty Charbelu wstawiaj się za moim meżem o łaskę trzeżwosci oraz o nawrócenie ze złej drogi na jaką wszedł
 matka: 03.05.2016, 08:11
 Św. Charbelu zwracam się z prośbą o wstawiennictwo i wyproszenie łaski macierzyństwa dla mojej synowej. proszę o łaskę cudu poczęcia. Amen.
 Daniel: 02.05.2016, 20:21
 Św. Charbelu wspieraj mojego brata w chorobie, daj mu moc walki z nią i uproś u Boga Wszechmocnego dar życia na czas który mi pozwolisz wybłagać u Niego.
 Szczesliwa: 25.04.2016, 21:26
 Chciałam dać świadectwo- Św. Charbel naprawdę pomaga! Za Jego pośrednictwem Bóg wyleczył moje dziecko, chociaż kilka miesięcy nie mogłam go wyleczyć ze zmian skórnych, a 9 dni nowenny sprawiło, że wszystko zniknęło. :)
 Bożena: 24.04.2016, 20:48
 Święty Ojcze Charbelu uproś uleczenie z choroby nowotworowej dla mojej siostry Cecylii. Proszę wstawiaj się za nią u Jezusa. Dziękuję za wszystkie wyproszone łaski. Niech Jezus Chrystus Będzie uwielbiony w jej cierpieniu.
 Aneta: 23.04.2016, 22:37
 Święty Szarbelu błagam za Twoim wstawiennictwem o łaskę zdrowia i życia dla mojego ciężko chorego taty. Uproś u Boga miłosierdzie dla mojego syna,który pogubił się w życiu.W Tobie nadzieja .Amen.
 Maria: 23.04.2016, 14:16
 Św.Charbelu proszę o wstawiennictwo do Boga w moich wszystkich trudnych sprawach.
 matka: 22.04.2016, 11:19
 św. Charbelu uproś mojej córce godną pracę; Jezus zna jej dolegliwość i wie o jaką pracę chodzi. Tobie chwała na wieki!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] (36) [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej