Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Joanna: 13.04.2016, 00:01
 Proszę cię Św.Charbelu o opiekę na demną i moim dzieciątkiem które noszę pod sercem.
 Ewelina: 11.04.2016, 21:06
 Św.Charbelu prosze Cie o zdrowie dla mojej coreczki Milenki Miej nas w Swojej opiece
 babcia 11.04.2016: 11.04.2016, 11:06
 Św Charbelu proszę wstaw się za mną uproś u Jezusa i Matki Najświętszej łaskę zdrowia dla chorego
na oczko wnusia ,aby był zdrowy
 mama 11.04.2016: 11.04.2016, 10:58
 Św. Charbelu proszę wstaw się za mną u Jezusa Maryji aby u mojego młodszego syna otrzymali łaskę
urodzenie upragnionego dziecka
 Ewa: 11.04.2016, 06:39
 Św Charbelu dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę miej nas nadal w opiece i nie opuszczaj w tródnych chwilach. Proszę o zdrowie dla Moich rodziców Michała Janiny i chorego na raka Oraz o nawrócenie sie mojego męża na drogę wiary .Amen
 Renata: 10.04.2016, 09:47
 Św. Charbelu proszę o szczęśliwą odwzajemnioną miłość mężczyzny uczciwego, wierzącego, wrażliwego, bez nałogów, o własną rodzinę. Proszę za Twoim wstawiennictwem o wyjście z trudnej sytuacji życiowej, w której jestem. Proszę pomóż mi w podejmowaniu decyzji. Oddaję się i moich bliskich Twojej opiece. Błagam o znalezienie w niedługim czasie spokojnej i bezproblemowej, stałej pracy zgodnej z moim wykształceniem. Proszę wysłuchaj mnie.
 Ewa: 07.04.2016, 19:36
 Św. Charbelu dziękuję za otrzymane łaski i proszę uprościć dla mojej rodziny zdrowie dla wszystkich potrzebujących oraz dla chorego na raka Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża na drogę wiary Amen
 Ewa: 06.04.2016, 05:57
 Święty Charbelu proszę uprościć u Jezusa i Matki Najświętszej łaskę zdrowia dla moich rodziców Janiny oraz dla chorego na raka .Dodaj mu siły i wiary aby nie poddawał się w tych tródnych chwilach.
 Dorota : 04.04.2016, 23:40
 Święty Charbelu, dziękuję, że pomagasz mi zawsze, gdy proszę o Twoją pomoc. Dziś proszę o łaskę uwolnienia od złorzeczeń, o przebaczenie w sercu wszystkim, do których czuję gniew, a których przedstawiam Ci imiennie, o pokorę, o doświadczenie Miłości i uzdrowienie serca. O pracę, bo tak trudno trwać na granicy wytrzymałości bez pracy. Uproś mi łaskę uznania moich win i miłosierdzia u Boga. Stwórz o mój Boże we mnie serce czyste i odnów we mnie moc Ducha Niezwyciężonego. Nie odrzucaj mnie od swego Oblicza, lecz proszę o radość z Twojego zbawienia.
 Hanna: 04.04.2016, 22:03
 Tobie powierzam św Charbelu troski które noszę w sercu,proszę o ich pomyślne rozwiązanie ,i o zdrowie dla całej mojej rodziny.
 Małgorzata: 04.04.2016, 16:58
 Św. Charbelu proszę Cię o uzdrowienie bardzo chorych nerek mojej córki Magdaleny. W Tobie nadzieja i moja wiara w Twoją moc. Amen
 renata: 01.04.2016, 09:55
 Sw.charbelu prosze cie o zdrowie dla mnie meza i córek o dobrą naukę w szkole mniej nas w swojej opiece czuwaj nad nami
 Ewa: 26.03.2016, 06:59
 Św.Charbelu proszę Cię uproś łaskę zdrowia dla Jana Janiny Michała oraz chorego na raka u Jezusa i Matki Najświętszej Uprośc łaskę nawrócenia mojego męża Darka Amen
 monika: 24.03.2016, 16:47
 Święty Charbelu proszę o wstawiennictwo dla mojej córeczki aby zaczęła mówić poprawnie i dobrze słyszała i rozwijała się prawidłowo aby omijały ją wszelakie zagrożenia i nie chorowała już a obecne leczenie by przyniosło szybki pozytywny rezultat i aby nabrała odporności
 Ewa: 24.03.2016, 06:39
 Święty Ćharbelu dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę miej nas w opiece na każdy dzień dodaj nam siły w dźwiganiu naszych cierpień a w szczególności Janowi Janinie oraz choremu na raka. Uproś łaskę nawrócenia mojego męża Darka do Boga i życia wedle jego przykazań. Amen
 Ojciec 23-03-2016: 23.03.2016, 22:11
 Święty Charbelu wyprowadz mi córkę z choroby nowotworowej.
 Rena: 23.03.2016, 09:02
 Proszę Cię Święty Charbelu za Moniką, aby wyszła z depresji i znalazła pracę, jeżeli to jest zgodne z wolą Bożą.
 wiki: 22.03.2016, 20:05
 Święty Charbielu wstaw się do Pana naszego o moją wnusię i jej rodziców
 Marcin: 22.03.2016, 10:51
 święty Charbelu proszę cię o łaskę uzdrowienia mnie z padaczki,zmiłuj się nade mną tobie chwała na wieki.
 elzbieta: 22.03.2016, 10:01
 Sw Charbelu prosze o zdrowie i nawrocenie sie mojej rodziny, a taze o uwolnienie sie od nalogow syna. Wstaw sie prosze z moimi prosbmi do Pana Boga i Syna i Ducha sw.Amen.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] (37) [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej