Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Brat: 21.02.2016, 09:35
 Kochany święty ojcze Charbelu błagam Cię o cudowne uzdrowiwnie mojej siostry Zosi z glejaka
 mama: 19.02.2016, 13:09
 Św. Charbelu proszę Cie o dary Ducha Sw. na czas egzaminu dla mojej córki, aby go zaliczyła. Nie opuszczaj jej.
 siostra ela 17.02.16r 23;: 17.02.2016, 22:58
 Św.Charbelu moja kuzynka Tereska ma jutro operację,proszę o pomyślny przebieg, by wróciła szybko do zdrowia.
 Anna Janina: 17.02.2016, 08:39
 Kochany Św. O. Charbelu błagam wstaw się za mną u Boga i uproś łaskę uzdrowienia mnie z raka żołądka
 Anna Janina: 17.02.2016, 08:37
 Kochany Św. O. Charbelu błagam wstaw się za mną u Boga i uproś łaskę uzdrowienia mnie z raka żołądka
 Barbara: 15.02.2016, 10:04
 SW. Charbelu proszę o zdrowie dla mojej jeszcze nienarodzonej wnuczki, u której wykryto nieprawidłowości w rozwoju nerek. Uchroń to dziecko,dzięki któremu mój syn zaczął zmieniać swoje życie.
 ja: 14.02.2016, 22:34
 Drogi Św Charbelu błagam o cud uzdrowienia dla ciężko chorej osoby, błagam uzdrów mojego ukochanego, już tracę nadzieję, błagam uzdrów też i ocal nasz związek, aby ta choroba nie przekreśliła naszej dalszej wspólnej drogi. Błagam ocal nas. Proszę też opiekuj się jego ciężko chorą na raka mamą. Błagam pomóż nam już nie mam siły. Dziękuję,że dajesz mi siły abym mogła wspierać bliskich w tak ciężkich chorobach. Tak bardzo Ciebie proszę Św Charbelu bądź przy nas cały czas i stawiaj na naszej drodze ludzi, którzy nam pomogą w tej chorobie ukochanego. I żeby on w końcu skorzystał z pomocy specjalisty. Błagam nie opuszczaj nas o drogi Św Charbelu.
 Ww: 14.02.2016, 00:23
 Proszę o uzdrowienie mojego teścia. Proszę aby wyniki się zaczęły poprawiać i żeby przeżył...
 Anna: 13.02.2016, 19:51
 Ojcze Charbelu, ratuj moją rodzinę, zanurz moich bliskich, męża, dzieci, zięcia w Krwi naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, by skorzystali z Jego miłosierdzia w Jubileuszowym Roku i odrodzeni Jego Najświętszą Ofiarą rozpoczęli nowe życie z Chrystusem i dla Chrystusa. Amen.
 mama: 11.02.2016, 13:51
  Św. Charbelu proszę Cie aby moja córka zdała trudny egzamin z chemii aby się nie załamywała porażkam
 mama Ela 10.02.2016,22: 10.02.2016, 22:24
  Święty Ojcze Charbelu,błagam Cię o uzdrowienie mojej córki Beaty z chorób jakie ją trapią, bardzo teraz cierpi,proszę Cię uzdrawiaj ją.
 Edyta: 08.02.2016, 21:56
 Święty Charbelu prosze o zdrowie dla mnie i mojej rodziny aby moje modlitwy zostaly wysłuchane Tobie Chwała Panu
 Maria : 07.02.2016, 11:42
 Proszę Cię Św.Charbelu o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego ,pomóż nam.
 karolina: 05.02.2016, 00:22
 Proszę wszystkich o modlitwę za pośrednictwem św charbela o uzdrowienie mojego taty z choroby nowotworowej, o szczęśliwy przebieg operacji usunięcia prostaty i o światło ducha świętego dla lekarzy. Dostałam już znak róży od sw Teresy ze operacją przebiegnie pomyślnie ale modlitwy nigdy dosyć. Chwała Panu Jezusowi w nim nasza nadzieja
 maria: 04.02.2016, 15:59
 w. Charbelu dziękuję za cud ocalenia zycia mojego męża udzielony za Twoim wstawiennicstwem.
Chwała Panu.
 lusesita: 04.02.2016, 09:48
 św CHARBELU wyjednaj u BOGA dla mojego męża uzdrowienie z szatańskiego nałogu alkoholizmu i uchroń moje dzieci i wnuki od wszelkich nałogów.
 karolina: 03.02.2016, 23:34
 Proszę wszystkich o modlitwę za pośrednictwem św charbela o uzdrowienie mojego taty z choroby nowotworowej, o szczęśliwy przebieg operacji usunięcia prostaty i o światło ducha świętego dla lekarzy. Dostałam już znak róży od sw Teresy ze operacją przebiegnie pomyślnie ale modlitwy nigdy dosyć. Chwała Panu Jezusowi w nim nasza nadzieja
 Hanna : 03.02.2016, 22:34
 Św Charbelu tobie powierzam troski które noszę w sercu ,proszę o ich pomyślne rozwiązanie ,proszę o zdrowie i opiekę nad całą moją rodziną.
 Magdalena: 02.02.2016, 23:22
 Błagam Ciebie o zdrowie dla Doroty o pomoc w jej szybkim wyzdrowieniu. Módlcie się za moją ukochaną siostrą miala wypadek i BLAGAM O JEJ SZYBKI POWRÓT DO ZDROWIA ORAZ KRYSTYNY JANA MICHALA PIOTRUSIA HANUSI.AMEN
 marzena: 01.02.2016, 22:21
 Św. Charbelu proszę o łaskę zdrowia i powrotu do sprawności dla mojego Taty.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej