Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 ewa: 18.12.2015, 17:55
 św Charbelu , pomóz mi bym nie chorowała a moje małżeństwo niech będzie szczęśliwe nie opuszczaj nas w potrzebie kocham cie całym sercem
 As: 15.12.2015, 14:17
 Św. Charbelu w dniu rozpoczęcia nowenny poproszę cię w imię Jezusa uzdrow moje chore oczy i pomóż w pełnym wyzdrowieniu z choroby która się wczoraj zaczęła. Jezu Ufam Tobie.
 G.W: 15.12.2015, 11:54
 Św.Ojcze Charbelu,polecam Ci Ryszarda męża mojej siostry,jest bardzo chory w szpitalu,on nie był u spowiedzi świętej od dnia swojego ślubu,ma 80 lat bardzo boi się śmierci,Uproś dla niego potrzebne łaski,aby spotkał tam Jezusa Chrystusa by go Przytulił do swojego serca Okazał mu swoje Miłosierdzie Amen
 Róża Maria: 13.12.2015, 22:33
 Sw.Charbielu -gorąco proszę o łaskę pracy dla Tomka i utrzymanie pracy dla Doroty
 Anna: 13.12.2015, 09:24
 Z Tobą św. Charbelu chcę rozpocząć rekolekcje adwentowe. Pragnę prosić Cię o dobre przygotowanie do Spowiedzi Świętej. Proszę nakłoń również serca i umysły moich bliskich,by właściwie wykorzystali dany czas, rozpoczynającego się Roku Miłosierdzia i pojednali się z Bogiem. Błagam Cię Ojcze Charbelu skrusz naszą wolę, odnów w nas dziecięctwo dzieci Bożych. Amen.
 Renata: 07.12.2015, 18:49
 Proszę o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Andrzeja. Spraw aby nie było gorzej, by narośl nie okazała się niebezpieczna dla życia.
 Róża: 04.12.2015, 17:47
 św.Charbielu błagamCię uzdrów moją głowę.gardło i szyję
 beata: 03.12.2015, 01:39
 Swiety Ojcze Charbelu blagam o laski zdrowia w mojej rodzinie , poglebienie wiary , milosci w moim domu , sily do pracy i wychowania dzieci w Bozej milosci .
 Ewa: 02.12.2015, 20:05
 Kochany św Charbelu dziękuje za otrzymane łaski.Prosze cię o zdrowie dla całej mojej rodziny o zgodę i miłość . Aby te święta które się zbliżają były dla nas wielkim przeżyciem duchowym. Amen
 Ewa.........: 29.11.2015, 19:34
 Ukochany Św. Charbelu jeszcze raz proszę o pracę dla mnie i trochę zdrowia....Tak bardzo bym chciała nie być zależna od innych, tylko sama zarabiać na swoje utrzymanie......Tak bardzo Ciebie proszę...........Jezu Ufam Tobie...
 Maria: 29.11.2015, 10:56
 Błagam Św.Charbelu o pomoc ,której tak bardzo potrzebuję,wstaw się za mną do Boga,proszę
 Kasia 28.11.2015: 28.11.2015, 06:57
 Święty Charbelu pokornie błagam o wstawiennictwo u Pana w mojej intencji . Uproś dla mnie łaskę uzdrowienia z dwóch nowotworów które niszczą mój organizm . UFAM TOBIE ...
 Kasia 28.11.2015: 28.11.2015, 06:54
 Święty Charbelu pokornie błagam o wstawiennictwo u Pana w mojej intencji . Uproś dla mnie łaskę uzdrowienia z dwóch nowotworów które niszczą mój organizm . UFAM TOBIE ...
 Anna: 26.11.2015, 20:47
 Kocham cię harbelu
 stanisław: 26.11.2015, 15:22
 Święty Charbelu przez Twoje wstawiennictwo u Boga proszę o błogosławieństwo dla naszej ojczyzny ratuj nasz zakład pracy.
 Ewa: 26.11.2015, 14:30
 Święty Charbelu chce podziękować ci za to ze jesteś ze mną i pomagasz kiedy tego potrzebuje i za wszystkie otrzymane łaski Prosze o dalsza łaskę dla mojej rodziny o zgodę i miłość w moim małzeństwie o zdrowie dla mojego synka i rodziców oraz dla teściowej i mojej kochanej sąsiadki pani Weroniki Amen
 Misiu: 24.11.2015, 20:29
 Święty Charbelu prosze cię o zdrowie dla taty ,mamy,babci,dziadka i drugiej babci i dla mnie misia i sąsiadki😄😄😄. Dziękujemy za otrzymane laski
 G.W: 22.11.2015, 16:20
 Św.Charbelu,Pociesz moje strapione serce,Zajmij się moim synem i córką,jestem w rozpaczy,udręczona w bólu nie mam już siły błagać o ratunek,jeszcze raz błagam Cię Święty Charbelu Pomóż nam w tych beznadziejnych po ludzku sytuacjach życiowych Amen
 ja.....: 22.11.2015, 12:54
 ojcze dziękuję za pomoc,tyle razy nam pomogłeś i proszę nigdy nas nie opuszczaj .kocham cie
 ja: 22.11.2015, 12:53
 ojcze dziękuję za pomoc,tyle razy nam pomogłeś i proszę nigdy nas nie opuszczaj .kocham cie
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] (44) [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej