Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 HMC: 24.10.2015, 00:42
 Nigdy nie otrzymalem pomocy z Gory, pomimo setek modlitw. Rodzilo to tylko zal, przygnebienie i bunt, gdy obok zdarzaly sie uzdrowienia, cuda, a ciebie i bliskich zawsze one omijaly. Moja dolegliwosc uniemozliwia mi prace, skazuje na depresje, dozywotnia udreke. Mecze sie ja, a ze mna rodzina. Nie wierze, by Stworce obchodzila moja bieda. Ale moze dobrzy ludzie, ktorzy sa juz na tamtym swiecie (swieci - jak ich zwiemy) potrafia nam jakos pomoc. Watpie, by moj stan sie poprawil, ale zwroce sie do Charbela o pomoc. To bedzie ostatni raz, kiedy sprobuje wyzebrac laske...
 HMC: 24.10.2015, 00:33
 Nigdy nie otrzymalem pomocy z Gory, pomimo setek modlitw. Rodzilo to tylko zal, przygnebienie i bunt, gdy obok zdarzaly sie uzdrowienia, cuda, a ciebie i bliskich zawsze one omijaly. Moja dolegliwosc uniemozliwia mi prace, skazuje na depresje, dozywotnia udreke. Mecze sie ja, a ze mna rodzina. Nie wierze, by Stworce obchodzila moja bieda. Ale moze dobrzy ludzie, ktorzy sa juz na tamtym swiecie (swieci - jak ich zwiemy) potrafia nam jakos pomoc. Watpie, by moj stan sie poprawil, ale zwroce sie do Charbela o pomoc. To bedzie ostatni raz, kiedy sprobuje wyzebrac laske...
 Irena: 22.10.2015, 21:01
 Proszę cię o wstawiennicto u Boga prosząc o zdrowie mojego męża zchoroby nowotworowej i by dzielnie zniósł chemioterapii.
 Ewa....: 22.10.2015, 20:42
 Ukochany Święty Charbelu błagam o zdrowie dla Adama S. i o pomślny przebieg operacji..Bardzo dziękuję.Jezu Ufam Tobie...
 G.W: 22.10.2015, 12:28
 Św.Charbelu,Uproś Łaskę Wiary,Nadziei i Miłości,dla moich dzieci,syna Tomasza i córki Małgorzaty,Ty wszystko Możesz uprosić u Jezusa Chrystusa i Matki Jego,Błagam Cię Pomóż nam Amen
 Misiu: 21.10.2015, 20:51
 Swiety Charbelu prosze cię o pomoc w nauce wspieraj mnie swoją łaska w trudnych chwilach prosze cię także o zdrowie dla całej mojej rodziny i o zdrowie dla mojej sąsiadki która ma 92 lata i jest super człowiekiem amen
 Anna: 21.10.2015, 19:56
 Ojcze Charbelu, ratuj moją rodzinę, zanurz nas z Krwi naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, byśmy odrodzeni Jego Najświętszą Ofiarą, rozpoczęli nowe życie z Chrystusem i dla Chrystusa. Amen.
 Ewa: 20.10.2015, 20:14
 Dziękuje Św Charbelu za laski otrzymane i proszę miej nas w twojej opiece .Pomoz mi być dobrym człowiekiem i dawać dobry przykład mojej rodzinie a w szczególności mojemu synowi amen
 Misiu: 17.10.2015, 19:59
 Kocham cię😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
 Ania: 17.10.2015, 19:58
 Kocham cię😘
 Misiu: 17.10.2015, 19:49
 Święty Charbelu prose Cię o zdrowie dla mojej babci i mamy i taty i dziadka i dla drugiej babci i dla pani sąsiadki kocham cię Święty Charbelu i proszę o pomoc twoją. Amen😍❤️❤️❤️
Misiu.😘
 Ewa: 17.10.2015, 19:36
 Swiety Charwelu proszę cię o zdrowie dla mojej mamy która cierpi o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny oraz o spokój w rodzinie i nawrócenie sie mojego męża do Boga Amen
 dana: 16.10.2015, 18:20
 Sw.Charbelu prosze Ciebie o znalezienie pracy i ulozenie sobie zycia
 Basia: 15.10.2015, 21:06
 rozpacz mojej siostry-bóle kręgów aż 5 do operacji-wynik badań. Tylko cud Boży- św. Charbelu tyle razy ją ratowałeś,ma już być babcią-bez niej smutne życie
 Ewa: 15.10.2015, 19:45
 Swiety charbelu proszę cię o łaskę opamiętania sie osoby która krzywdzi innych niech jej zatwardziałe serce zmieni sie i będzie już na zawsze pięknym przykładem dla jej dziecka które to wszystko widzi i miej nas w twojej opiece amen
 joanna: 13.10.2015, 17:55
 Święty Charbelu Błagam o uwolnienie mojego syna Jakuba o uwolnienie z narkotyków
 Gosia: 13.10.2015, 11:54
 Św. Charbelu obmyj swoim świętym olejem ciało i duszę mojego syna Michała, ulecz go z nałogu alkoholizmu, wstaw się za nim u Pana Jezusa i Maryi. Błagam zrozpaczona matka.
 JadziaGosia: 12.10.2015, 14:38
 Św. Charbelu dostałam niepomyślną wiadomość, popłakałam sobie i mi lżej. Dalej wierzę i ufam, że wyprosisz u Boga łaskę, o którą proszę.
 Maria: 11.10.2015, 10:13
 Błagam Cię Św.Charbelu o pomoc w wiadomych sprawach i o jak najszybszą interwencję u Pana Boga Wszechmogącego za nami.
 Hanna: 08.10.2015, 22:56
 Św Charbelu tobie powierzam troski jakie noszę w sercu,proszę o pomyślne ich rozwiązanie ,o zdrowie i opiekę nad całą moją rodziną.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] (46) [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej