Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Maria: 19.01.2016, 19:54
 Sw.ojcze Charbelu proszę o laskę uzdrowienia.
 gabrysia: 15.01.2016, 18:19
 sw.charbelu proszę o zdrowe serce dla mnie, o dobre wyniki badan
 Anna: 15.01.2016, 10:33
 Sw, Charbelu ,prosze o uzdrowienie mojej wnuczki z autyzmu ,prosze o dar mowy dla niejAmen.
 eb: 14.01.2016, 23:53
 Św Charbelu, wstawiaj się za nami i naszymi modlitwami o uzdrowienie małego D. Wierzymy że po chorobie nie będzie śladu. Daj nam wytrwałość i siłę w tych ciężkich chwilach , wspomóż nas. Jezu ufam Tobie.
 Anna: 13.01.2016, 14:28
 Święty Charbelu dokonaj przemiany serc naszych rodzin, mojej i Danusi. Spraw, byśmy wszyscy na nowo odrodzili się we wodach Chrztu Świętego. W tej intencji odmawiam tę Nowennę do Ciebie, Ojcze. Amen.
 Jola : 11.01.2016, 23:34
 Sw Charnu pomoz mi prosze.Jezu ufam Tobie.
 Jola : 11.01.2016, 23:21
 Sw Charnu pomoz mi prosze.Jezu ufam Tobie.
 Piotr : 11.01.2016, 22:32
 Św Charbelu proszę o łaskę spokoju serca, dobrego zachowaniaw szkole i w domu , lepszej nauki w szkole dla mojej córki Patrycji.
 jola: 10.01.2016, 23:28
 Sw Charbelu prosze Cie o pomoc w wiadomych sprawach.Wstaw sie za mna u Pana Boga naszego Wdzechmogacego.Bardzo Cie prosze.Opiekuj sie mna i maja rdzina.Spraw aby moje problemy odeszly.Jezu ufam Tobie.
 jola: 10.01.2016, 11:29
 Sw Charbelu prosze Cie o pomoc w wiadomych sprawach.Wstaw sie za mna u Pana Boga naszego Wdzechmogacego.Bardzo Cie prosze.Opiekuj sie mna i maja rdzina.Spraw aby moje problemy odeszly.Jezu ufam Tobie.
 alicja: 09.01.2016, 09:30
 św Charbelu proszę o wstawiennictwo do Boga za moją wnuczkę Hanię ,która jest chora na raka, ona ma dopiero półtora roku, tak bardzo cię proszę...
 Helena: 08.01.2016, 21:27
 Święty Szarbelu proszę za Twoim wstawiennictwem Boga o uzdrowienie z ciężkiej choroby Alicji, Grażyny, Lucyny i proszę tez o uwolnienie z nałogów mojej rodziny i jej nawrócenie . Dotknij też serca Małgosi i przemień je . uzdrów jej dusze i ciało. Amen Bóg zapłać
 bronka: 07.01.2016, 10:02
 ilez swieci musza miec dobra i milosci w sobie..ze chca nam pomagac o sw3 ojcze charbelu wesprzyj mnie w moich troskach,pomoz ..niech Bog ma Ciebie w Swojej Chwale...AMEN
 gosia: 05.01.2016, 20:43
 Za Twoim wstawiennictwem proszę Śwety Charbelu o uzdrowienie z rakai pomnożenie wiary Doroty
 Iw: 05.01.2016, 20:28
 św Charbelu prosze o zdrowie dla siebie
 Ewa: 05.01.2016, 20:00
 Święty Charbelu dziękuje za otrzymane łaski i prosze nie opuszczaj mnie w potrzebie bo bardz potrzebuje twojego wsparcia i opiekiProsze o zdrowie dla mojej rodziny i sąsiadki która jest wspaniałą osobą a także miej w opiece moich rodziców oraz siostrę która mi uczyniła wielki żal
 matka: 04.01.2016, 18:17
 sw Charbelu blagam wysluchaj nasze blagania i modlitwy o zdrowie dla synaaby powrocil do normalnego zycia,umocnij jego wiare ze bog jest z nim i go wyslucha
 Ania: 03.01.2016, 10:06
 Święty Charbelu, blagam o cud poczęcia.
 BH: 02.01.2016, 14:57
 Zawierzam odwiedziny rodziny i chrzest Iwony dziecka
 CELINA: 31.12.2015, 19:03
 SW.OJCZE CHARBELU PROSZE O ZDROWIE DLA MOICH OCZU
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej