Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 katja: 31.08.2015, 22:47
 prosze o zdrowie dla corki sw.charbelu pomoz
 katja: 31.08.2015, 22:19
 prosze o zdrowie dla corki sw.charbelu pomoz
 Anna: 28.08.2015, 10:13
 Ojcze Szarbelu, większość ludzi których Tobie powierzam, byś orędował za nimi, nie zna Ciebie, więc to Ty pierwszy musisz uchwycić ich rękę, zaprowadzić pod krzyż Chrystusa, wskazać na Jego rany i krew i powiedzieć im, że ranach Jezusa jest dla nich ratunek, jest nasze zbawienie. Amen.
 Anna: 27.08.2015, 16:59
 Święty Charbelu, nie odmawiaj swojej opieki niewierzącym i tym wszystkim, którzy pozostają w cieniu śmierci! Spraw, aby wzeszło dla nich słońce prawdy! Spraw, by razem z nami powtarzali przed jedynym Zbawcą świata te słowa: Jezus jest moim Panem!
 Paweł: 27.08.2015, 07:52
 Święty Charbelu proszę Ciebie o całkowite uzdrowienie mojego syna Miłchała, żony Ani i mnie z chorób skóry i ciała. Dziękuję Ci już teraz za wstawiennictwo
 Małgosia: 25.08.2015, 23:56
 Święty Charbelu prosze Cie za brata Piotra o zdrowie dla niego, o przywrócenie słuchu w lewym uchu i o poprawę słyszenia w prawym uchu oraz o ustabilizowanie organizmu.
 czcicielka: 24.08.2015, 18:15
  Św.Charbelu prosze Cie o Dary Ducha sw, w czasie egzaminu dla mojej crki, aby zdala go pomylnie,pomoz jej, nie wypusc jej z swej opieki.
 Anna: 22.08.2015, 12:05
 Święty Charbelu dziś comiesięczne wspomnienie cudownego uzdrowienia którego doświadczyła Nouhad Al-Chami w 1993 roku. W powiązaniu z tym wydarzeniem, na prośbę św. Charbela, po dzień dzisiejszy, 22 każdego miesiąca ma miejsce w Annaya specjalna modlitwa i uroczysta procesja z eremu do monasteru, zakończona Mszą świętą. Święty Ojcze Pustelniku, wypraszaj wiarę, nadzieję i miłość wszystkim ochrzczonym.
 Twoja czczcicielka: 21.08.2015, 18:36
 Dziękuję za opieke i dotychczasowe łaski
 Renia: 21.08.2015, 14:23
 Św Charbelu blagam uwolni mnie od lęku
 Anna: 20.08.2015, 23:16
 Święty Pustelniku, wstawiaj się do Boga w moich intencjach, które Ci przedkładam w tej Nowennie. Pukaj do serc i umysłów ludzi ochrzczonych, którzy zagłuszyli swą wiarę i odeszli od Boga i Kościoła. Ratuj ich,wyrwij ze szpon szatana, otwieraj ich serca na Bożą miłość i wypraszaj miłosierdzie. Amen.
 EWA: 20.08.2015, 08:16
 SWIĘTY CHARBELU !PROSZĘ UPROŚ U BOGA ŁASKĘ UZDROWIENIA DLA MOJEJ MAMY,W SZCZEGÓLNOŚCI PROSZĘ O LEPSZY WZROK.BARDZO PROSZĘ TEŻ BY W SPOKOJU I MIŁOŚCI MOGŁA MIESZKAĆ W SWOIM MIESZKANIU ,ABY JEJ NIKT NIE WYGANIAŁ.AMEN.
 Bożena: 19.08.2015, 18:33
 Św. Charbelu proszę o uleczenie mnie z ciężkiej choroby. Mąż pod wpływem Ojca Mateo i Twoim Św. Charbelu przewartościował swoje życie, proszę o pomoc w wytrwaniu Jego postanowienia oraz aby w trudnych chwilach nie załamywał się, a pokładał ufność w Bogu. Proszę o przemianę Serca dla Syna. Chwała Panu
 G.W: 19.08.2015, 10:24
 Św.Charbelu,dzisiaj jest mi tak bardzo smutno i żle,proszę Uzdrów moją dusze i ciało aby dusza moja nie płakała Tobie polecam Święty Charbelu to wszystko co mnie oddala od Pana Boga Amen
 Zofia M.: 18.08.2015, 14:21
 Najukochańszy Jezu Ty znasz moje serce czego najbardziej pragnie,za wstawiennictwem Swiętego Charbela,błagam Cię z całego serca mojego i z całej mojej duszy uwolnij mnie od ducha złego ,uzdrów mnie ,abym była wolna od stresu i bólu,żebym jeszcze mogła pomóc moim najbliższym,żebym nie była uzależniona od nikogo i niczego,zwłaszcza od S,ty wiesz Jezu jak ciężko mi żyć,błagam Cię pomóż mi,dziękuję za wysłuchanie mojej prośby,jestem wdzięczna za wszystkie dary i łaski.

Amen.
 mama: 16.08.2015, 18:12
  Św.Charbelu prosz Cie o Dary Ducha sw, dla mojej corki i pomyslne zdanie egzaminu
 Maria: 16.08.2015, 08:50
 Proszę Cię Św.Charabelu o dalsze wstawiennictwo do Pana Boga Wszechmogącego za nami,błagam pomóż.
 Oliwia: 12.08.2015, 19:17
 Święty drogi Charbelu proszę Cię o uzdrowienie sytuacji w poradni żeby odeszła pseudo kierowniczka wraz ze swoim kablem i donosicielem ,żeby reszta ludzi mogła normalnie oddychać i pracować -a nie być zastraszana .Błagam Cię Święty Charabelu ,żeby Adam został kierownikiem -jest to człowiek wyrozumiały pogodny wartościowy i szanuje ludzi
 Barbara;: 12.08.2015, 14:06
 Św Charbelu , proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny silną wiarę powrót do Kościoła, szczególnie dla dzieci Kasi i Wojtka oraz męża Leszka dobre i mądre decyzje życiowe .Zgodę i miłość . Wstaw się za nami do Jezusa Miłosiernego za pośrednictwem , Mateńki Królowej naszej .Bóg zapłać.
 córka : 12.08.2015, 00:42
 Proszę uwolnij moją matkę od ducha mamony.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] (49) [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej