Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 G.W: 22.11.2015, 16:20
 Św.Charbelu,Pociesz moje strapione serce,Zajmij się moim synem i córką,jestem w rozpaczy,udręczona w bólu nie mam już siły błagać o ratunek,jeszcze raz błagam Cię Święty Charbelu Pomóż nam w tych beznadziejnych po ludzku sytuacjach życiowych Amen
 ja.....: 22.11.2015, 12:54
 ojcze dziękuję za pomoc,tyle razy nam pomogłeś i proszę nigdy nas nie opuszczaj .kocham cie
 ja: 22.11.2015, 12:53
 ojcze dziękuję za pomoc,tyle razy nam pomogłeś i proszę nigdy nas nie opuszczaj .kocham cie
 Anna: 21.11.2015, 15:13
 Chwała Panu, Chwała Królowi, wywyższonemu na Krzyżu, który zwyciężył grzech, pokonał śmierć! Święty Charbelu, bądź ze mną na uwielbieniu Chrystusa Króla, wstawiaj się do Niego za nami, wstawiaj się już dziś wieczorem za wszystkimi uczestnikami wieczornej Mszy Świętej. Pamiętaj o moich intencjach i jutro 22go jak każdego miesiąca. Amen
 Iza: 18.11.2015, 18:06
 Sw. Charbelu... Tak mi zle, juz raz zwracalam sie do Ciebie o pomoc- wysluchales!, czy moge prosic po raz drugi? Wali mi sie zycie, moje malzenstwo... Prosze Cie uratuj je! W Tobie jedyna nadzieja, Ty masz tam na gorze chyba najlepsze znajomosci. Prosze...
 Dominika : 17.11.2015, 15:04
 Ojcze Charbelu, proszę cię uratuj naszą rodzinę. Proszę cię żebyś opiekował się mną i pomógł mi przejść Przez ten trudny czas i spraw żeby mój mąż posłuchał serca a nie rozumu i wrócił do Rodziny.
 Bożena: 17.11.2015, 14:05
 Święty Charbelu dziękuję za Marysię S., która w dniu dzisiejszym przyszła na świat. Polecam Twojej Opiece Martę i jej dziecko ,które nosi pod sercem oraz Anię, Joannę i Dorotę i ich poczęte dzieci.
 Iv.: 15.11.2015, 16:39
 Proszę Cię Święty Charbelu o zaakceptowanie i miłość osoby ważnej w moim życiu. Daj nam nam możliwość bycia razem pomimo różnic a także odległości, która nas dzieli. Proszę Cię o pomoc.Amen.
 Anna: 13.11.2015, 14:48
 Rozpoczynając dziś Nowennę, proszę Cię Ojcze Charbelu, ratuj moją rodzinę. Zanurz nas z Krwi Chrystusa, naszego Zbawiciela, byśmy odrodzeni Jego Najświętszą Ofiarą, rozpoczęli nowe życie z Jezusem i dla Jezusa. Amen.
 mamusia: 12.11.2015, 22:06
 Święty charbelu prosze Cię o zdrówko dla mojego malutkiego synka i aby wszystko sie ułożyło.
 Beata: 10.11.2015, 17:52
 Święty Charbelu proszę o łaskę uzdrowienia mnie z mojej choroby. Amen.
 danuta: 08.11.2015, 23:26
 Sw charbelu prosze o uzdrowienie mojej siostry z choroby nowotworowej. I o wyjcie z nalogu alkocholowego mojego meza.
 danuta: 08.11.2015, 23:25
 Sw charbelu prosze o uzdrowienie mojej siostry z choroby nowotworowej. I o wyjcie z nalogu alkocholowego mojego meza.
 Maria: 08.11.2015, 09:13
 Św.Charbelu proszę Cię o pomoc,uratuj nas.
 Ewa: 07.11.2015, 16:13
 Święty Charbelu proszę uproś u Boga Miłosiernego uzdrowienie mojego serca, kości, mięśni, wzroku i łaskę małżeństwa z Kazimierzem.
 córka: 06.11.2015, 21:58
  Swięty ojcze Charbelu proszę wyproś u naszego Pana ulgę w cierpieniu dla mojej mamy i spokojne przejście do Domu Ojca.
 CELINA : 03.11.2015, 18:13
 SW.CHARBELU PROSZE O ZDROWIE DLA MOICH OCZU
 TONI: 03.11.2015, 10:54
 SW CHARBELU PODAJ SW DLON WTRUDNEJ SPRAWIE FINANSOWEJ BLAGAM POMOZ -AMEN
 matka : 02.11.2015, 17:53
 swiety charbelu proszę cie o zdrowie dla mojego syna marcina miej go w swojej opiece, strzeż przed niebezpieczeństwem proszę cie o wstawiennictwo żeby mogl się pozbyć zaburzen psychycznych
 Maria: 01.11.2015, 09:55
 Św.Charbelu błagam Cię i pomoc
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej