Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Oliwia: 06.08.2015, 22:53
 Święty Charbelu błagam Cię o wstawiennictwo za mną o to żeby Adam został kierownikiem przychodni i dzięki niemu zapanował porządek i ład - nie pozwól mu stamtąd odejśc bo stracimy wartościowego i mądrego człowieka
 Kaska: 06.08.2015, 22:48
 Wstaw się Święty Charbelu za mojego tatę
 Zatroskana mama: 05.08.2015, 15:44
 Święty Charbelu proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa za znerwicowanego Jakuba o pomoc we wszystkich Jego problemach i lękach.Także dotyczących zachowania i wysławiania bo się jąka a to powoduje, że jeszcze bardziej się stresuje.
 Anna: 05.08.2015, 10:54
 Dziękuję Ci Jezu, że słuchałeś naszych próśb dzięki wstawiennictwu O. Charbela. Bądź uwielbiony Boże we wszystkich świętych i błogosławionych mieszkańcach nieba. My chcemy również Cię Boże uwielbiać już tu na ziemi, bo godzien jesteś wszelkiej chwały i czci. Amen.
 aga: 05.08.2015, 09:25
 św.Charbelu proszę o uzdrowienie mojej mamy z nowotworu,opiekę nad nią i całą rodziną.
 Grazyna: 05.08.2015, 00:26
 Sw.Charbelu,wypros prosze laske zdrowia dla mojego meza Theodora .Chwala Panu.
 basia: 04.08.2015, 23:59
 ZA TWOIM POŚREDNICTWEM ŚW.SZARBELU PROSZĘ O ULECZENIE MNIE Z MOICH PRZYPADŁOŚCI, O MIŁOŚĆ ,IZGODĘ W RODZINIE, CIERPLIWOŚĆ O TO ŻEBY NIE DOSZŁO DO ROZWODU O WSPÓLNY JĘZYK ...NIECH SIĘ STANIE WOLA PANA
 Malgorzata: 03.08.2015, 22:10
 Św.Charbelu, dopomóż mi w znalezieniu stałej pracy budującej i rozwijającej oraz o światło dla synów i ich powrót do Kościoła.
 asiag: 03.08.2015, 07:43
 Sw Charbelu,prosze Cie o zdrowie dla moich bliskich i pomoc w naszych kłopotach finansowych aby Pan Jezus dał nam mądrosc jak rozwiazać problemy i w koncu wesc spokojne zycie rodzinne .Sw.Charbelu wstaw sie Pana Najwyzszego za nami.Bog zapłac
 asiag: 03.08.2015, 07:43
 Sw Charbelu,prosze Cie o zdrowie dla moich bliskich i pomoc w naszych kłopotach finansowych aby Pan Jezus dał nam mądrosc jak rozwiazać problemy i w koncu wesc spokojne zycie rodzinne .Sw.Charbelu wstaw sie Pana Najwyzszego za nami.Bog zapłac
 Maria: 02.08.2015, 08:19
 Św.Charbelu proszę Cię o uzdrowienie Alusi i pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji.Wstaw się za nami do Boga Ojca Wszechmogącego,błagam Cię .
 matka: 01.08.2015, 12:11
 Święty Charbelu proszę Cię odrodż małzeństwo mojej córki wlej miłość do jej serca niech na nowo pokocha swojego małego synka i spokojnego męża aby mogły odpocząć nasze skołatane serca i umysły Boże nie odrzucaj mojej modlitwy
 Matka: 31.07.2015, 19:00
 Święty Ojcze Charbelu proszę otwórz serce na miłość Chrystusa która ich połączyła Sakramentem Małżeństwa.Proszę o Błogosławieństwo Boże,Łaski Boże,Dary Ducha Świętego o odrodzenie małżeństwa o przemianę serca mojego zięcia i jego rodziców napełnij je miłością.Proszę wyproś przyjęcie naszych modlitw,wstaw się za nami,módl się za nami.
 Matka: 31.07.2015, 18:58
 Święty Ojcze Charbelu proszę otwórz serce na miłość Chrystusa która ich połączyła Sakramentem Małżeństwa.Proszę o Błogosławieństwo Boże,Łaski Boże,Dary Ducha Świętego o odrodzenie małżeństwa o przemianę serca mojego zięcia i jego rodziców napełnij je miłością.Proszę wyproś przyjęcie naszych modlitw,wstaw się za nami,módl się za nami.
 mama: 30.07.2015, 19:11
 Swiety Charbelu pomöz synowi znalesc prace , wstaw sie za nami u pana Boga aby udzielil zdrowia i blogoslawienstwa naszej rodzinie blagam ,Bog zaplac!!
 mama: 30.07.2015, 19:07
 Swiety Charbelu pomöz synowi znalesc prace , wstaw sie za nami u pana Boga aby udzielil zdrowia i blogoslawienstwa naszej rodzinie blagam ,Bog zaplac!!
 G.W: 30.07.2015, 17:31
 Św.Charbelu Spraw aby Jezus Chrystus przemienił serce i sumienie ojca moich dzieci który swoim sknerstwem i skąpstwem zamknął się na syna i córkę,wcale nie wspiera i nie pomaga w utrzymaniu na leczenie ciężko chorej córki Pomóż Święty Charbelu w tej beznadziejnej sytuacji syna Pomóż nam proszę Amen
 Monika: 29.07.2015, 22:14
 Ojcze Charbelu, proszę Cie o opiekę nad moją rodziną,mężem , dziećmi , moją mamą i nade mną. Uchowaj nas od ciężkich chorób. Czuwaj proszę nad nami, nie opuszczaj, proszę...
 Józefa: 29.07.2015, 21:58
 Św. Ojcze Charbelu prosze o uwolnienie z nałogu alkoholowego moich synów Krzysztofa Michała i Karola.Chwała Panu.
 klaudia: 29.07.2015, 19:24
 sw. CHARBIELU prosze o odsuniecie mojego syna daniela z pod wplywu zlych kolegow prosze prosze porowadz go drogą JEZUSA
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] (50) [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej