Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Serce Jezusa, Syna Ojca Przedwiecznego, zmiłuj się nad nami.
Serce Jezusa, w łonie Matki Dziewicy przez Ducha Świętego utworzone,
Serce Jezusa, ze Słowem Bożym istotowo zjednoczone,
Serce Jezusa, nieskończonego majestatu,
Serce Jezusa, świątynio Boga,
Serce Jezusa, przybytku Najwyższego,
Serce Jezusa, domie Boży i bramo niebios,
Serce Jezusa, gorejące ognisko miłości,
Serce Jezusa, sprawiedliwości i miłości skarbnico,
Serce Jezusa, dobroci i miłości pełne,
Serce Jezusa, cnót wszelkich bezdenna głębino,
Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze,
Serce Jezusa, królu i zjednoczenie serc wszystkich,
Serce Jezusa, w którym są wszystkie skarby mądrości i umiejętności,
Serce Jezusa, w którym mieszka cała pełnia Bóstwa,
Serce Jezusa, w którym sobie Ojciec bardzo upodobał,
Serce Jezusa, z którego pełni wszyscyśmy otrzymali,
Serce Jezusa, odwieczne upragnienie świata,
Serce Jezusa, cierpliwe i wielkiego miłosierdzia,
Serce Jezusa, hojne dla wszystkich, którzy Cię wzywają,
Serce Jezusa, źródło życia i świętości,
Serce Jezusa, przebłaganie za grzechy nasze,
Serce Jezusa, zelżywością napełnione,
Serce Jezusa, dla nieprawości naszych starte,
Serce Jezusa, aż do śmierci posłuszne,
Serce Jezusa, włócznią przebite,
Serce Jezusa, źródło wszelkiej pociechy,
Serce Jezusa, życie i zmartwychwstanie nasze,
Serce Jezusa, pokoju i pojednanie nasze,
Serce Jezusa, krwawa ofiaro grzeszników,
Serce Jezusa, zbawienie ufających Tobie,
Serce Jezusa, nadziejo w Tobie umierających,
Serce Jezusa, rozkoszy wszystkich Świętych,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

W. Jezu cichy i pokornego serca.
O. Uczyń serca nasze według Serca Twego.Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, wejrzyj na Serce najmilszego Syna swego i na chwałę i zadość-uczynienie, jakie w imieniu grzeszników Ci składa; daj się przebłagać tym, którzy żebrzą Twego miłosierdzia i racz udzielić przebaczenia w imię tegoż Syna swego, Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje na wieki wieków. Amen.


   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Anna: 10.11.2010, 12:02
 Najswietsze Serce Boze poswiecam Ci moja rodzine. Okaz nam swoje miłosierdzie i obdarz łaskami bysmy szli droga wskazana przez Pana
 Ewa 10 11 2010: 10.11.2010, 11:19
 DZIEKUJE ZE JESTES ZE MNIE I NAS NIE OPUSCILES .DZIEKUJEZA WSZYSTKO CO MAMY DO DYSPOZYCJI .PRZEPRASZAM PRZEPRASZAMY ZE NIE UMIALAM UMIELISMY KORZYSTAC Z TWOICH DAROW.PROSZE CIE O MILOSC BY UMIELISMY KOCHAC INNYCH BY BYLISMY KOCHANI A CIEBIE NAJMOCNIEJ.USUN WSZYSTKIE PRZESZKODY TRUDNOSCI,KTORE NAS DZIELA OD CIEBIE OD NASZYCH PLANOW MARZEN BLISKICH I ZNAJOMYCH.PROSZE W IMIENIU CALEJ MOJEJ I CALEJ RODZINY MEZA SYNOW MNIE BISKICH Z RODZINY O DAR RADOSCI,ZARADNOSCI MNOZENIA NASZYCH RADOSCI DOSTATKU BDOBROBYTU KAZDEGO DNIA TYGODNIA MIESIACA ZGODNIE Z WOLA TWOJA PANIE JEZU .ODDAJEMY SIE TWEJ OPIECE .WYBACZ MI ZE ZWATPILAM I PROSZE I PRZEPRASZAM CIE .BLOGOSLAW NAM PANIE JEZU KAZDEGO DNIA OTACZAJ ZYCZLIWOSCIA I ZYCZLIWYMI I ZAWSZE POMOCNYMI LUDZMI .NAJSWIETSZE SERCE JEZUSA OTOCZ MOJA RODZINE SYNOW MEZA I MNE ORAZ NASZ DOM I NASZA PRACE BOSKA OPIEKA.JA PROSZE JA CHCE.TY BOZE WOIESZ .PROSZE OBDARZAJ POTRZEBNYMI LASKAMI .BOG ZAPLAC.
 ewa 5 11 2010: 05.11.2010, 11:41
 PANIE JEZU WEZ W OPIEKE MNIE I MOICH BLISKICH KOCHAM CIE PANIE JEZU TY WIESZ CO ZASMUCA MOJE I NASZEJ RODZINY POMOZ BLAGAM POWIERZAMY SIE TOBIE NATCHNIJ W NASZE SERCA NADZIEJE I WIARE W LEPSZE JUTRO >ABYSMY Z CZYSTYMI SERCAMI I NADZIEJAMI RUSZYLI KU LEPSZEJ PRZYSZCODZIENNYCH OBOWIAZKACH I RADOSCI PROSZE WSPIERAJ I MIEJ NAS W OPIECE CZUWAJ BLOGOSLAW I ZAMIESZKAJ W NASZYCH SERCACH DOMU W PRACY W DRODZE W RADOSNYCH MOMENTACH BADZ Z NAMI W KAZDY CZAS.POWIERZAMY SIE TWEMU SERCU OBDARZAJ LASKAMI.
 zatroskana matka: 04.11.2010, 10:59
 Najświętsze Serce Jezusa miej miłosierdzie dla mojego syna ratuj go ze złej drogi.Błagam o nawrócenie i uzdrowienie jego duszy serca i ciała.Błagam o pracę dla niego.Ty Panie wszystko możesz jeśli jest taka Twoja wola
 elzbieta: 03.11.2010, 06:43
 Najświętsze Serce Jezusa,gorąco CIĘ przepraszamy za każdy grzech,za wszystko bardzo dziękujemy i błagamy prowadz nas każdego dnia,proszę pobłogosław Robertowi w pracy,umacniaj naszą wiarę abyśmy słuzyli innym miłoscią,mądrością i dobrocią płynącą z naszych serc.Miej nas w swojej opiece.NAJDROŻSZE I NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSOWE ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI.
 elzbieta: 03.11.2010, 06:41
 Najświętsze Serce Jezusa,gorąco CIĘ przepraszamy za każdy grzech,za wszystko bardzo dziękujemy i błagamy prowadz nas każdego dnia,proszę pobłogosław Robertowi w pracy,umacniaj naszą wiarę abyśmy słuzyli innym miłoscią,mądrością i dobrocią płynącą z naszych serc.Miej nas w swojej opiece.NAJDROŻSZE I NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSOWE ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI.
 STNISŁAW: 01.11.2010, 08:38
 SERCE JEZUSA MIEJ MNIE W OPIECE
 ewelina: 29.10.2010, 09:11
 Modlę się, żeby moja siostra urodziła swoje 2 dziecko - zdrowe i ładne.
 Józef: 28.10.2010, 20:50
 Najświętsze Serce Jezusa błagam Cię o łaskę, aby wszyscy ludzie uznali Cię, że tylko Ty jesteś żródłem prawdziwego szczęścia, radości i pokoju. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie Amen
 Józef: 27.10.2010, 22:11
 Najświętsze Serce Jezusa ulecz mnie z choroby skrupułów
 Andre: 26.10.2010, 20:31
  Jezus do Św. Faustyny: Jestem święty po trzykroć i brzydzę się najmniejszym grzechem. Nie mogę kochać duszy, którą plami grzech, ale kiedy żałuje, to nie ma granicy dla Mojej hojności, jaką mam ku niej. Miłosierdzie Moje ogarnia ją i usprawiedliwia. Miłosierdziem Swoim ścigam grzeszników na wszystkich drogach ich i raduje się Serce Moje, gdy oni wracają do Mnie. Zapominam o goryczach, którymi poili Serce Moje, a cieszę się z ich powrotu. Powiedz grzesznikom, że żaden nie ujdzie ręki Mojej. Jeżeli uciekają przed miłosiernym Sercem Moim, wpadną w sprawiedliwe ręce Moje. Powiedz grzesznikom, że zawsze czekam na nich, wsłuchuję [się] w tętno ich serca, kiedy uderzy dla Mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam przez głos Kościoła, a jeżeli udaremnią wszystkie łaski Moje, poczynam się gniewać na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im czego pragną.(Dz 1728)
 Anna: 21.10.2010, 13:47
 Najswietsze Serce Boze oddaje Ci sie pod Twoja pieke i zawierzam tez swoja rodzine Racz prosze udzielic laski pojednania Asi i Krzysztofowi oraz pomoz jej powrocic do domu rodzinnego.
 N>N: 14.10.2010, 15:53
 Serce Jezusa dobroci i miłości pełne proszę Cię dopomóż mojej córce i jej koleżankom w pracy uporać się z problemem Jezu ufam Tobie
 zdzisław: 06.10.2010, 07:33
 SERCE CO WOLNOŚĆ NAM DAŁO . UWOLNIJ MNIE OD ZŁA SPRAW BYM ZAWSZE BYŁ TWÓJ A W MOJEJ RODZINIE ŚWIECIŁO SŁOŃCE TWOJEJ MIŁOŚCI JEZU JEST CIĘŻKO LUDZIE ZŁA W FANFARY TRIUMFU GRAJA PANIE WZMOCNIJ MNIE DAREM DUCHA ŚW.
 Zofia: 01.10.2010, 21:22
 Najświętsze Serce Jezusa błagamy Cię o cud poczęcia upragnionego dziecka,pobłogosław nam prosimy i obdarz nas łaską ojcostwa i macierzyństwa.Daj nam wiarę nadzieję i siłę w tej trudnej sytuacji.JEZU UFAMY TOBIE.
 bea: 27.09.2010, 08:19
 Kocham Cie moj Jezu w tobie jest tylko moja nadzieja.
 beata: 25.09.2010, 09:36
 Panie Jezu bardzo Cie prosze miej w opiece moja rodzine !Dodaj nam sil w pokonywaniu trudnosci.Tak bardzo sie martwie,ze strace moja prace,prosze Cie z calego serca o nowych klijentow.
 Bernadeta: 23.09.2010, 12:47
 Najświetsze Serce Pana Jezusa proszę cię otocz nas opieka aby żadna bieda do nas nie zagladała. Aby mój małzonek stale miał prace. Aby znalazło sie duzo zleceń. Proszę cie z całego serca swego.
 Gosia: 23.09.2010, 10:52
 NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA OTOCZ MOJE MAŁŻEŃSTWO SWĄ BOSKĄ OPIEKĄ ABY ŻADNE ZŁO JUŻ NAM NIE ZAGRAŻAŁO ! NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA MIEJ MIŁOSIERDZIE NAD MOJĄ RODZINĄ I NAMI WSZYSTKIMI ! NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI !
 d: 19.09.2010, 12:32
 O Najświetsze Serce Jezusowe, zlituj się nademną . Wierzę że bede razem z moim ukochanym bo mnie nie opuścisz.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] (41) [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej