Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Litania do Niepokalanego Serca Maryi

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Serce Marii, niepokalane, módl się za nami
Serce Marii, łaski pełne,
Serce Marii, błogosławione między sercami,
Serce Marii, najczystsze,
Serce Marii, najpokorniejsze,
Serce Marii, Kościele Boga wcielonego w Zwiastowaniu,
Serce Marii, nowymi łaskami ozdobione w Nawiedzeniu,
Serce Marii, przy Narodzeniu Pańskim dziwnym weselem napełnione,
Serce Marii, przy Ofiarowaniu mieczem boleści przeszyte,
Serce Marii, utratą Jezusa wielce zasmucone,
Serce Marii, przy znalezieniu Jezusa dziwnie rozweselone,
Serce Marii, w dźwiganiu krzyża przez Jezusa niezmiernym przygniecione ciężarem,
Serce Marii, z Jezusem na krzyżu rozpiętym do krzyża przybite,
Serce Marii, z umierającym Jezusem w morzu boleści pod krzyżem pogrążone,
Serce Marii, z umarłym Jezusem w żałości pogrzebione,
Serce Marii, ze zmartwychwstałym Jezusem radością ożywione,
Serce Marii, przy wniebowstąpieniu Pańskim niepojętym weselem napełnione,
Serce Marii, przy Zesłaniu Ducha Św. nową łask pełnością udarowane,
Serce Marii, uzdrowienie chorych,
Serce Marii, pociecho strapionych,
Serce Marii, ucieczko grzesznych,
Serce Marii, nadziejo konających. 

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.Módlmy się: Najmilsze Serce Marii, któreś pomiędzy sercami wszystkich stworzeń jest najczystsze i miłością ku Sercu Jezusowemu najbardziej gorejące, oraz względem nas grzeszników najmiłosierniejsze, uproś nam u Serca Pana Jezusa, Zbawiciela naszego, wszystkie łaski, o które Cię prosimy. O Matko miłosierdzia, jedno westchnienie Twoje, jedno uderzenie Serca Twego, gorejącego miłością ku Sercu Pana Jezusa, Boskiego Syna Twojego, może nas zupełnie pocieszyć. Uczyń nam tę łaskę, a to Boskie Serce Jezusowe dla synowskiej miłości, którą miało ku Tobie i zawsze mieć będzie, niezawodnie Cię wysłucha. Amen.


   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Anna: 01.02.2010, 08:42
 Niepokalane Serce Maryi wstawiaj sie za nami Prosze o opieke nad moim synem o laske wiary dla niego
 kuba: 30.01.2010, 15:40
 Maryjo opiekuj sie mną, cała moja rodzina aby byl w niej pokój, jednosc , zgoda i zeby sie złączyła. Prowadz nasze zycie tak aby kazdy trafil do nieba i kazdy godnie zyl do konca swych dni na ziemi. Amen.
 Anka: 27.01.2010, 11:08
 Pomocy!!
 Alina: 02.01.2010, 09:28
 Matko Twemu Niepokalanemu Sercu powierzam swoje Serce, uzdrój je Matko z niepokojów z depresjii, Tobie powierzam wszystkie osoby, które poraniłam, zamknij nas Matko w swim Sercu, napraw i oddaj Jezusowi. Tobie powierzam Moja Rodzine, Kapłanów, Tych za których obiecałam sie modlić i tych, którzy modlą się za mnie. Jestem cała Twoja.
 el: 15.12.2009, 20:43
 Maryjo najdrozsza dopomoz aby ta mala istotka byla z nami nie dopusc zeby ona ja zabrala scalaj nasza rodzine i spraw aby to dzieciatko bylo zdrowe i bylo szczesliwe
 joko ono: 10.12.2009, 22:27
 Maryjo, Matko Jezusa, dopomóż tym, którzy naprawdę potrzebują twojego miłosierdzia, niewierzących, nieprzyjaciół Kościoła, miłujących Ciebie i powierzonymi Tobie a także zmarłych.
 bernadeta: 07.12.2009, 22:10
 Niepokalanie Poczęta,Matko moja pospiesz mi z pomocą.Błagam Cię o powrót Romka ,aby nasza miłośc przepojona miłościa i wiernością Bogu na nowo rozkwitła i zaowocowała dziecięciem.Wierzę ,że dla Boga nie ma nic niemożliwego.Mamo Moja tylko juz Ty możesz uprosic Boga.Nie opuszczaj mnie nigdy.
 dorota: 01.12.2009, 12:53
 Najświętsze, niepokalane serce Maryi, proszę bądź zawsze przy mnie blisko,uczyń serce moje wg. serca Twego i prowadź do Chrystusa - amen
 Ala: 15.11.2009, 19:59
 Matko Boża błagam twoje Najświętsze serce o łaskę miłości i małżeństwa dla mnie.Proszę ulituj się nademną błagam!Proszę zechciej mnie obdarzyć łaską małżeństwa i rodzicielstwa.Spraw w swej łaskawości by kochał mnie Kamil i daj man szczęśliwe życie w związku małżeńskim.Proszę wysłuchaj mnie Ukochane Serce Maryi.Amen.
 Magda: 15.11.2009, 17:27
 Maryjo błagam Cię o nawrócenie mojego męża Tomka z nałogów pijaństwa,papierosów i gier komputerowych
 el : 12.11.2009, 22:25
 Maryjo Niepokalana miej w opiece rodzine Ewy dopomoz zeby wszystko bylo dobrze ty znasz moje intencje wspomagaj nas tak bardzo Cie prosze
 zdzisław: 29.10.2009, 08:21
 Serce nad serca któro nosiło pana Jezusa proszę mniej moją rodzinę i mnie niegodnego sługę w swej matczynej opice Pani proszę oddal te wszystkie niepowodzenia jeśli jest jakaś klątwa na mej rodzinie zabierz ją pani od nas przepraszam za mnie i moich przodków
 marmat: 28.10.2009, 21:44
 Zawsze, a w Litanii szczególnie, wskazane jest używać właściwego Imienia Maryi, które Ją wyróżnia spośród innych Marii, takze tych świętych.
 el: 21.10.2009, 19:44
 Maryjo Niepokalana zanosze błagalne prosby dopomoz zeby ten ojciec zaakceptowal Danego i zeby byl dobrym dziadkiem Ty wiesz o co chodzi spraw zeby wszystko bylo dobrze
 el : 30.09.2009, 22:38
 Matko ukochana prosze opiekuj sie moim synem prosze Cie ,, ty wiesz matuchno ze on zawierzył i Tobie i Panu Jezusowi wspieraj go w kazdej chwili jego zycia i prowadz ja codziennie bede sie modlila za niego
 DK: 09.09.2009, 19:27
 Matko ukochana prosze pomoz mi kochac i byc kochana -prosze sparw bym spotkala tego jednego a on mnie i polacz nas zwiazkiem malzenskim nie pozwol mi juz dluzej czekac i wylewac lez prosze spraw by moje zycie bylo pelne szczescia zrozumienia wielkiej i nigdy nie konczacej sie milosci .prosze blagam tak bardzo na to czekam na meza rodzine , w dobrobycie zycie i w zdrowiu . maryjo spraw bym nie czekala juz dlugo by odnalazl mnie i ja jego-polacz nas swoja miloscia i cudem zycia i usmiechu na kazdy dzien, by nasze zycie intymne zawsze tetnilo i bylo dla nas wielkim cudem i szczesciem bysmy zadowaolali siebie i nie szukali odskoczni bysmy my byli dla siebie wszystkim - prosze o czysta i piekna milosc i wzajemna . matko prosze przytul mnie i dodaj mi sil by dotrwac do tego momentu w zyciu. by moje zycie zmiwnilo sie 360 stopni na wspaniale pelne cudow szczescia-jakich nigdy nie doznalam jeszcze.kocham cie matko i tak silno modle pomoz mi o otocz mnie swoja reka szczecia dobroci zrozumienia - by stare odeszlo a nowe przyszlo i juz zostalo -ze lzami w sercu przyjdz do mnie nie lekam sie czekam jestem gotowa.
 Danuta: 04.09.2009, 08:35
 Najdroższe Serce Maryi ,bądź moim ratunkiem w ciężkich chwilach . Spraw aby już nigdy mój mąż nie odważył się poniżyć mnie ,by nigdy nie prowadził podwójnego życia ,które oddalało go od Boga.Miej w opiece naszą rodzinę.
 xxx: 02.09.2009, 17:08
 bł. Hiacynta Marto (†1920): „Lubię tak bardzo Serce Maryi! Jest to przecież Serce naszej Matki Niebieskiej. Czy ty też lubisz powtarzać: „Słodkie Serce Maryi, bądź moim ratunkiem”? Ja to tak chętnie czynię. Tak bardzo lubię.”
 wioletta j: 23.08.2009, 12:52
 Boże tak Dobry i Miłosierny pomóż mi w tej rozpaczliwej dla mnie sytuacji. Wiem że nie jestem godna o nic prosić. Boże mój tak bardzo Cie potrzebuję - dodaj mi sił i spraw aby ta sprawa sie dobrze zokończyła. Boże postanowiłeś go na mojej drodze, sprawiłeś że miedzy nami sie urodziła miłość..... Niepokalane Serce Maryji proszę o opiekę dla mojej rodziny.Uproś nam zdrowie dla duszy i ciała. Blagam Cię Niepokalane Serce Maryi o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, o opieke przed nieszcześciem i niebezpieczeństwem. Ulecz proszę moją srapioną dusze. Amen.
 PK: 09.08.2009, 21:08
 Blagam Cię Niepokalane Serce Maryi o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, o opieke przed nieszcześciem i niebezpieczeństwem. Ulecz proszę moją srapioną dusze. Amen.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej