Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do Najświętszej Maryi Panny

(Loretańska)


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko,
Święta Panno nad pannami,
Matko Chrystusowa,
Matko łaski Bożej,
Matko nieskalana,
Matko najczystsza,
Matko dziewicza,
Matko nienaruszona,
Matko najmilsza,
Matko przedziwna,
Matko dobrej rady,
Matko Stworzyciela,
Matko Zbawiciela,
Matko Kościoła,
Panno roztropna,
Panno czcigodna,
Panno wsławiona,
Panno można,
Panno łaskawa,
Panno wierna,
Zwierciadło sprawiedliwości,
Stolico mądrości,
Przyczyno naszej radości
Przybytku Ducha Świętego,
Przybytku chwalebny,
Przybytku sławny pobożności,
Różo duchowa,
Wieżo Dawidowa,
Wieżo z kości słoniowej,
Domie złoty,
Arko przymierza,
Bramo niebieska,
Gwiazdo zaranna,
Uzdrowienie chorych,
Ucieczko grzesznych,
Pocieszycielko strapionych,
Wspomożenie wiernych,
Królowo Aniołów,
Królowo Patriarchów,
Królowo Proroków,
Królowo Apostołów,
Królowo Męczenników,
Królowo Wyznawców,
Królowo Dziewic,
Królowo Wszystkich Świętych,
Królowo bez zmazy pierworodnej poczęta,
Królowo wniebowzięta,
Królowo Różańca świętego,
Królowo Rodzin,
Królowo pokoju,
Królowo Polski,
Królowo świata.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.


Antyfona

Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj.


K. Módl się za nami, Święta Boża Rodzicielko.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Prosimy Cię, Panie Boże, dozwól nam sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, a za przyczyną Najśw. Maryi, zawsze Dziewicy, racz nas uwolnić od doczesnych utrapień i obdarzyć wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 teresa: 14.06.2015, 18:24
 MATKO KOCHANA dziękuję za wszystko ,za to że Jesteś i proszę Cię gorąco o pomyślne rozwiązanie naszych problemów finansowych i znalezienie pracy.
 dm: 02.06.2015, 04:59
 Matko Najswietsza.Pomoz nam rozwiazac trudne problemy rodzinne i zyciowe.Prosimy Najsietsza Pani,o pomoc w znanych nam intenacjach..... Upros u Pana Laske i sile na trudne dni czerwca i nadchodzace.Dziekujemy za zdrowie i Laski otrzymane.
 Maja: 01.06.2015, 01:02
 Najświeższ Matko Chrystusowi pomóż mi proszę w rozwiązaniu problemów ,opiekuje się moim mężem córką zieciem i Alusia i Julusiem.Wlej moje serce nadzieje na lepsze jutro.
 Edyta: 31.05.2015, 22:48
 Najświętsza Maryjo miej w opiece mnie i moja siostrę bliźniaczkę w okresie ciezkim i bardzo stresującym, ktorym jest sesja. Czeka nas chyba najtrudniejsza sesja. Spraw aby ten czas nauki przyniosl nam duży owoc w postaci zaliczonej sesji a pytania na kolokwiach, zaliczeniach i egzaminach były tylko takie na jakie znamy odpowiedz. Pobłogosław Nam. Święta Matyjo- MÓDL SIĘ ZA NAMI
 Anna: 31.05.2015, 07:37
 O Milosierdna Matenko miej zawsze w swej opiece nasza rodzinka.Wypraszaj dla nas u naszego Pana zdrowia, Blogoslawenstwa,dobrego losu dla curki, sukcesuv v okonczeniu studyj, znalezenia stalej pracy dla mne i spotkania s do brym , powaznym mensczyznem.Teraz i zawsze i na wieki wiekuv.Amen.
 MATKA : 29.05.2015, 19:38
 MAMUSIU KOCHANA POMAGAJ MOIM DZIECIOM ,MĘŻOWI I MNIE. PROWADŻ NAS DO PANA POMÓZ CÓRCE ZNALEŻDŻ DOBRĄ PRACĘ KTÓREJ TAK DŁUGO SZUKA I MI AMEN .WIELBI DUSZA MOJA PANA BO WIELKIE JEST JEGO MIŁOSIERDZIE PRZEPRASZAM ŻE TAK PROSZĘ .PANIE WYSŁUCHAJ MOJE WOŁANIE KOCHAM CIĘ I DO CIEBIE NALEŻĘ AMEN.
 MATKA : 29.05.2015, 19:37
 MAMUSIU KOCHANA POMAGAJ MOIM DZIECIOM ,MĘŻOWI I MNIE. PROWADŻ NAS DO PANA POMÓZ CÓRCE ZNALEŻDŻ DOBRĄ PRACĘ KTÓREJ TAK DŁUGO SZUKA I MI AMEN .WIELBI DUSZA MOJA PANA BO WIELKIE JEST JEGO MIŁOSIERDZIE PRZEPRASZAM ŻE TAK PROSZĘ .PANIE WYSŁUCHAJ MOJE WOŁANIE KOCHAM CIĘ I DO CIEBIE NALEŻĘ AMEN.
 anna: 29.05.2015, 17:45
 Matko Najświętsza, błagam o cud. Uratuj przed operacją, uzdrów.
 M: 29.05.2015, 17:31
 Matko kochana pomóż mojej mamie w ważnych sprawach urzędowo- zdrowotnych. Czuwaj nad nią i opiekuj się nią.
 Ula: 29.05.2015, 10:54
 Panienko najukochańsza! Dziękuję za cudownego męża, cudowne dzieci, dobrą pracę, piękny dom. Błagam pomóż mi wyjść z mojego okropnego nałogu! Boję się! Święta Maryjo, módl się za nami.
 Dominika: 28.05.2015, 23:05
 Matko Boska proszę o zdrowie dla mojej rodziny, o Błogosławieństwo Boże na każdy dzień, a także w znanej Ci intencji, Proszę Cię też o nawrócenie mojego męża, wspieraj mnie w pracy i w codziennych życiowych trudach. Bardzo potrzebuję Ciebie i Twojego syna Jezusa Chrystusa. Dziękuję Ci Matko Boska również za to ze w modlitwie do Ciebie znajduję ukojenie.
 dm: 28.05.2015, 13:53
 Najswietsza Milosierna Matko.

dziekujemy za wszelkie Laski.Prosimy o zdrowie i o prace dla syna. Prosimy Abys odsunela od nas wszelkie zle postepowanie,zle mysli,zle slowa, nerwowe rozmowy.Bez Ciebie nic nie mozemy.modl sie za nami.
 Ania : 28.05.2015, 08:20
 Najswietsza Maryjo blagam opiekuj sie mna i maja rodzina ,wspieraj nas w nauce,pracy i zyciu codziennym,bez twoich lask nic nie potrafie , modl sie za nami .
 Ilona : 27.05.2015, 11:27
 Kochana Matko błagam Cię o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie,odpędzaj wszystkie złe myśli które mnie nachodzą i pomóż mi w znalezieniu dobrej i lepszej pracy.Dziekuję Ci za wszystkie łaski i uzdrowienie mnie i mojej duszy
 Ania: 26.05.2015, 22:14
 Ukochana Maryjo,błagam o pomoc dla mnie i mojej rodzinie, wstawiaj się za nami ,aby Pab zwrócił swoje łaski miłosierdzia ku nam,Blogosław nas we wszystkich sprawach ,chroń nas pod swoim płaszczem. Módl się za nami.
 jar3ck: 26.05.2015, 15:44
 Bardzo proszę o dodanie wezwania "Matko Miłosierdzia". Pozdrawiam
 dm: 26.05.2015, 05:15
 Najdrozsza Matko Naszej Ojczyzny i calego Swiata.
W dniu Matki 26 Maja ,idziemy do Ciebie dziekujemy za wszelkie Laski.Dzikeujemy za kazdy dzien wolnosci i przezyty w zdrowiu.Prosimy o pomoc dla chorych i cierpiacych.Glodnych ,samotnych,szukajacych pracy.Daj im wytrwac na lepsze czasy szukajac drog rozwiazania.I z trudnosciami serca znow prosimy o blogoslwienstwo i zdrowie na kazdy dzien.
Dziekujemy za nowego Prezydenta I prosimy o opieke I madrosc ,aby sluzyl wszystkim Polakom i Europie.Aby nasza Ojczyzna nie byla narazona na konflikty polityczne I zbrojne ,a niech Bog zachowa od wszelkich konfliktow zbrojnych. Musimy wzmocnic nasz karaj a nie tracic ciagle naszych ludzi......Daj nam Matko Najswietsza sily i rozumu na kazdy dzien.Aby milosc laczyla nas wszystkich do wspolnych celow w domach i Ojczyznie.Bez Ciebie nic nie mozemy osiagnac.

 dm: 24.05.2015, 05:18
 Matko Najswietsza I Swiety Jozefie!

miejcie nas wszystkich pod swoja swieta opieka.dziekujemy za wszelkie Wasze Laski .Matko Nasza w tym miesiacu maju-odsun od nas zle mysli I brak wiary w lepsze jutro.chron mlodych ludzi od slabosci,zlych mysli,brak wiary w lepsze jutro I samego siebie.daj im sile wiary.daj im wiare lepsza przyszlosc I niech docenia kazdy dzien w zdrowiu I Twoich Laskach.daj im pomoc w znalezieniu pracy I aby nie mysleli negatywnie.niech beda patriotami, gdziekolwiek zyja I mieszkaja.Niech nie zapominaja o Bogu , wierze,a takze pamietaja o mszy swietej. Niech codzienne obowiazki beda im lzejsze.wartosciowsze,pelne milosci do Ciebie I Jezusa. Swiety Jozefie daj nam meskosc I madrosc ktora chroniles Matke naszego wspolnego Pana I Jezusa od zagrozen w zyciu.Tak I pomoz nam we wszelkich zagrozeniach fizycznych I umyslowych.Niech nasza wiara bedzie bogata I madra na kazdy dzien.Ojcze Swiety J.P.2 daj nam praktyczne,madre, drogowskazy postepowania na kazdy dzien, jak uczyles milony ludzi na swiecie.Prosimy Was Nasi Swieci - o pomoc w naszych postepowaniach.Niech egoizm nasz codzienny bedzie wypedzony z cial I dusz naszych w imie Chrystusa,abysmy cokolwiek robili to robili w imie Twoje I rozumieli lepiej swoje ziemskie obowiazki wobec innych naszych bliskich w imie NMP I Jezusa
 dm: 23.05.2015, 04:58
 Najswietsza Matko . dziekuejmy za wszelkie laski otrzymane.Za szezesliwa operacja naszego brata.Prosimy o wiecej milosci I zrozumienia w naszych sercach w naszej rodzinie I Ojczyznie.Prosimy o dobrego Prezydenta dla Naszej Ojczyzny.Prosimy o pokoj w Ojczyznie I na swiecie.daj prosimy Laske wiary I wytrwania w trudnych chwilach.Dziekujemy Ci za kazda chwile z Laskami Twego serca.
 aga: 21.05.2015, 17:22
 O Najswiętsza Panienko wybłagaj dla mnie wiadomą łskę, o która od tak dawna proszę.....
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej