Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do Najświętszej Maryi Panny

(Loretańska)


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko,
Święta Panno nad pannami,
Matko Chrystusowa,
Matko łaski Bożej,
Matko nieskalana,
Matko najczystsza,
Matko dziewicza,
Matko nienaruszona,
Matko najmilsza,
Matko przedziwna,
Matko dobrej rady,
Matko Stworzyciela,
Matko Zbawiciela,
Matko Kościoła,
Panno roztropna,
Panno czcigodna,
Panno wsławiona,
Panno można,
Panno łaskawa,
Panno wierna,
Zwierciadło sprawiedliwości,
Stolico mądrości,
Przyczyno naszej radości
Przybytku Ducha Świętego,
Przybytku chwalebny,
Przybytku sławny pobożności,
Różo duchowa,
Wieżo Dawidowa,
Wieżo z kości słoniowej,
Domie złoty,
Arko przymierza,
Bramo niebieska,
Gwiazdo zaranna,
Uzdrowienie chorych,
Ucieczko grzesznych,
Pocieszycielko strapionych,
Wspomożenie wiernych,
Królowo Aniołów,
Królowo Patriarchów,
Królowo Proroków,
Królowo Apostołów,
Królowo Męczenników,
Królowo Wyznawców,
Królowo Dziewic,
Królowo Wszystkich Świętych,
Królowo bez zmazy pierworodnej poczęta,
Królowo wniebowzięta,
Królowo Różańca świętego,
Królowo Rodzin,
Królowo pokoju,
Królowo Polski,
Królowo świata.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.


Antyfona

Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj.


K. Módl się za nami, Święta Boża Rodzicielko.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Prosimy Cię, Panie Boże, dozwól nam sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, a za przyczyną Najśw. Maryi, zawsze Dziewicy, racz nas uwolnić od doczesnych utrapień i obdarzyć wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.


   

Wasze komentarze:
 halina: 26.11.2012, 21:46
 Matuchno Kochana czuwaj jutro nad moją córcią,aby badania były prawidłowe ,aby dobrze się czuła aż do rozwiązania.Prosi i dziękuje Twoja czcicielka!!
 KN: 12.11.2012, 06:53
 Matko Najświętsza dziękuję Ci za opiekę i wszystkie otrzymane łaski dla mnie i mojej najbliższej rodziny.Nadal polecam nas wszystkich prosząc o siłę i zdrowie w pokonywaniu znanych Ci trudności i problemów dnia codziennego.Proszę o błogosławieństwo na każdy dzień,Tobie się zawierzam Matuchno.
 KN: 12.11.2012, 06:21
 Matko Najświętsza dziękuję Ci za opiekę i otrzymane łaski dla mnie i dla mojej najbliższej rodziny.Nadal proszę o wszelkie potrzebne dla nas łaski Ty Matko znasz nasze problemy ,pomóż pokonać je, daj nam zdrowie i siłę aby wytrwać i pokonać.Błagam o błogosławieństwo dla każdego z nas.Broń od złego.
 Halina: 05.11.2012, 21:31
 Matuchno dziękuje za wszystkie wyproszone łaski,za dar macierzyństwa mojej córki, mniej ją w opiece wspieraj ją każdego dnia.Dziękuje Twoja czcicielka!!
 zdzislaw: 21.10.2012, 12:00
 Matko Przenajswietsza Pana Naszego Jezusa Chrystusa i moja dziekuje Ci za uratownie rodziny o ktora Cie prosilem.Matuniu Najswietsza dziekuje Ci za wszelkie laski i pomoc jaka od CIEBIE OTRZYMUJE.Niech bedzie pochwalone przenajswietsze Imie Twoje na wieki wiekow.
 zdzislaw: 21.10.2012, 11:59
 Matko Przenajswietsza Pana Naszego Jezusa Chrystusa i moja dziekuje Ci za uratownie rodziny o ktora Cie prosilem.Matuniu Najswietsza dziekuje Ci za wszelkie laski i pomoc jaka od CIEBIE OTRZYMUJE.Niech bedzie pochwalone przenajswietsze Imie Twoje na wieki wiekow.
 EWA: 17.10.2012, 21:59
  Dziękuje Ci Matko za wszystkie otrzymane łaski,błagam Cię abyś mi wyjednała u Syna Twego a Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę dobrego zdrowia dla mnie ,mojej mamy,mojego rodzeństwa i moich bliskich. dopomoż mi,żebym dobrze zaliczyła egzamin,który mam zdawac. Błagam o Błogosławieństwo na każdy dzień. Proszę o miłość i zgodę w naszej rodzinie.Broń nas od złego.
 halina: 05.10.2012, 21:30
 Matuchno Kochana dziękujemy Ci za to że nas odwiedziłaś w naszej parafii, dziękujemy za wszystkie łaski, za każdy dzień,za wnuka,za szczęśliwy powrót córki i zięcia wyproś matuchno u Pana łaskę macierzyństwa dla nich.Prosi Twoja czcicielka!!
 CZCICIELKA: 25.09.2012, 14:57
 MATKO KOCHANA PROSZE CIE MIEJ MEZA IDZIECI WNUCZKI MNIE ZIECIOW I SYNOWA PRZYSZLA PROWADZ NAS DO TWOJEGO SYNA NIGDY NAS NIE OPUSZCZAJ
 Anna: 22.09.2012, 06:15
 Mateczko kochana prosze Cie o modlitwe w intencji mojej corki Joasi i jej dzieciatka
 halina: 13.09.2012, 21:33
 Matuchno Kochana dziękuje Ci za wszystkie łaski za to że odwiedzasz nas w parafii,że moja córka zawarła związek małżeński przed Twoim wizerunkiem ,że mój mąż dzielnie znosi leczenie,za wnuka Krzysia.Proszę mniej w opiece Izabelę i Sławka aby szczęśliwie wrócili z Grecji wypoczęci.Dziękuje i prosi Twoja czcicielka!!!
 MATKA: 10.09.2012, 17:56
  MATKO NASZA NAJMILSZA PROSZE CIE WEZ MNIE MOJEGO MEZA DZIECI I ZIECIOW I PRZYSZLA SYNOWA POD SWOJE MACIERZYNSKIE SERCE IMOJE WNUCZKI PROWADZ NASNIGDY NAS NIE OPUSZCZJ PROSI MATKA
 Marcin: 06.09.2012, 20:38
 Maryjo Ty wiesz czego potrzebuję kłaniam się Tobie jesteś moją nadzieją
 Marcin: 06.09.2012, 20:18
 Maryjo Ty wiesz czego potrzebuję kłaniam się Tobie jesteś moją nadzieją
 Zdzislaw: 31.08.2012, 21:49
 Matko najukochansza Pana Jezusa i moja dziekuje Ci za blogoslawienstwo i opieke nade mna opiekie nad moimi najblizszymi i za wszystkie dobra jakie od Ciebie otrzymalem.Wiem ukochana Panno Maryjo ze zycia mego za malo abym mogl Ci sie za te otrzymane dobra odplacic.Z serca dziekuje najukochansza Pani Nasza Najjasniesza niech bedzie pochwalone przenajswietsze imie Twoje na wieki wiekow.
 Zdzislaw: 27.08.2012, 22:17
 Najukochansza Matko Pana Naszego Jezusa Chrystusa dziekuje Ci za opieke i blogoslawienstwo dla mnie i dla calej mojej rodziny.Tobie chwala i czesc i uwielbienie na wieki wiekow.
 ryszard i martynka: 27.08.2012, 05:50
 kochana Matko. Prosimy cie wstaw sie do twojego syna, o łaske zdrowia i sile w walce Z chorobą nowotworowom dla mojej zony i dla mamy Małgorzaty.
 Edward: 23.08.2012, 08:22
  Pani Najświetsza! Z całego serca dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie każdego dnia wypraszasz dla mojej rodziny. Bądż uwielbiona! Proszę Maryjo noś zawsze w sercu swoim moje dzieci, ziecia i synowa oraz moje wnuki .a szczegolna opieka otocz moje zone, daj mi siłe by walczyć z ta choroba . Dziękuję ze zawsze byłaś i jesteś przy mnie , że mozemy czuć Twoja miłość i dobro każdego dnia. Bądź uwielbiona! o Pani nasz .Orendowniczko nasza ,Posredniczko nasza z Synem Twoim nas pojednaj, Synowi Twojemu nas polecaj .Synowi Twojemu nas Oddawaj.Niech bedzie Bog Uwielbiony.
 Aneta: 19.08.2012, 20:06
 Mateńko Niebieska chciałam Cię przeprosić. Przeprosć za wszytsko złe co wyrzadziłam, za wszytskie myśli i czyny , które godziły w Ciebie. Przebacz mi proszę i wesprzyj mnie w moich postanowieniach. Pomóż mi Matulu zmienić moje życie na lepsze. Bądź zawsze przy mnie, przy mojej Mamusi ziemskiej i przy moich braciach. Dopomóż nam prosze umacniać naszą wiarą.Amen
 Elzbieta: 16.08.2012, 07:32
 Matko Najswietsza,dziekuję Ci z calego serca za wszystko a dzis prosze serdecznie o laske zdrowia dla tatusia i prosze tez pokornie abysmy razem z Robertem poglebiali wiarei bysmy wszystko czynili na chwale Bozą,Tobie sie zawierzam wraz z rodzina.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej