Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do Najświętszej Maryi Panny

(Loretańska)


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko,
Święta Panno nad pannami,
Matko Chrystusowa,
Matko łaski Bożej,
Matko nieskalana,
Matko najczystsza,
Matko dziewicza,
Matko nienaruszona,
Matko najmilsza,
Matko przedziwna,
Matko dobrej rady,
Matko Stworzyciela,
Matko Zbawiciela,
Matko Kościoła,
Panno roztropna,
Panno czcigodna,
Panno wsławiona,
Panno można,
Panno łaskawa,
Panno wierna,
Zwierciadło sprawiedliwości,
Stolico mądrości,
Przyczyno naszej radości
Przybytku Ducha Świętego,
Przybytku chwalebny,
Przybytku sławny pobożności,
Różo duchowa,
Wieżo Dawidowa,
Wieżo z kości słoniowej,
Domie złoty,
Arko przymierza,
Bramo niebieska,
Gwiazdo zaranna,
Uzdrowienie chorych,
Ucieczko grzesznych,
Pocieszycielko strapionych,
Wspomożenie wiernych,
Królowo Aniołów,
Królowo Patriarchów,
Królowo Proroków,
Królowo Apostołów,
Królowo Męczenników,
Królowo Wyznawców,
Królowo Dziewic,
Królowo Wszystkich Świętych,
Królowo bez zmazy pierworodnej poczęta,
Królowo wniebowzięta,
Królowo Różańca świętego,
Królowo Rodzin,
Królowo pokoju,
Królowo Polski,
Królowo świata.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.


Antyfona

Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj.


K. Módl się za nami, Święta Boża Rodzicielko.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Prosimy Cię, Panie Boże, dozwól nam sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, a za przyczyną Najśw. Maryi, zawsze Dziewicy, racz nas uwolnić od doczesnych utrapień i obdarzyć wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.


   

Wasze komentarze:
 strapiona: 07.02.2012, 04:35
 Prosimy Cię, Panie Boże, dozwól nam sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, a za przyczyną Najśw. Maryi, zawsze Dziewicy, racz nas uwolnić od doczesnych utrapień i obdarzyć wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego.DOPOMOZ W KAZDEJ POTRZEBIE W NASZYM ZYCIU.PROSZE O POMOC FINANSOWA DLA NAS I NASZYCH BLISKICH. Amen.
 XY: 06.02.2012, 23:37
 Kochana Mateńko proszę Cię o przebaczenie Twoje oraz światłość dla mojego umysłu. Amen.
 XY: 06.02.2012, 23:37
 Kochana Mateńko proszę Cię o przebaczenie Twoje oraz światłość dla mojego umysłu. Amen.
 halina: 06.02.2012, 21:19
 Matuchno Kochana dziękuję za otrzymane łaski,które wypraszasz u Syna Swego,mniej nas w opiece każdego dnia i nocy!!Dziękuje Twoja czcicielka!
 anna maria: 06.02.2012, 04:28
  Prosimy Cię, Panie Boże, dozwól nam sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, a za przyczyną Najśw. Maryi, zawsze Dziewicy, racz nas uwolnić od doczesnych utrapień i obdarzyć wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
 marian: 02.02.2012, 08:41
 Życzę Ci Matko Boska w dniu Twojego swięta - abyś z Synem swym królowała litościwie nam ludziom aż do skończenia swiata.
 alicja: 30.01.2012, 22:17
 Błagam Cię Moja Mateńko, o opieke i wstawiennictwo do Pana Jezusa w intencji o jaką prosze dla mojej córki Faridy Magdaleny i wnuczki Wiktori O szczęśliwe ich życie. Bóg zapłać
 w: 23.01.2012, 22:39
 anty ACTA !!!
 ss: 22.01.2012, 23:32
 Prosimy Cię, Panie Boże, dozwól nam sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, a za przyczyną Najśw. Maryi, zawsze Dziewicy, racz nas uwolnić od doczesnych utrapień i obdarzyć wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
 MB: 18.01.2012, 13:45
 POMOGE !
 ryszrd: 18.01.2012, 00:01
 Matko prszę wstaw sie za nami u syna Twego o zdrowie dla mojej żony.
 Łukasz: 16.01.2012, 17:26
 Matko Święta ostatnio w moim życiu wiele się zmienia. Zaczynam zwracać uwagę na działalność szatana ,który czai się pod każdym złym uczynkiem lub uzależnieniem Mimo ,iż staram się być jak najlepszym chrześcijaninem obawiam się szatana i jego złej działalności. Proszę Maryjo moja Matko wyproś dla mnie wszystkie potrzebne łaski i weź mnie pod swoją opiekę i nie daj mnie skrzywdzić. Dziękuję także za wszystkie dary ,która dla mnie Pani wypraszasz u swego jedynego wszech mocnego syna. Dziękuję za zdrowie szczęście w życiu i za wszelkie łaski ,którymi zostaje obdarzony na codzień
 g: 12.01.2012, 12:45
 Matko Boza, blagam pomoz mi!
 Nina: 06.01.2012, 11:44
 Matuchno Najdrozsza dziekuje Ci za laski jakie zsylasz na mnie i mojego syna rodzine prosze Cie o dalsze wstawiennictwo u swego Syna Jezusa Chrystusa o laske zdrowia dla mnie oraz zycie wieczne sp.Jakuba mojego syna
 EWA: 04.01.2012, 23:04
  Dziękuje Ci Matko za wszystkie otrzymane łaski,błagam Cię abyś mi wyjednała u Syna Twego a Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę dobrego zdrowia dla mnie ,mojej mamy,mojego rodzeństwa i moich bliskich.dopomoż mi,żebym dobrze zaliczyła egzaminy,które ma zdawac. Błagam o Błogosławieństwo na każdy dzień tego rozpoczynającego się roku.Proszę o miłość i zgodę w naszej rodzinie.Broń nas od złego.
 justyna: 01.01.2012, 23:28
 Matko Moja, proszę o twoje wstawiennictwo u Chrystusa za mnie i mojego tatę, by nasze relacje znów stały się rodzinnymi. Kocham go całym sercem i wiem ze on się już nie zmieni, ale to co mówi sprawia mi ból. Dlatego proszę o siłę, cierpliwość i wybaczenie oraz to bym nie ulegała złośliwościom. Powierzam nas Matko Twojej opiece wierząc, pomożesz nam i uprosisz u swojego Syna potrzebne łaski. Matko Najświętsza wysłuchaj mnie
 ania: 24.12.2011, 22:37
 Matko Boża miej w opiece mnie i moją rodzinę, i wszystkich ludzi potzrebujących łaski wiary, aby ją otrzymali. Za Twoim pośrednictwem proszę o wstawiennictwo za duszę i życie wieczne dla mojej śp. Babci i innych zmarłych z mojej rodziny. Proszę Cię Matko Boża o cierpliwość.
 marian: 23.12.2011, 09:02
 Dziękuje Ci Jedyna Prawdziwa Królowo Tego Świata za to, że dałaś mi sznsę na nowe życie pełne wiary w Jezusa Chrystusa .
 Edward 22.12.2011: 22.12.2011, 08:51
  Pani Najświetsza! Z całego serca dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie każdego dnia wypraszasz dla mojej rodziny. Bądż uwielbiona! Proszę Maryjo noś zawsze w sercu swoim moje dzieci, ziecia i synowa oraz moje wnuki .a szczegolna opieka otocz moje zone . daj mi siłe by walczyć z ta choroba , pomóż nam Maryjo . Dziękuję ze zawsze byłaś i jesteś przy mnie , że mozemy czuć Twoja miłość i dobro każdego dnia. Bądź uwielbiona! o Pani nasz .Orendowniczko nasza ,Posredniczko nasza z Synem Twoim nas pojednaj, Synowi Twojemu nas polecaj .Synowi Twojemu nas Oddawaj.Niech bedzie Bog Uwielbiony.
 Edward: 22.12.2011, 08:33
  Pani Najświetsza! Z całego serca dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie każdego dnia wypraszasz dla mojej rodziny. Bądż uwielbiona! Proszę Maryjo noś zawsze w sercu swoim moje dzieci, ziecia i synowa oraz moje wnuki .a szczegolna opieka otocz moje zone, daj mi siłe by walczyć z ta choroba . Dziękuję ze zawsze byłaś i jesteś przy mnie , że mozemy czuć Twoja miłość i dobro każdego dnia. Bądź uwielbiona! o Pani nasz .Orendowniczko nasza ,Posredniczko nasza z Synem Twoim nas pojednaj, Synowi Twojemu nas polecaj .Synowi Twojemu nas Oddawaj.Niech bedzie Bog Uwielbiony.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej