Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej

Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! 
Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu 
wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc 
i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. 
Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, 
przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie 
Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. 
Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce 
Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.


   


Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Lidia : 09.01.2015, 17:46
 Najukochańsza Krolowo Polski, proszę Cię z całego serca o opiekę nad córką, pomóż jej zrealizować wszystkie jej plany , które przyczynia się do jej szczęścia. Dziękuję z całego serca za zaufanie, którym Cię obdarza i dary Twego błogosławieństwa , które juz od Ciebie otrzymała. Miej ją zawsze w Swej opiece .
 kasia: 03.01.2015, 18:39
 Matko przepraszam ze odrzuciłam zakochana osobę ,zlekcewazywam uczucie,przepraszam za wszystkie grzechy popełnione względem bliźnich.Przepraszam ze odrzucilam pierwsza milość i uczucie ktorym mnie obdarzal ten czlowiek
 el: 10.12.2014, 22:56
 Opiekuj sie nami Matko Boza Czestochowska i moim synem, ktory jest z dala od domu ,badz mu Matka ukochana Pani
 Basia: 08.12.2014, 07:20
 Matko Boża Jasnogórska kocham cię,proszę o łaskę przebaczenia,pomnożenia wiary,nadziei,i miłości,łaskę nawrócenia do modlitwy i kościoła i przemianę serca dla Romka.Matko Boża tak bardzo krwawi moje serce zostałam odrzucona i upokorzona dodaj mi sił abym mogła przezwyciężyć ten ból i wzmocnij mnie abym mogła odsunąć się od ludzi którzy mną gardzą.MATKO BOŻA RATUJ MNIE bo sobie nie radzę
 stroskana: 13.11.2014, 10:54
 Matuchno Jasnogórska prosimy Cie pomóż mojej wnuczce ulecz jej psychikę wspomóż obdarz łaskę i talentem do nauki prosimy,nie opuszczaj nas spraw aby wróciła do szkoły. prosimy i ufamy bezgranicznie MATUCHNO jesteś jedyną nadzieja naszą. Nie zostawiaj nas bez pomocy.
 Dorota: 12.11.2014, 05:21
 Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie,mojej mamy i całej rodziny o Boże błogosławieństwo w każdym dniu i wszelkie łaski w pracy dla mnie i mojej siostry.
 Magdalena: 04.11.2014, 19:17
 Matko Jasnogórska, dziękuję Tobie i Twojemu najukochańszemu Synowi, że nie opuściliście mnie, kiedy najbardziej Was potrzebowałam. Chcę trwać przy Was przez całe moje życie i proszę o to, abyście oddalili ode mnie złe myśli, a pozostawili tylko dobre, pozwalające mi na spokojne życie w Duchu Świętym. Proszę o przebaczenie za wszystko złe, co kiedykolwiek uczyniłam. Kocham Was z całego serca i chcę trwać z Wami. Amen.
 zdzisław: 04.11.2014, 07:31
 Pani Moja ,dziękuje i proszę ,proszę byś zawsze była z moją rodziną .
 mama: 31.10.2014, 12:28
 Pani Jasnogórska weź w opiekę moje córki i wnuczkę błogosław im i ich poczynaniach przytul do siebie wspomagaj nas prosimy o zdrowie i pracę. Ulecz moja wnuczkę prosimy spraw aby szkołę skończyła oświeć jej umysł i obdarz zdolnościami. Ufamy Tobie zawsze.
 Irena: 28.10.2014, 19:38
 Mateczko tyle od Ciebie dobra zaznałam,tak dużo dla mnie wyprosiłaś u Serca swojego syna Jezusa Chrystusa,dziękuję Ci za te wszystkie dobra.Matuchno najwspanialsza otocz płaszczem opieki moją córkę ,Ty wiesz o co mogę Cię prosić i błagać.Nie zostawiaj nas.Proszę.
 babcia: 28.10.2014, 13:21
 Matuchno Jasnogórska powierzam Ci moją wnuczkę w opiekę okaż jej miłosierdzie wspomóż i ratuj ją ,oświeć jej umysł aby wróciła do szkoły podołała w nauce, ulecz ją ,wysłuchaj mej prośby Ufamy Tobie.
 zmartwiona matka: 27.10.2014, 16:56
 Pani nasza Jasnogórska,mateczko najlepsza z matek.Wysłuchaj moich próśb proszę.Nie zostawiaj nas samych.Otocz płaszczem swojej opieki moją córkę i zięcia którzy po stracie swoich dzieci tak bardzo cierpią.Wstaw się proszę u Serca Jezusowego za nimi uproś łaskę zdrowia dla mojej córki,dar macierzyństwa dla niej i zdrowe dziecko.
  Lucyna: 25.10.2014, 00:50
 Matko Boska Częstochowska proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej córki Kasi,otocz ją opieką w tych trudnych chwilach ,wypraszaj u swego syna obfitość łask, Błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego,chroń ją od wszelkiego złego.Módl się za nią.
 k: 18.10.2014, 17:04
 Mateczko prosze Cie o założenie rodziny i pomoz mi w warunkach lokalowych
 Irena: 27.09.2014, 14:54
 Matejko kochana nasza, proszę cię pomóż mi i mojemu synowi ty wiesz dobrze co się dzieje z nami daj nam siły i zdrowie abyśmy mogli wytrwać do końca a zarazem potem spotkać się z tobą i twoim synem a naszym Panem i Ojcem w niebie Prosimy Cię
 Cecylia: 26.09.2014, 10:51
 Mateczko Jasnogórska proszę o zdrowie i opiekę w pielgrzymce do Ciebie 29 '09 2014 r Mateczko wspomóż mnie w modlitwa i zanież moje intencje do Syna Swego Jezusa Chrystusa Ty Wiesz najlepiej o co prosze Dziękuję że jesteś Mateczko z nami Ty z nami kieruj i prowadz
 córka: 24.09.2014, 01:21
 Mateczko kochana dziękuję Ci Ty wiesz za co :) jestem Ci bardzo wdzięczna kocham Cie wiem ile dla mnie zrobiłaś To już nie pierwszy raz a ja Cię ciągle zawodzę a Ty zawsze mi wybaczasz Jesteś najwspanialsza i najkochańszą mamą na świecie !
 Agnieszka: 17.09.2014, 22:10
 Matko moja kochana proszę o zdrowie dla męża i dzieci. Pomóż nam w tych trudnych chwilach. DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚMATUCHNO Z NAMI
 Barbara: 28.08.2014, 16:46
 Mateńko Częstochowska proszę o uzdrowienie mnie z choroby psychicznej.Uzdrów moje oczy i kręgosłup.Proszę o opiekę dla mnie i mojej mamy.Proszę o zdrowie,zgodę i miłość w rodzinie mojego brata.
 stroskana matka: 26.08.2014, 11:32
 Matko Jasnogórska proszę mniej w opiece mojego syna, chroń go i opiekuj się nim, oddaję ci go w opiekę całego . Daj mu rozeznać drogę życiową i dokonać właściwych wyborów życiowych i tych dotyczących przyszłej szkoły. Prowadź go matko i pomagaj w trudnych chwilach, żeby znalazł sens swojego życia, żeby szanował innych ludzi a przede wszystkim, żeby kochał Pana Boga.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej