Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej


Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.   


Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Lucyna: 21.10.2011, 11:47
 Maryjo Matko Moja Dziękuje Ci za wiele łask i dobrodziejstw. Dziękuje Ci za RÓŻANIEC ŚWIĘTY i za to ze jesteś. I prosze cię opiekuj się moją rodziną. KOCHAM CIĘ.
 GRZESZNIK: 09.10.2011, 02:26
 MARYJO UKOCHANA MATKO BOZA PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO ZLO I GRZECHY KTORE CIEBIE OBRAZAJA CHCE CI WYNADGRODZIC WSZYSTKO JAK TYLKO UMIEM NAJLEPIEJ .kOCHAM CIE MATKO MOJA I ZALUJE ZA WSZYSTKIE ,PRZEWINIENIA KTORE BYLY DLA CIEBIE PRZYKROSCIA. ZMILOJ SIE NAD NAMI I DOPOMOZ TRZYMAC SIE Z DALEKA OD GRZECHU. POD TWOJA OBRONE UCIEKAMY SIE MATKO CHWALEBNA I BLOGOSLAWIONA O PANI NASZA, ORENDOWNICZKO NASZA ,POSREDNICZKO NASZA ,Z SYNEM TWOIM NAS POJEDNAJ, SYNOWI TWOJEMU NAS ODDAWAJ SWOJEMU SYNOWI NAS POLECAJ.AMEN
 ELŻBIETA: 05.10.2011, 12:41
 MATKO BOSKA CZĘSTOCHOWSKA PROSZĘ O WZMOCNIENIE MOJEJ WIARY,PROSZĘ O WYSŁUCHANIE MOICH BŁAGAŃ KTÓRE DO CIEBIE ZANOSZĘ I UDZIELENIE MI ŁASKI.DAJ MI SPOKOJNE I LEPSZE JUTRO.
 monika: 20.09.2011, 21:44
 Matko Boża Częstochowska pomóż mi odzyskać nadzieję na lepsze jutro,błagam Cię.
 Ewelina: 07.09.2011, 10:15
 Matko Boska Częstochowska błagam wsłuchaj próśb moich, wstaw sie za mnąm i nie opuszczaj mnie w potrzebie. Amen
 stanley: 01.09.2011, 06:33
 Matko Boża Częstochowska proszę pomóż nam i wysłuchaj naszego błagania , proszę nie opuszczaj w potrzebie.
 ojciec: 30.08.2011, 18:05
 Matko Boża Częstochowska proszę pomóż nam i wysłuchaj naszego błagania , proszę nie opuszczaj w potrzebie. Ty wiesz wszystko bądź przy nas i prowadź,wyproś nam u Pana Boga łaskę o ,którą codziennie Cię proszę . Maryjo błagam o opiekę ,spraw żeby syn wrócił do zdrowia. Amen.
 Mira: 30.08.2011, 13:42
 Matko Boska Czestochowska prosze wysluchaj mojej prosby , jednoczysz rodziny prosze o pomoc dla mojej corki Monik ktora od 4 lat pozwolila mnie bardzo ponizyc , broni obcych a wlasnej mamie nie wiezy , prosze pomoz jej odnalejsc sie niech otworzy w koncu oczy i zobaczy na co pozwolila , poniewaz mam wrazenie ze robienie przykrosci wlasnej mamie ktora wychowywala sama robi jej przyjemnosc , pomoz prosze odnalejsc sie niech zyje zgodnie z nasza religia ...skoro jednasz wszystkich zrob cos prosze , blagam zeby jej dopomoc ...pomoz mi znalejsc prace wiare na lepsze jutro i normalne stosunki corka - matka... pomoz rowniez mojemu przyjacielowi odnalejsc sie potrzebuje tego miej w swojej opiece .... czuwaj i dbaj o moja mame , ktora niestety widuje raz w roku mieszkam za granica , niech problemy z reumatyzmem nie sprawiaja jej bolu ... prosze niech moj tata ktorego bardzo mi brakuje spoczywa w spokoju.... Potrzebuje ciebie poniewaz sama nie potrafie sobie poradzic . Bardzo cie o to prosze mod sie za nas ...Amen
 Ula: 28.08.2011, 21:23
 Matko Boska Częstochowska w godzinie Apelu Jasnogórskiego proszę o pomyśność jutrzejszej operacji mojej mamy. Błagamy Cię aby nie było powikłań i aby wszystkie badania dały dobre rozstrzygnięcied i zdrowie. Dziękuję za wszystkie łaski, którymi nas tak hojnie obdarzasz. Amen
 Rena: 26.08.2011, 21:00
 Matko Boska Czestochowska dziekuje z calego serca za laski ktore na mnie zsylasz i prosze daj sily mojemu mezowi do walki z nalogiem.
 ada: 25.08.2011, 21:58
 matko boża dziekuje ci za 20 lat mojego zycia i dziekuje za powrut mojej mamy za granicy opiekuj się nasza całą rodziną i czuwaj nad nami i nad moim rodzenstwem
 b.: 18.08.2011, 19:57
 dziękuję
 x: 17.08.2011, 09:50
 Matko Boża, czy to już koniec mojego pielgrzymowania po tym wszystkim chyba nie będę wstanie przyjść w przyszłym roku..
 Sabina: 17.08.2011, 07:30
 Proszę o modlitwę o pozbycie się lęku który męczy mnie każdego dnia boję się o osobę która jest mi najdroższa na świecie chce aby żyła jak najdłużej jednak mój lęk mnie męczy PANIE BOŻE POMÓŻ TY WIESZ JAK WAŻNA JEST DLA MNIE MOJA MAMUSIA !!!CHROŃ JĄ PROSZĘ !!!DZIĘKUJĘ!!!!!
 krystyna: 15.08.2011, 19:59
 Matko Kochana,dziekuje za wszystko czym jestem,co posiadam,czego doswiadczylam i czego doswiadczam,przepraszam Cie Matko za wszystko czym Cie zasmucam,za moje slabosci i za moja glupote i bezmyslnosc, prosze Maryjo o laske wiary,nadziei i milosci,o pokore silna wole,bojazn boza,o trwanie w abstynencji i nieuleganie zadnym szkodliwym uzaleznieniom,a przedewszystkim prosze o laske odnalezienia drogi do Boga,o pglebianie wiary , dla mojego meza ,dla moich dzieci,dla tych wszystkich zagubionych w zyciu ludzi oraz dla mnie,kocham Cie moja Matenko.
 Dorota: 15.08.2011, 10:52
 Matko Boska Częstochowska proszę o zdrowie dla mnie oraz o dobrego męża i zdrowe dzieci. Amen
 krzysiek: 29.07.2011, 21:01
 Matulko Bosksa Kocham Cie Pomż mi!!!!!!
 grazyna: 28.07.2011, 08:32
 Matko Boska Czestochowska, blagam o opieke! Spraw zebym wrocila do zdrowia!
 monika: 27.07.2011, 13:36
 Matko Boska, dziękuję Ci za łaskę dzisiejszą. już kilka razy pokazałaś mi, że dasz mi to, o co Cię poproszę. Jestem Ci bardzo wdzięczna Kochana Matko. Twoja dobroć i wstawiennictwo jest przeogromne.
 Diana: 09.07.2011, 10:11
 Matko Boska Częstochowska proszę, weż w Swoją opiekę moją kochaną córkę,proszę Cię..... Otaczaj swoją opieką wszystkich ,których kocham... Matko Boska Częstochowska wstaw się za nami... Kocham Cię...
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej