Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej


Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Anna: 27.09.2010, 13:29
 Mateczko dziekuje za Twoje wstawiennictwo za nas Prosze prowadz i otocz opieka nasze dzieci, wypraszaj swiatlo by nie chodzily w ciemnosci. Niech Duch sw dodaje im sil ochoty zdolnosci do dzialania, a mnie pokoj sumienia
 Gosia: 23.09.2010, 11:19
 MATUCHNO CZĘSTOCHOWSKA OTOCZ OPIEKĄ MOJE MAŁŻEŃSTWO PRZED ZŁEM! MATUCHNO PROSZE O DAR ZDROWIA DLA MNIE I MOJEJ RODZINY . ODDALAJ OD NAS ZŁO KTÓRE NISZCZY RODZINE! MATKO BOSKA JASNOGÓRSKA PANI MIEJ MIŁOSIERDZIE NAD MOJĄ RODZINĄ I NAMI WSZYSTKIMI! JASNOGÓRSKA MADONNO MÓDL SIĘ NAD MOJĄ RODZINĄ I NAMI WSZYSTKIMI !
 Stanisława: 23.09.2010, 05:16
 MATUCHNO ZLITUJ SIĘ NADE MNĄ GRZESZNĄ I UPROŚ MI U SYNA SWEGO ŁASKĘ ,ZDROWIA ABY MOJA NOGA PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA BYŁA SPRAWNA ,A WSZELKIE BÓLE I PIECZENIA ZNIKŁY BEZ ŚLADU ,MATUCHNO PROSZĘ CIĘ MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE ,WIEM ŻE JESTEM NIE GODODNA TWEJ ŁASKI ,ALE WIEM ŻE TWOJA DOBROĆ JEST NIESKOŃCZONA I PROSZĘ ZLITUJ SIĘ NADE MNĄ.BLAGAM CIĘ WYSŁUCHAJ MNIE I PROWADZ ,BO KOCHAM CIĘ BEZGRANICZNIE.
 G: 20.09.2010, 14:12
 Matko Boza, prosze Cie o opieke... Przestaje sobie radzic z problemami jakie mnie teraz przesladuja. Wstaw sie za mna i moja rodzina, prosze nie opuszczaj mnie teraz, daj mi nadzieje, ze zaczne znowu chodzic, ze opusci mnie bol w jakim zyje od tylu lat...
 .: 19.09.2010, 13:05
 O pani Jasnogórska, błagam aby moja intencja dotycząca mojej miłości się spełniła. abysmy wkoncu byli razem.
 kk: 16.09.2010, 10:19
 O Matuchno dziękuję za wszystkie łaski nam wyświadczone. A teraz proszę o dalsze wsparcie i opiekę nad naszą całą rodziną. Ty sama wiesz najlepiej o co Cię prosimy. Pod Twoją obronę ...
 Magda: 15.09.2010, 07:58
 Mamo Niebieska, pomóż mi w pracy, wiesz jak jest, wiem to moja wina. Ale zrozumiałam to i nie będę tak więcej robić. Błagam pomóż mi. Dziękuję również za każdy uśmiech i dobroć Twą, którą mi dałaś!
 Gosia: 07.09.2010, 18:36
 MATECZKO CZĘSTOCHOWSKA DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA ZA TWOJĄ OPIEKĘ NAD MOJĄ RODZINĄ ! MARYJO MATKO PIĘKNEJ MIŁOŚCI MÓDL SIE ZA NAMI!
 Tomasz: 05.09.2010, 15:08
 matko boża Częstochowska prosze i zwracam sie do ciebie o pomoc moje małzenstwo śię rozpadnie jezeli w nie wejdziesz i nie okryj je swoim płaszczem i nie pozwól aby do tego doszło i nawróc moją zone na dobra droge zmartwiony mąż
 Adam: 29.08.2010, 16:11
 Mateczko Boska Częstochowska błagam otocz opieką moją żone,brata i całą moją rodzine a gdy nadejdzie ten dzień stań w ich obronie i wybłagaj litość dla nich u Boga i Jezusa!
 magda: 28.08.2010, 20:42
 Kochana Matko Boża proszę uratuj nasze małżeństwo, nawróć mojego męża i błogosław nam w naszym życiu. Błagam Cię o pomoc Mateńko. Amen
 S;: 26.08.2010, 19:23
 Matko dziekuje za to co dla nas czynisz, Chwale i dziekuje Bogu za Ciebie. Badz nam Matka. Amen
 Matka: 26.08.2010, 12:54
 aryjo Jasnogórska Matko dziękuję za wszelkie dobro uproszone u Boga,przepraszam że zniechęciłam córkę od pójścia na pielgrzymkę do Ciebie na Jasną Górę ale Ty wiesz dlaczego.Błagam Cię otocz opieką całą rodzinę a w szczególności córkę otaczaj swą macierzyńską opieką upraszaj w Imię Jezusa Chrystusa pomoc i sukcesy w nauce na studiach dobre towarzystwo i miłość środki finansowe na naukę i utrzymanie się na studiach godne warunki do nauki.Uzdrowienie i uwolnienie od doznanych urazów i krzywd.Błagam Cię wypraszaj u swego Syna Bożą Opatrzność obfitość łask błogosławieństwo Boże jasność umysłu Bożą mądrość Światło i Dary Ducha Św.Chroń od wszelkiego zła i wrogów.Dodawaj odwagi i siły do przezwyciężenia trudnych chwil.Dziękuję Ci za wszystko.
 Gosia: 26.08.2010, 10:51
 JASNOGÓRSKA PANI MATECZKO DROGA MOJEMU SERCU I MOJEJ RODZINIE ! W DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA DZIĘKUJE ZA OPIEKE I OTRZYMANE ŁASKI ! PROSZĘ BADŹ ZAWSZE Z NAMI ! TWOJA OPIEKA NIECH PROWADZI NAS ZAWSZE DO JEZUSA .MARYJO MATKO PIĘKNEJ MIŁOŚCI MÓDL SIĘ ZA NAMI !
 Ola: 22.08.2010, 03:46
 Matko kochana proszę Cię o nawrócenie Łukasza i uzdrowienie naszej miłości.O dar macierzyństwa i łaski na każdy dzień.Ty znasz moje pragnienia.Dziękuje
 agnieszka: 11.08.2010, 10:18
 Mamusiu dziekuje Ci bardzo za dar pielgrzymki dominikańskiej do Ciebie na Jasna Górę, było cudownie jak zawsze MAMO!!! Matuchno prosze jeszcze raz o męża którego juz sobie sama wybrałam :) który ma na imie Mirek ale on o tym jeszcze nie wie, Mamus spraw prosze aby sie udalo i nie zwlekaj. Kocham Cie Mamo!!!! DZIEKUJE !!!! Mamuś nie odmawiaj mi PROSZE !!!!
 jak: 01.08.2010, 15:54
 Matko Najukochańsza, Pani nasza, ubłagaj u Syna Swego Królestwo Niebieskie dla śp. Józefa, a nas żyjących otaczaj nieustanną opieką. Pobłogosław naszej rodzinie i chroń od nieszczęść, polecamy się Tobie, Mateczko nasza.
 mk : 31.07.2010, 19:34
 Matko Boska Częstochowska, Pani Nasza, kłaniam się Tobie na ten sierpniowy miesiąc Maryjny, dziękuję za wszystko i pragnę prosić : otaczaj mnie nieustanną opieką, dodaj chęci do życia, odwróć moją samotność, udziel łask i pomóż odnaleźć się na nowo w tym życiu.
 M.S.: 28.07.2010, 16:20
 Matko Boża Najukochańsza, błagam Cię z całego serca o cudowne uzdrowienie Mojej Mamusi i zdrowie dla Moich Kochanych Dzieci, dla mnie, Mojego Taty, Siostry i mojego Męża. Dziękuję Ci za wszystko.
 Danuta: 26.07.2010, 12:22
 Dziękuję Matko Częstochowska za otrzymane zdrowie i proszę Cie o dasze zdrowie i miłolść w Małżeństwie i dobrą żone dla Piotra i Pawła
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej