Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej


Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.   


Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Wioleta: 07.09.2009, 10:21
  Maryjo, Mateńko Najukochańsza, w Tobie pokładam swoją ufność. Błagam Cię w pewnej intencji, której spełnienia tak bardzo pragnę. Maryjo, nie odejdę od Ciebie dopóki mnie nie wysłuchasz. Maryjo, błagam Cię przez Krew i Rany oraz Mękę Najświętszego Twego Syna Jezusa, uproś mi tę łaskę. Ratuj mnie Mateńko i mój związek:)
 Lidia: 06.09.2009, 21:49
 Najukochansza Mateczko nasza Jasnogorska, prosze Cie z najwieksza ufnoscia i z calego serca miej w opiece syna mojego, pokieruj jego zyciem, tak aby w zdrowiu, szczesciu i pomyslnosci ku naszej radosci jak najszybciej wrocil do domu.
 Dana: 04.09.2009, 08:48
 Maryjo ,jednocz w miłości i wierności nasze małżeństwo ,które od lat upadało. Dzięki silnej wierze istnieje ,ale ma upadki i bywa kruche. Proszę Cię Maryjo ,uproś mi łaskę nadziei na lepsze jutro,daj mi radość życia ,otrzyj moje łzy nieszczęścia i spraw abym oddalała złe myśli.Daj zdrowie i siłę . Dziękuję za otrzymane łaski.
 Karolina: 28.08.2009, 11:11
 Mateńko! Dziękuję,że zdałam egzamin zawodowy:) Opiekuj się nami!!!
 Karolina: 27.08.2009, 13:05
 Mateńko! Proszę Cię opiekuj się mną!!! ii moją rodziną...
 Jadwiga : 26.08.2009, 11:05
 O Matuchno Jasnogórska Pani, dziś w dniu Twego Święta staję przed Tobą i składam dzięki za wszelkie udzielone nam łaski .Matko cudami słynąca proszę bądź z nami w każdy czas , wspieraj i ratuj nas .
 Ela: 24.08.2009, 23:02
 Matko Boska Czestochowska bylam u Ciebie na Jasnej Gorze modlilam sie, prosilam o łaski dziekowalam za nie prosze Cie wspieraj mojego syna dopomoz mu w zdrowiu, jemu jest ciezko Ty wiesz dlaczego, dodaj mu sił zeby on to czul ze jestes przy nim ja bede kazdego dnia modlila sie do Ciebie.
 mariusz: 24.08.2009, 18:37
 Matko Boska Częstochowska proszę o opiekę nad moim małym synkiem aby wyrósł na mądrego człowieka i nie zszedł na złą drogę .Proszę także o to bym już nie doświadczał zawiści złych ludzi i nie spotkał na swojej drodze tylu fałszywych ludzi.Proszę CIĘ tez żebym znalazł wyjście z tej sytuacji w której się znalazłem i podjął mądrą decyzję , uchroń mnie i moją rodzinę przed zemstą tej osoby, której zaufałem a która pozbawiła mnie pracy oczerniła przed innymi , by zrozumiała to co mi zrobiła i by juz nigdy nie robiła takich rzeczy i nie krzywdziła innych
 matka: 24.08.2009, 17:51
 Matko Boska Czestochowska ,opiekuj sie moimi synami,pomagaj im w trudnych chwilach-prosi matka
 basia: 23.08.2009, 14:04
 Matko Najświętsza powierzam Tobie Anię, która ma urodziny w Twoje święto. Proszę wstawiaj się za nią przed Panem prosząc o łaskę zdrowia, dobrego życia i aby znalazła drogę do Pana, by zachwycił ją swoją miłością i dobrocią.
 wiola k: 23.08.2009, 12:55
 Blagam Cię Niepokalane Serce Matko Boska,o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, o opieke przed nieszcześciem i niebezpieczeństwem. Ulecz proszę moją srapioną dusze. Amen.Matko Boska ja proszę Cie z serca całego o to by spełniło się moje największe marzenie bycia MATKA proszę Cie o potomstwo dla mnie i mojego kochanego narzeczonego Jarka,i dla wszystkich kobiet ,które maja ten sam problem co my Amen wylecz go z chorob,daj mu czysty umysl...
 jaro: 23.08.2009, 11:42
 Najkochańsza Matko! Dziękuję Ci za Twoją opiekę i wstawiennictwo do Twojego Syna ! Błagam o wsparcie dla mojej rodziny, o zdrowie i miłość. Jesteś dla mnie największą miłością, dajesz nadzieję i siłę! Módl sie za nami grzesznymi!
 wiola: 23.08.2009, 11:41
 Matko Boska Czestochowska,miej zawsze w opiece moja rodzine,bardzo prosze.. Matko Boska ja proszę Cie z serca całego o to by spełniło się moje największe marzenie bycia MATKA proszę Cie o potomstwo dla mnie i mojego kochanego Jaroslawa ,ale również dla wszystkich kobiet ,które maja ten sam problem co my .Proszę również, o szczęśliwie dzieci , aby urodziły się cale i zdrowe ....proszę o lepsze życie dla biednych dzieci ,aby nigdy nie zaznały głodu.Bóg zapłać Amen
 wiola: 23.08.2009, 11:38
 Matko Boska, Czestochowska, dziekuję Ci za twoją obecność bądź zawsze blisko mnie i chroń mnie.Proszę!!!!!!!!!!!!!!.
 Małgorzata: 19.08.2009, 06:36
  Matko Boska Jasnogórska Pani błagam o cud uzdrowienia dla mnie i opiekę nad moją rodziną dziećmi i wnukiem miej nas w swojej opiece . Proszę Cię o natchnienie myśli i czynów moich, utrwalaj otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, proszę o łaskę głębokiej wiary dla Moniki,Agnieszki ,Damiana oraz Jakuba. Polecam Ci również tych którzy potrzebują Twojego miłosierdzia ,moją kochaną Krysię jej syna Michała oraz mamę Zdzisławę.
 Maria: 16.08.2009, 22:16
 Najkochańsza Matko! Dziękuję Ci za Twoją opiekę i wstawiennictwo do Twojego Syna ! Błagam o wsparcie dla mojej rodziny, o zdrowie i miłość. Jesteś dla mnie największą miłością, dajesz nadzieję i siłę! Módl sie za nami grzesznymi!
 mira: 15.08.2009, 09:01
 Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję za całe dotychczasowe zycie
 marzena.m.c: 12.08.2009, 06:10
 Matuni błagam pomóż mi wyjść z kłopotów i choroby . Matuniu proszę kieruj moim życiem. BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZYSTKO Dziękuję Matuniu za zezwolenie na pracę w niemczech .
 Jadwiga: 11.08.2009, 22:04
 O Matuchno dziś mija 30 rocznica naszego ślubu,dziekujemy Ci za wszystkie otrzymane łaski,za to że jesteś z nami.A teraz proszę prowadź moich synów dobrą drogą, otaczaj nas płaszczem swej opieki, daj zdrowie , miłość i zgodę.
 s: 11.08.2009, 10:26
 Dziękuje za wszystko...proszę o wiarę, nadzieje i miłość.Jeżeli spotkałam właściwego chłopaka, proszę daj mi jakiś znak...Chciałabym być lepszym człowiekiem i cieszyć się moim życiem, pomimo wszystko... dopomóż mi Mamo,Jasnogórska Pani
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej