Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Alojzego


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo, Opiekunko świętego Alojzego, módl się na nami
Święty Alojzy, ukochany Synu Maryi,
Św. Alojzy, wierny sługo Ojca Przedwiecznego,
Św. Alojzy, świątynio Ducha Świętego,
Św. Alojzy, wierny naśladowco Jezusa,
Św. Alojzy, gorący miłośniku Ukrzyżowanego,
Św. Alojzy, gorliwy czcicielu Najśw. Sakramentu,
Św. Alojzy, miłością ku Najświętszemu Sercu Jezusa zawsze gorejący,
Św. Alojzy, wspaniałomyślny wzgardzicielu świata,
Św. Alojzy, piękny przykładzie doskonałości,
Św. Alojzy, wzorze pokory,
Św. Alojzy, miłośniku ubóstwa,
Św. Alojzy, lilio czystości,
Św. Alojzy, aniele w ciele ludzkim,
Św. Alojzy, pokutniku niewinny,
Św. Alojzy, wzorze umartwienia,
Św. Alojzy, ozdobo skromności,
Św. Alojzy, ofiaro miłości bliźniego,
Św. Alojzy, wzorze prawdziwej pokuty,
Św. Alojzy, kwiecie anielskiej czystości,
Św. Alojzy, patronie i wzorze chrześcijańskiej młodzieży,
Św. Alojzy, opiekunie uczących się,
Św. Alojzy, dobry doradco w wyborze stanu,
Św. Alojzy, ozdobo Tow. Jezusowego,
Św. Alojzy, światło Kościoła świętego,
Św. Alojzy, wielki cudotwórco,
Św. Alojzy, dzielny Patronie wszystkich Twych czcicieli.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami.

Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.


Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...
V. Módl się za nami, święty Alojzy.
R. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Boże, niebieskich darów dawco, któryś w anielskim młodzieniaszku Alojzym, przedziwną życia niewinność z równie wielką pokutą połączył: daj nam, którzy jego niewinności zachować nie zdołaliśmy, abyśmy przez zasługi jego i przyczynę przynajmniej w pokucie go naśladowali. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.   


Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Matka: 10.01.2011, 21:07
 Święty Alojzy proszę Cię o pomoc w nauce dla mojej córki bardzo dobre przygotowanie się do egzaminów oraz szczęśliwe ich zdanie otocz Ją opieką
 Adam: 08.01.2011, 15:17
 Błagam o pomoc.
 Adam: 02.01.2011, 09:08
 Św.Alojzy błagam otocz opieką moją żone,uwolnij ją z mocy szatana i spraw by sie opamiętała i przestała pić.
 nawrucony: 31.12.2010, 19:53
 Polecam wszystkim modlitwe"Tajemnica Szczęścia" adonai.pl/modlitwy/?id=tajemnica Jest cudna!!!
 Adam: 24.12.2010, 08:49
 Św. Alojzy błagam wstaw sie na Sądzie Ostatecznym u Pana Boga,Jezuska i Św.Panienki za wszystkimi moimi znajomymi,za Maćkiem,Kaśką,Andzią,Mirkiem,Jolką,Waldkiem,Ewą i Krzyśkiem i wybłagaj dla nich przebaczenie grzechów,litość i łaski.Błagam o modlitwy za nich.
 Adam: 18.12.2010, 10:01
 Błagam Cie Św.Alojzy wstaw sie u Pana Boga,Jezusa i Św.Panienki za wszystkimi narkomanami i alkoholikami i wybłagaj dla nich uwolnienie z mocy szatana i z tego nałogu!Błagam o modlitwy za nich!
 zagubiona dziewczyna: 14.12.2010, 01:20
 Swiety Alzojzy prosze Cie bys dopomogl mi w odnalezieniu nowej pracy i celu w moim zyciu ktore wydaje mi sie takie puste i bezsensowne, prosze Cie takze bys pomogl mi zrozumiec sens okrotnych wydarzen ktory mialy miejsce w mym zyciu. Nie wiem jak sobie poradze bez Twej pomocy, boje sie ze nie odnajde srodkow do zycia, ze nigdy nie wydostane sie z tej beznadziejnosci. Daj mi sile w pokonywaniu przeciwnosci losu...
 Adam: 08.12.2010, 12:14
 Św.Alojzy błagam wstaw sie u Pana Boga,Jezuska,Św.Panienki za wszystkimi duszami cierpiącymi w czyśćcu i piekle i wybłagaj dla nich przebaczenie grzechów i uwolnienie z tych okropnych miejsc!Wstaw sie jeszcze na Sądzie Ostatecznym za wszystkimi ludzmi żywymi i umarłymi za Darkiem,Zdzichem,moją i żony rodziną i wybłagaj dla nich przebaczenie grzechów,litość i wszelkie łaski!
 matka: 30.10.2010, 20:10
 Święty Alojzy proszę Cię o pomoc w nauce pojętność doskonałą pamięć bardzo dobre przygotowanie do kolokwium,Światłość Bożej Mądrości na egzaminach.Błagam pomóż zdobyć najlepsze oceny przez systematyczność i zapał do nauki aby zapracowała sobie na stypendium naukowe.Obdarz odwagą,Upraszaj Boga w Imię Jezusa Chrystusa Dary Ducha Świętego Boże błogosławieństwo.potrzebne łaski Opatrzność Bożą i opiekę Maryi w każdym momencie życia.Stawiaj na jej drodze dobrych hojnych ludzi.Prowadź do osiągnięcia szczęścia i spełnienia marzeń.,aby założyła zdrową szczęśliwą pełną miłości rodzinę. Dziękuję za wszystko.Zawierzam Tobie całkowicie pomoc w nauce .Bóg zapłać
 matka: 27.10.2010, 21:25
 Święty Alojzy opiekunie uczących się błagam o jasność umysłu Światłość Bożej Mądrości zapał do nauki.Proszę o pomoc w dobry przygotowaniu się do kolokwium i szczęśliwe jej zdanie.Otocz ją miłością doprowadź do spełnienia marzeń.Strzeż od wszelkiego zła nieszczęść wpływu złych ludzi i nikczemnych knowań wrogów.Postaw na jej drodze uczciwych pomocnych ludzi.Błagam dla niej o obfitość łask i Boże przewodnictwo i znalezienie środków na dalsze kształcenie.Dziękuję za wszystko.Ufam Tobie
 Matka: 21.10.2010, 21:21
 Święty Alojzy błagam Cię o Światłość Bożej mądrości doskonałą pamięć i pojętność pilność systematyczność w nauce na studiach . Upraszaj Dary Ducha świętego .Uproś u Boga obfite łaski potrzebne do godnego życia.Otaczaj Ją miłością i opieką w każdej chwili dodawaj sił i odwagi i pełnią zdrowia.Za Twym wstawiennictwem polecam jej opiekę Maryii.Dziękuję za wszelkie dobro i pomoc w osiągnięciu bardzo dobrych wyników w nauce na studia.Otocz miłością i mądrością wykładowców. Otaczaj ją szczerymi oddanymi przyjaciółmi . Chroń przed wszelkim złem.Z wdzięcznością składam Ci dzięki.
 m-ka: 08.10.2010, 14:27
 Święty Alojzy patronie nauk proszę Cię uproś u Miłosiernego Jezusa pomoc w zorganizowaniu czasu dla mojej córki Karolci pomoc w przyswajaniu wiedzy pojętość pilność chęć i do czytania.Proszę o Światłość Bożej Mądrości Ducha Nauki i Dary Ducha Świętego.Umiejętność zdobywania sobie serc i przyjaciół .Obdarz ją miłośćią odwagą.Pomnóż wiarę nadzieję i miłość. Błogosławieństwo Opatrzność Obfitość łask Bożych .Chroń przed wpływem wszelkiego zła i zamętu.Postaw na jej drodze dobrych pomocnych ludzi.Upraszaj u Wszechmocnego uzdrowienie i uleczenie ran.Za wszystko serdecznie dziękuję.
 Adam: 29.08.2010, 16:43
 Błagam Cie św.Alojzy otocz opieką moją żone,brata i całą moją rodzine a w ten dzien stań w ich obronie i wybłagaj łaske dla nich!
 zatroskana: 29.08.2010, 14:07
 Blagam Pana Jezusa za posrednictwem sw. Alojzego o dar zapamietywania, jasnosc umyslu i blogoslawienstwo w nauce dla moich dzieci i siebie samej.
 tofinka: 11.08.2010, 16:06
 Ażeby Bóg ubagacał w łaski mnie :)
 ewa: 14.07.2010, 16:36
 Święty Alojzy! Błagam Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Boga w intencji dostania się na studia mojej córki oraz o szczęśliwą przyszłość dla niej.
 matka: 09.07.2010, 15:20
 Święty Alojzy błagam Cię o Twe wstawiennictwo do Wszechmocnego Boga o szczęśliwe dostanie się na studia mojej córki i pomoc w nauce opanowanie cierpliwość .Boży pokój Światłość Ducha Św.Otocz ją prawdziwymi przyjaciółmi i pomocnymi ludźmi .Uproś odwagę Dar miłości i mądrości .Chroń przed wszelkim złem duszy ciała i umysłu i wpływem złych nikczebnych złowrogich ludzi.Uproś w Imię Jezusa Chrystusa i Matki Bożej Opatrzność,potrzebne łaski Światłośc i Dary Ducha Św.Uproś jej szczęsliwy błogosławiony losw każdej płaszczyźnie życia pomyślość dobrobyt .Postaw na jej drodze mądrego szlachetnego dobrego męża obdarz ich prawdziwą miłością aby założyli szczęśliwą rodzinę.Ulecz jej zranienia.Polecam Ci całą moją rodzinęi siebie.Z całego serca składam dzięki.
 andrzej: 07.07.2010, 13:54
 Jezu Maryjo kocham was ratujcie dusze Obietnice: -1 dusza uratowana -1000 bluznierstw wynagrodzonych a im bardziej go kochacie tym jestescie bardziej szczesliwi
 m-ta: 06.07.2010, 12:32
 Św.Alojzy błagam Cię o dostanie sie na wymarzone studia szcześliwe załatwienie spraw związanych z nimi.Uproś dobra pamięć zdolnosci Światłość Dary Ducha Św. ,silną wiarę.Dar miłości i szczęśliwą miłość szczęśliwy i błogosławiony los ,szczęście do dobrych i życzliwych pomocnych ludzi.Uchoń od wszelkiego wpływu nikczebnych i złowrogich ludzi oraz od wszelkiego zła i nieszczęść.obdarz pokojem miłością odwagą.Powierzam też całą rodzinę.O to wszystko proszę w Imię Jezusa Chrystusa i Matki Jego.Za wszystko serdecznie dziękuję.
 Agnieszka: 30.06.2010, 23:33
 Swiety Alojzy.Blagam cie i prosze z calego serca o sile, dar rozumu i zapamietywania w nauce na obrone 10 lipca. Jest mi tak ciezko to wszystko to wszystko zapamietac a do tego mam coraz mniej czasu.Prosze cie zeby Pan Bog obdarowal mnie spokojem i zabral strach i blogoslawil mnie w tej nauce. Bog zaplac
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej