Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Zostań ze mną, Panie

     Mój Boże, mój Zbawicielu, pozostań ze mną. Z dala od Ciebie musiałbym zwiędnąć i zginąć. Skoro mi się tylko ukazujesz, rozkwitam nowym życiem. Ale jak mogę Cię przy sobie zatrzymać? Nie inaczej, jak tylko przez modlitwę.

     Panie, zostań ze mną, bo ma się ku wieczorowi. Pozostań ze mną do czasu, kiedy śmierć wyprowadzi mnie z tej ciemnej doliny ziemskiego życia. Tak, Jezu, zostań ze mną na zawsze. Kiedy moja ziemska natura załamie się całkowicie w swej bezsilności, wówczas pozwól, by Twoja łaska spłynęła na mnie. Ty jesteś światłem, które nigdy nie gaśnie, Płomieniem, który tli się nieustannie. Oświeć mnie blaskiem tego Światła, abym sam się stał światłością oświecającą innych. Ale to światło pochodzi wyłącznie od Ciebie. Ja jestem tylko przejrzystym szkłem, poprzez które Ty świecisz na innych. Oświecaj mnie Twoim światłem, a poprzez mnie innych.

     Panie, pozwól mi ku Twojej chwale głosić innym Twoją Prawdę i Twoją Wolę. Pozwól mi mówić o Tobie nie przez pustkę moich słów, ale mocą czynnej miłości za przykładem Twoich świętych. Panie, przyjmij moją szczerą miłość, jaką Ci z serca ofiaruję.

     Nie dopuść, Panie, bym kiedykolwiek poszedł w swoją stronę, a Ciebie zostawił. Nie chcę Cię nigdy opuścić. Do kogóż bym poszedł? Przecież Ty jeden masz słowa życia wiecznego. Bez Ciebie nic nie mogę uczynić. Ty mnie kochasz... Najdroższy Jezu, daj wytrwać... Czego ja szukam? Chcę zobaczyć, gdzie mieszkasz, chcę Cię ujrzeć własnymi oczyma, dotknąć własną ręką. Chcę się wsłuchać w Twoje słowo, bo Ty jeden wiesz dokładnie, co się kryje we mnie. A potem chcę czynić wszystko, co rozkażesz i iść za Tobą, dokądkolwiek pójdziesz. Chcę oddać Ci życie. Memu szukaniu błogosław.

     Panie, proszę Cię o to, co jest najtrudniejsze: daj mi łaskę, bym rozpoznał Krzyż Twojego Syna we wszystkich moich cierpieniach i abym szedł swą drogą krzyżową tak długo, jak się Tobie podoba. Daj cierpliwie czekać tego Dnia, kiedy otrzesz z oczu wszelką łzę. Niech to ufne cierpienie będzie znakiem mej wiary w szczęście, które każdemu przygotowałeś. Panie, bądź mym wzorem i moim światłem w każdym mroku. Niech krzyż Jezusa nie będzie dla mnie złem koniecznym, lecz znakiem, że ja i Ty będziemy ze sobą na zawsze.   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 D.D: 14.11.2009, 00:38
 Wiem Panie Boże że zbłądziłem ale chce się na wrócić i zejść na dobrą ścieżkę.Kocham cie Ojcze i Jezu nasz zbawicielu.
 człowiek Boży: 09.11.2009, 11:11
 Panie proszę postaw na mej drodze uczciwego człowieka w moich poczynaniach i pracy
 katarzyna: 28.10.2009, 19:52
 Panie Jezu zawsze bądź przy mnie i przy mojej rodzinie , nie zawiedziemy Ciebie.
 Beata: 08.09.2009, 08:34
 Panie ja znowu zbłądziłam. Zraniłam Ciebie, zraniłam mojego męża. Bardzo tego żałuję, jest mi strasznie wstyd.Wiem, ze Twoja miłość jest większa, niż wszystkie grzechy moje.Wiem, że Ty mi już wybaczyłeś.Proszę by wybaczył mi mój mąż. Przywróc Panie spokój i miłość w naszej rodzinie. Ciągle zaczynam od nowa i ciągle upadam. Dobry Jezu pomóż mi więej nie grzeszyć, nie ulegać pokusom i iść droga Twą o Panie. Wybacz, tak mi źle...
 AUREOLIA: 26.08.2009, 16:44
 Zostań za mną aż do śmierci ,proszę zostań .Ja bez ciebie nie potrafię żyć .
 Dominika : 22.08.2009, 22:40
 zawiodłam Cię Panie kolejny raz ale proszę cię ty ze mną bądź ja jestem słabym człowiekiem ,kocham cię Boże zmieniłam się na lepsze, dzięki tobie ale znów wszystko burzy szatan ,moja ludzka głupota ,Panie proszę Ty podtrzymuj mnie chcę pomagać ludziom nie chcę bogactwa zależy mi na innych ludziach i ich szczęściu staram się osiągnąć właśnie ten cel ale za mało się staram chciałabym nie grzeszyć Panie ja żyję dla Ciebie i pragnę pomóż mi ja też chcę być tak Święta jak JAN PAWEŁ2 ,JAK FRANCISZEK BLACHNICKI ,i nie tylko Panie nie poddam się tylko zostań ze mną pomóż mi.
 Dominika k: 30.06.2009, 22:21
 BOŻE POMÓŻ WSZYSTKIM KTÓRZY POTRZEBUJĄ TWOJEJ POMOCY .
 ASIA: 23.06.2009, 09:50
 PANIE MOJ DZIEKUJE CI ZA WSZELKIE LASKI I DOSWIADCZENIA KTORE CZASEM TAK TRUDNO MI PRZYJAC, POMOZ MI PANIE WTEDY GDY JEST MI TAK CIEZKO ZE ZYC SIE NIE CHCE ZE TRACE NADZIEJE, SPRAW BLAGAM PANIE CUD ABY MOJ MAZ PRZESTAL PIC ,ZYC WKLAMSTWIE RANIC SIEBIE I NAS JEGI BLIZSKICH,KTORZY MIMO WSZYSTKO GO KOCHAMY I CIAGLE STARAMY SIE POMOC A ON TEGO WCALE NIE WIDZI, MIMO ZE CO NIEDZIELA JEST NA MSZY ,BLAGAM NIECH TWOJ DUCH PODPOWIE MI CO DALEJ ROBIC JAK ZYC???
 Dominika Kolonko: 21.06.2009, 23:23
 tak naprawdę wieżę w to że Ty zawsze jesteś ze mną i nigdy mnie nie opuścisz wiem o tym że są ważniejsze sprawy o de mnie ale proszę wysłuchaj mnie.Kocham Cię.
 marzena.m.c: 20.06.2009, 20:42
 BŁAGAM O POMOC W CIĘŻKICH CHWILACH
 Marian: 18.06.2009, 15:45
 Jeśli mnie opuścisz - to znaczy,że myliłem się całym swoim życiem
 Dominika Kolonko: 26.05.2009, 08:11
 Tak często się zapominam lecz Tatusiu zmieniam się i chce być grzeczniejsza ,Kocham cię Boże
 beata: 25.05.2009, 22:28
 Jezu znowu Cię zraniłam rozczarowałam ,zawiodłeś się kolejny raz na mnie. Kolejny raz Jezu dajesz mi szansę wybaczasz,słuchasz lamentów duszy.Ile razy jeszcze będę Cię ranić...?ja tego nie wiem ale Ty jezu doskonale wiesz ile razy będę prosić Cię o wybaczenie ,wysłuchanie .Jezu Ty wybaczasz mi me podłe grzechy a ja nie potrafię wybaczyć bliżnim,pomyłek i bardzo długo nie potrafię zapomieć.Jezu tak bardzo Cię zraniłam,zasmuciłam proszę Cię Jezu poprować moją duszę do Boga w Trójcy Jedynego.beata
 Dominika k: 23.05.2009, 23:54
 Kocham Cię ale chcę dla Ciebie więcej i staram się ,nie wychodzi mi nic nie chcę grzeszyć,chcę zejść na dobrą drogę Twoją
 Dominika Kolonko: 21.05.2009, 18:41
 Kocham cię wieże w twoją pomoc nigdy się nie poddam
 Dominika Kolonko: 21.05.2009, 18:41
 Jest mi tak źle dlaczego nic mi się nie udaje dlaczego Boże Kochany nie wiem czy powinnam wyżalać i się ale jest mi źle pomóż mi w pracy mój szef mnie nie lubi nie uśmiecha się do mnie wyzywa mnie ,ale ja nie mogę nawet gdy dobrze coś nie pochwali mnie
 Dominika Kolonko: 21.05.2009, 08:41
 O Panie Ty jesteś moim Bogiem,tylko ciebie chcę i pragnę wielbić nigdy mnie nie opuszczaj wiem że nie opuścisz ,kocham cię,wszystko tylko dzięki tobie ,pragnę usłyszeć twój głos który odpowie mi na pytanie lub nie musi albowiem co by się nie wydarzyło wieżę w ciebie nawet gdybyś nie pokazywał mi cudów ja wieże we wszystko co twoje ,kocham cię.
 Dominika Kolonko: 18.05.2009, 20:35
 Panie proszę nie opuszczaj mnie jest mi bardzo złe popełniłam błąd skrzywdziłam Marka jest diakonem jak tak mogłam mu powiedzieć ,poprowadź mnie w właściwą stronę .Pomóż mi, to przez mnie jak mogłam ,wieże że mi pomożesz .,Pragnę żyć według twych przykazań i miłować się źle postąpiłam wobec tego bliźniego.Będę się za niego modlić przepraszam Boże jestem słabym człowiekiem.
 Z.: 20.04.2009, 12:56
 tylko mnie prowadż JEZU mój i nie opószczaj mnie,dziś taki ważny dla mnie dzień ,bardzo pomóż mi.Dziękuję Tobie.
 A.: 13.01.2009, 19:09
 Ty tylko mnie poprowadź, TOBIE POWIERZAM MĄ DROGĘ PANIE MÓJ!!! Pomóż mi przezwyciężyć mą słabość! Uchroń mnie od złego! TOBIE UFAM I BAĆ SIĘ NIE BĘDĘ!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej