Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Litania do św. Kamila

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko,
Święta Panno nad Pannami,
Święty Kamilu,
Ojcze ubogich i sierot,
Patronie chorych i szpitali,
Pocieszycielu strapionych,
Świecący przykładzie prawdziwej miłości bliźniego,
Gorliwy pracowniku dla zbawienia dusz nieśmiertelnych,
Ozdobo Kościoła Katolickiego,
Kapłanie według serca Bożego,
Wielki pokutniku zbłądzeń twojej młodości,
Serafinie świętej miłości,
Czcicielu krzyża świętego,
Wielki dobrodzieju ludzkości,
Jasno świecąca gwiazdo świętości,
Wierny sługo Najśw. Panny Maryi,
Wielki czcicielu pięciu ran świętych,
Dobrotliwy nasz pośredniku u tronu Bożego,
We wszystkich potrzebach naszych,
W cierpieniach i dolegliwościach,
W pokusach i walkach życia,
We wszystkich utrapieniach naszych,
W godzinie śmierci naszej,
Który miałeś pałające żądanie umrzeć w służbie chorych,
Który żarliwej modlitwie się oddawałeś,
Który w cierpieniach i doświadczeniach Bogu się wiernie poddawałeś,
Który prawdziwie apostolskie życie prowadziłeś,
Który błogosławioną śmiercią żywot zakończyłeś.  

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam, Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas, Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami, Panie.
 
V. Módl się za nami św. Kamilu.
R. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Boże, któryś św. Kamila napełnił nadzwyczajną miłością ku chorym i umierającym, prosimy Cię, racz nas dla jego zasług napełnić duchem Twej miłości, abyśmy wroga zbawienia naszego w godzinę śmierci zwyciężyli i koronę niebieskiej sprawiedliwości otrzymali. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.


   


Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Grażyna: 21.04.2010, 15:13
 Św. Kamilu proszę Cię o zdrowie dla mojej Mamy.
 ADAM {ojciec}: 18.04.2010, 19:19
 Św.Kamilu,proszę o łaskę zdrowia dla mojego syna też Kamila, który został brutalnie pobity i otocz go bezpieczeństwem i daj mu wiarę że są i dobrzy ludzie na ziemi ...
 wiola: 11.04.2010, 20:09
 Święty Kamilu broń Nas od złego, walcz o mnie i o Jarka, odsuń od Nas złe duchy. Mniej nas w swej opiece!!!!!ulecz mnie z depresji!!
 jaroslaw z: 11.04.2010, 00:58
 Święty Kamilu, błagam Cię uproś u Jezusa Chrystusa, bym wyzdrowiał i daj mi chociaż kilka lat w zdrowiu.Wspieraj mnie w modlitwie.
 W.D.: 08.04.2010, 18:28
 Sw. Kamilu miej w swej opiece mojego synka, daj mu potrzebne łaski by wzrastał na godnego pochwały w oczach Boga chłopca, by nie stwarzał problemów wychowawczych, by będąc pod Twoją opieką postępował zgodnie z zasadami dobrego wychowania i posłuszeństwa Bogu
 KASIA M.: 02.04.2010, 21:21
 Św.Kamilu patronie chorych i cierpiących proszę Cię o zdrowowie całej mojej rodziny a wszczególności mojej mamy Iwony o szybką rehabilitację .Wstaw się rownież o Mnie u Boga o wyleczenie mojej nogi z problemow limfatycznych.
 Znany Bogu/.: 31.03.2010, 22:22
 sw.Kamilu prosze Ciebie pokprnie upros u Boga milosierdzie, boza ,madrosc,zdrowie i wszelkie laski do prowadzenia zycia zgodnie wedlug Jego sw. woli dla zony Bozeny syna Michala[pomyslne zdanie matury] mamy Leokadii.Zenobii,rodzenstwa krewnych,wszystkich, ktorzy polecali sie mim modlitwom oraz, tym ktorych Bog stawia na mojej drodze kazdego dnia.AMEN.
 Jerzy: 28.03.2010, 16:19
 Swięty Kamilu Prosze Ciebie o dar uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej prostaty a takze prosze o realizacje moich rozpoczetych wszystkich kontraktow. Prosze aby wplynely nowe pieniadze na moje konto ( ktore obecnie od wielu miesiecy jest puste) tak wielu potrzebujacych skorzystalo by takze z tych moich pieniedzy. Zanies te prosby przed oblicze Jezusa Chrystusa oraz do Matki Bozej do wszystkich sanktuarii na calym swiecie. Dziekuje Jerzy
 Henryk: 15.03.2010, 14:28
 Święty Kamilu, błagam Cię uproś u Jezusa Chrystusa, bym wyzdrowiał i daj mi chociaż kilka lat w zdrowiu.Wspieraj mnie w modlitwie.
 Halina: 15.03.2010, 13:21
 Święty Kamilu,Święty wszystkich chorych,proszę Cię o wstawiennictwo dla mojego męża chorego na cukrzycę z powikłaniami, o wyleczenie chorej nogi i zdrowie mojej mamy i całej rodziny. Uproś mnie u Boga łaski. Daj mi wytrwałość w trudnych dla mnie chwilach.Niech Bóg zlituje nade mną i moimi bliskimi. Wesprzyj moje modlitwy i módl się za nimi.
 w i j: 06.03.2010, 15:07
 Święty Kamilu broń Nas od złego, walcz o mnie i o Jarka, odsuń od Nas złe duchy. Mniej nas w swej opiece!!!!!
 Mama 5,3 letniego Kamila: 26.02.2010, 11:44
 Sw. Kamilu miej w swej opiece mojego synka, daj mu potrzebne łaski by wzrastał na godnego pochwały w oczach Boga chłopca, by nie stwarzał problemów wychowawczych, by będąc pod Twoją opieką postępował zgodnie z zasadami dobrego wychowania i posłuszeństwa Bogu. Dziękuję za otoczenie go troskliwą opieką - wdzięczna i radosna mama Kamilka.
 kasia: 22.02.2010, 11:16
 Wszyscy Święci, dobry Boże, Mateńko przenajświętrza miejcie w swojej opiece Kamila i wszystkich chorych. Dajcie im zdrowie, szczęście, wiarę i siłę, im i ich bliskim. Prosimy.
 kasia: 22.02.2010, 11:15
 Wszyscy Święci, dobry Boże, Mateńko przenajświętrza miejcie w swojej opiece Kamila i wszystkich chorych. Dajcie im zdrowie, szczęście, wiarę i siłę, im i ich bliskim. Prosimy.
 Gosia: 16.02.2010, 19:40
 Świety Kamilu!Proszę,miej o opiece mojego SIOSTRZEŃCA KAMILKA
 Magda: 15.02.2010, 12:33
 Święty Kamilu, proszę o łaskę zdrowia dla Rafała, niech jak najszybciej powróci do zdrowia i opuści szpitalą salę. Prosze też o łaskę zdrowia dla moich rodziców Bożeny i Edwarda, aby na nowo odkryli miłość i szczęście które ich połączyło. Prosze wysłuchaj mnie w mojej modlitwie i prośbie. Amen
 Kamil: 13.02.2010, 16:11
 Św.Kamilu sługo chorych i cierpiących proszę cię o normalny głos .
 wioletta: 11.02.2010, 11:23
 św.Kamilu, proszę gorąco o dobrą pracę. Święty Antoni, błagam Cie o łaskę spokojnego snu, o zdrowie i błogosławieństwo dla całej mej rodziny. Uzdrów mnie...proszę,
 Agnieszka: 08.02.2010, 00:15
 Święty Kamilu, proszę Cię o modlitwę za zdrowie mojego taty. o szczęśliwą jego operację w dniu święta chorych (11.02) i dalszą walkę z chorobą nowotworową. ufam, że man pomożesz.
 Halina: 06.01.2010, 05:53
 Święty Kamilu, wstaw się u Boga za moim chorym mężem i moją mamą.Błagam daj im jeszcze szanse godnego życia, będę Cię czcić do końca mojego życia. Proszę Cię o zdrowie całej mojej rodziny, moich wnuków, dzieci,moich bliskich i rodzin koleżanek, które proszą o modlitwę. Bądż mi pociszycielem w życiu.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej