Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.


Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 A.M.: 03.05.2021, 15:06
 Jezu wszechmogący daj mi spokój i miłą atmosferę w pracy aby nikt ze mnie nie robił głupiej aby nikt nie wykorzystywał fałszywie bo widzę że już to się dzieje bo przyszła nowa .Chroń mnie przed tym i pomóż abym wszystkiego się nauczyła szybko i była lubiana.Muszę pracować bo zostanę z dzieckiem bez środków do życia. Proszę Cię usuwaj z mojej drogi życiowej podłych złych ludzi .Pomóż mi we wszystkim błagam Cię tyle lat a jest co raz gorzej ze zdrowiem z pracą z finansami i z mężem który tak bardzo mnie zkrzywdził.Błagam Cię wymierz sprawiedliwość dla wszystkich co mnie krzywdzą bo ja taka nie jestem. Spraw cud na który czekamy ze synem pomóż naprawić auto żebym miała czym dostać się do pracy. Błagam Cię usuń z mojej drogi złych nieuczciwych ludzi ale proszę Cię na kolanach przemień mojego męża a nie zabieraj bo jesteśmy ze synem jeszcze bardziej nieszczęśliwi i upokorzeni. Potrzebujemy go i zaopiekujemy w chorobie chcemy odzyskać dawne życie i rodzinę pozwól nam na to daj ostatnią szansę. Proszé Cię Panie Jezu z całego serca zmień moje życie a raczej piekło gdzie zgotowali je wyrafinowani podli ludzie
 A.M.: 03.05.2021, 13:58
 Jezu wszechmogący daj mi spokój i miłą atmosferę w pracy aby nikt ze mnie nie robił głupiej aby nikt nie wykorzystywał fałszywie bo widzę że już to się dzieje bo przyszła nowa .Chroń mnie przed tym i pomóż abym wszystkiego się nauczyła szybko i była lubiana.Muszę pracować bo zostanę z dzieckiem bez środków do życia. Proszę Cię usuwaj z mojej drogi życiowej podłych złych ludzi .Pomóż mi we wszystkim błagam Cię tyle lat a jest co raz gorzej ze zdrowiem z pracą z finansami i z mężem który tak bardzo mnie zkrzywdził.Błagam Cię wymierz sprawiedliwość dla wszystkich co mnie krzywdzą bo ja taka nie jestem. Spraw cud na który czekamy ze synem.
 Krysia: 03.05.2021, 13:45
 Panie Jezu prosze o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej proszę o dobry wynik tomografi Panie Jezu kocham Cię przebacz mi za moje grzechy Panie Jezu błagam o wiarę ipowodzenie w leczeniu
 A.M.: 03.05.2021, 13:35
 Boże jedyny sędzio sprawiedliwy ukaż moich oprawców.Zabierz ze mnie ból upokorzenie zhańbienie przez męża i jego rodziców.Zabierz daleko jego kochankę z jego życia i umysłu.Proszę chroń mnie przed złymii fałszywymi ludźmi w pracy i na co dzień przed problemami i finansowymi ,awariami i kłopotami zdrowotnymi bo już nie daję rady .Zabierz ze mnie ten krzyż pomóż mi rozwiązać wszystkie kłopoty i spraw aby mąż wrócił do domu opamiętał się i zostawił patologię raz na zawsze i zrozumiał że popełnił największy błąd w życiu
 Xyz: 03.05.2021, 12:17
 Panie Jezy, Ty wiesz... Prosze, wysluchaj mnie laskawie, tak bardzo mi zle, pomoz mi. Amen ❤
 Jacek: 03.05.2021, 10:19
 Proszę Cię Panie Jezu o kontakt z żoną w wiadomej Tobie sprawie.
 Aga: 02.05.2021, 22:52
  Proszę o aby moja córka szczęśliwie zdała maturę
 Jadwiga: 02.05.2021, 22:47
 O Dobry Jezu Najlepszy Lekarzu duszy i ciała przyjdź nam chorym z pomocą.Jezu ufamy Tobie.
 Diana: 02.05.2021, 20:40
 Kochany,Dobry Jezu,wysłuchaj moją modlitwę i proszę spraw mi Cud...po 54 dniach Nowenny Pompejańskiej...Proszę,błagam..wysłuchaj mojej błagalnej Modlitwy... Bóg zapłać za modlitwę...

 Monika: 02.05.2021, 18:57
 Błagam zlituj się Boże i spraw cud
 E : 02.05.2021, 18:35
 Proszę Cię Jezu o zdrowie dla mojej córki która spodziewa się dziecka aby szczęśliwie donosiła ciążę aby radziła sobie z obowiązkami w pracy i w domu aby miała wsparcie i pomoc od męża.Proszę.Cię Jezu uzdrów moją córkę z depresji daj jej siły do opieki nad dziećmi i wspieraj ją w tym trudnym czasie pandemii i przeprowadzki.Panie błogosław i obdarz zdrowiem mojego męża córki wnuki i zięciów oraz mnie .Zachowaj nas od zakażenia koronawirusem.Jezu ufam Tobie kocham Ciebie i za wszystko dziękuję.
 A.M: 02.05.2021, 16:10
 Panie Jezu oblej swoją przenajświętrzą krwią rozum i sumienie mojego męża Pawła aby się opamiętał przejrzał na oczy i wrócił do domu.Błagam Cię o ten cud dla mojego syna on nie jest niczemu winien zkituj się nad nim.Boże wszecymogący nie zostaeiaj nas tylko Ty znajdziesz na to sposób.Zabierz ze mnie ból i upokorzenie.
 K2020: 02.05.2021, 14:39
 Panie Jezu proszę oddal odemnie kłopoty i zmartwienia które mnie spotkały Proszę uczyń dlamnie cud Jezu ty wiesz wszystko co mnie trapi Tylko w tobie pokladam nadzieję uwolni mnie od cierpienia Jezu UfamTobie Proszę żeby Ci ludzie niewprowadzili się do tego mieszkania Jezu proszę ciebieTylko ty możesz wszystko Tobie powiezam moje sprawy Ty się tym zajmi Jezu proszę miej mnie imoja rodzinę w swojej opiece Jezu proszę aby muj syn Grzegorz uwolnił się z nałogow zaczął chodzić do kościoła Jezu proszę aby znalazł pracę i spłacił dlogi. Peosze o zdrowie dla niego.
 Aneta M.: 02.05.2021, 10:45
 Panie Jezu proszę daj mi siłę wytrzymać tyle godzin w pracy żeby szybko ten czas minął i wróciła do syna do domu bo jest samotny.Zlituj się Jezu kochany i spraw cud aby mąż wrócił do domu błagam Cię z całego serca.Dziękuję za spokój w pracy i opiekę.Kocham Cię i ufam Tobie Jezu.
 R: 02.05.2021, 10:42
 Panie Boże, który wszystko widzisz, proszę pokornie o pomoc w trudnej sprawie w pracy. Proszę pomóż mi, abym jak najlepiej wykonywała swoje obowiązki i umiała rozwiązywać problemy bez urażanie współpracowników. Proszę o łaskę o dar takiej umiejętności.
 Jacek: 02.05.2021, 08:35
 Proszę Cię Panie Boże aby moją żoną się do mnie odezwała
 Anna: 02.05.2021, 07:51
 Pragnę zrozumieć Boże w Trójcy jedyny i zaufać i uwierzyć w pełni , że tylko Ty, jeżeli zechcesz, jeżeli uproszę tą łaskę - dar ,że tylko Ty poprowadzisz mnie przez dalsze życie właściwą drogą ku Tobie. Wiem przede mną jeszcze ciężka praca, ale ważne, że czynię wiele, by Ci zawierzyć i oddać wszystkie swoje sprawy Tobie- Ty się tym zajmij- niech wypełnia się Twoja wola- Jezu pragnę w pełni zaufania oddać Tobie całe swoje dalsze życie. Ty mnie prowadź- chcę zaufać tylko Tobie
 Gosia: 02.05.2021, 07:30
 Jezu miłosierny błagam o siłę i pomoc pomóż mi podnieść się i iść dalej bez Ciebie nie dam rady. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny a szczególnie dla mamy i syna otocz swoją opieką i pobłogosław.
 A.M: 02.05.2021, 01:30
 Jezu kochany bądź przy mnie w pracy ,abym wszystko szybko się nauczyła polubiła z ludźmi ,żeby było spokojnie i miło. Błagam Cię Jezu pomóż mi w pracy aby nikt mi nie niszczył życia dał spokojnie pracować .Nie zostawiaj mnie Panie Jezu i mojego domu bez opieki .Jestem tak strasznie samotna i załamana ale Ty to widzisz i nie wiesz czy dać mi łaskę o którą błagam.Proszę z całego serca niech przyjdzie taki dzień że stanie się cud i mąż wróci i zmieni się wrócą mu do nas uczucia do mnie.Bez Ciebie i twojej mądrości nie znajdę na to sposobu.Nie zostawiaj mnie z tym cierpieniem i upokorzeniem.
 BASIA: 02.05.2021, 00:48
 Jezu UFAM TOBIE TY Wiesz wszystko tylko TY możesz uzdrowić mojego męża i cud o jaki blagam żeby wyszedł z choroby i operacji
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej