Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.

Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 AM: 19.01.2024, 00:30
 Najdrozszy Jezu - blagam Cie o ten cud - po 13 latach - prosze niech sie spelni i niech nam sie uda. Pragniemy bardzo byc rodzicami. Zeslij na nas swoje blogoslawienstwo. Udamy Tobie.
 Sw: 18.01.2024, 15:09
 Panie Boże Proszę uratuj moje małżeństwo.
 Matka i zona: 18.01.2024, 05:44
 Jezu cały czas modliłam się za męża. Za jego alkoholizm, zerwanie z kochanka, teraz już nie mam siły o to walczyć. Jezu TY się tym zajmij. Pomóż mi i dzieciom, bo nasze życie i nasza psychika uległy zniszczenie przez tych dwoje chorych ludzi.W zimie Sakramentu Małżeństwa ja xona wzywam mojego męża do wypełniania przyrzeczeń Sakramentu Małżeństwa. Ja Zona wzywam mojego męża do opamiętania. Tak mi dopomóż Bóg. Boże dxialsj i uzdrawiaj.amen
 Wierna: 18.01.2024, 05:26
 Panie Jezu Chryste i Mateńko Droga dziękuję Wam za wszystko co otrzymuję od Was i proszę serdecznie o zdrowie błogosławieństwo Boże opiekę Bożą na każdy dzień.Obdarz mojego męża dzieci wnuczki mnie i moich bliskich zdrowiem wiarą nadzieją miłością trzeźwością mądrości trzeźwością przebaczeniem nawróceniem pobożnością i bojaźnią Bożą.Jezu ufam Tobie.Mamo Maryjo Ty się nami zajmij.
 Do Matki Boskiej Częśtochowskiej.: 18.01.2024, 03:51
 Ratuj mnie błagam Cię dla mojego dziecka dlaczego tyle się modlę błagam i pan Bóg daje mi coraz gorsze diagnozy.Dlaczego chce zabrać mnie mojenu synowi dobrenu kochanenu dziecku któte tyle już wycierpiało.Dlaczego za co???????A.M.
 Renata: 17.01.2024, 18:49
 Mateńko droga proszę o zdrowie dla mojej córki , wnuka i i zięcia. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla córki i zdrowie dla niej i maleństwa.
 Aga: 17.01.2024, 17:03
 Proszę o cud Panie niech wszystko będzie tak jak proszę od lat .Proszę wysłuchaj mnie i zmiłuj się. JEZU TY SIE TYM ZAJMIJ!
 Wierna: 17.01.2024, 05:15
 Panie Jezu Chryste i Matuchno Droga dziękuję Wam za wszystko co otrzymuję od Was i proszę serdecznie o zdrowie błogosławieństwo Boże i opiekę Bożą nad moją rodziną.Obdarz mojego męża dzieci wnuczki mnie i moich bliskich zdrowiem wiarą nadzieją miłością trzeźwością mądrości przebaczeniem nawróceniem pobożnością roztropnością i bojaźnią Bożą.Blagam miejcie nas w swojej opiece,czuwajcie i nie opuszczajcie nas.Jezu ufam Tobie.Mamo Maryjo Ty się nami zajmij.
 Beata : 17.01.2024, 03:11
 Dziękuję Boże za wszystko co mi oferujesz każdego dnia. Proszę o dobry dzień. Pomóż mi żyć. Błogosław mi i mojej rodzinie. Czuwaj nad nami.

 Kasia: 16.01.2024, 20:03
 Boże błagam o cud dla mojego Małżeństwa i mojej rodziny. Boże usuń alkohol z naszego życia i ta kobietę. Która manipuluje moim mężem i wpływa destrukcyjnie na naszą rodzinę. W Imię zojca i Syna I zducha Sw Amen
 Do P.Boga w ciężkim utrapieniu.: 16.01.2024, 13:00
 Panie Jezu Ty mnie znasz i wiesz wszystko .Proszę Cię nie patrz na mnie przez moje błędy winy .Błagam Cię o dobry wynik z operacji i uzdrowienie.Błagam Cię zatrzymaj tą straszną chorobę pomóż nam aby moje dziecko nie zostało samo.Błagam Cię zlituj się nade mną wybacz co złe bo już nie mam siły na nic. Syn lojechał lo wynik proszę aby szczęśliwie zan jechsł i wrócił aby ten śnieg stopniał .Ratuj mnie Ojcze Niebieski nie opuszczaj mnie.Proszę Cię żebym nie musiała wycinać węzłów chłonnych błagam Cię bo muszę iść jeszcze na inną operację.Ty się tym zajmij Jezu.Niech się dzieje wola Twoja Panie.Matko Boska pobłogosław mnie i pomóż wyjść z tego piekla tej strasznej choroby.Anetka.🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 Wierna: 16.01.2024, 05:38
 Panie Jezu Chryste i Matuchno Droga dziękuję Wam za wszystko co otrzymuję od Was i proszę o zdrowie błogosławieństwo Boże opiekę Bożą nad moją rodziną.Obdarz nas wiarą nadzieją miłością trzeźwością mądrości przebaczeniem nawróceniem pobożnością roztropnością i bojaźnią Bożą.Błagam miej w opiece mojego męża dzieci wnuczki mnie i moich bliskich Pomagacie nam miejcie w swojej opiece.Jezu ufam Tobie.Mamo Maryjo Ty się nami zajmij.
 Do Matki Boskiej Częśtochowskiej.: 16.01.2024, 04:46
 Panienko Przenajświętrza błagam Cię o dobry wynik z operacj abym nie musiala usuwac węzłów chłonnyvh i brać chemii. Blagam Cię o cud uzdrowienia zatrzymaj tą chorobę wylecz mnie dla mojego dziecka. Proszę Cię o bezpieczeństwo finansowe i spokój w pracy aby tchórze i fałszerze w nic mnie nie wplątywali.Kocham Cię i ifam Tobie oddaję się w Twoje Przenajświętrze ręce moje życie i zdrowie.Nie opuszczaj mnietak bardzo Cię potrzrbuję.Zabierz ból brzu ha kręgosłula żoładka ulecz wszystko chore zatrzymaj to błagam Cię nie mam już siły psychicznie i fizycznie.Pomóż mi proszę.Anetka.Zabierz tą zimę śnieg i minusowe tempetatury pomóż mi i synowi z opałem.Pilnie potrzebujemy pomocy sami nie dajemy rady finansowo i stres nas zabija. Blagam o pomoc z niieba. Ty się tym zajmij Jezu.Anetka
 Beata : 15.01.2024, 23:21
 Dziękuję Ci Boże za wszystko co mi oferujesz każdego dnia. Proszę o dobry dzień. Proszę o zdrowie i miłość. Dziękuję bardzo. Błogosław mi i mojej rodzinie. Czuwaj nad nami.
 Mama: 15.01.2024, 20:07
 Panie Jezu błagam pomóż mi, sprowadź syna do domu ja już nie daję rady.Jezu ty się tym zajmij błagam serce mi pęka.
 Aga: 15.01.2024, 16:33
 Proszę o cud Panie niech wszystko będzie tak jak proszę od lat. Panie wstrząśnij nim i cała ta sytuacja i dopomóż.Proszę wysłuchaj mnie i zmiłuj się. JEZU TY SIE TYM ZAJMIJ!
 Bożena: 15.01.2024, 12:40
 Panie Jezu proszę o uzdrowienie ze wszystkiego, było jedno a teraz dorzuciłeś mi tyle chorób, z niczego nie mogę się wydostać, ciągle jest koło mnie zło, jedno minie to wraca ze zdwojoną siłą inne. Całe zło tego świata sprzysiągło się przeciwko mnie. To już 3 rok, mam depresję i lęki, zawaliłam pracę, wszystko runęło, nie mam już siły. Uwolnij mnie od przekleństwa mojego szwagra, który mnie nienawidzi i chciałby się mnie pozbyć. Proszę o zdrowie i żebym mogła się uwolnić w końcu od tej pracy bezboleśnie i bez błędów. Proszę w Tobie moja nadzieja. Tylko Ty możesz mi pomóc Panie Jezu, przepraszam Cię.
 K.: 15.01.2024, 11:40
 Panie Jezu wiele razy Cię prosiłam i mi pomogłeś teraz też Cię proszę i błagam uzdrów z choroby alkoholowej mojego męża.
 anna: 15.01.2024, 05:40
 Panie Jezu ufam Ci z całego serca proszę o łaskę i żeby wszystko było dobrze Bóg zapłać Daj mi siłęna ten tydzien Bóg zapłać żeby nie bolało Bóg zapłać
 Wierna: 15.01.2024, 05:26
 Panie Jezu Chryste i Mateńko Droga dziękuję Wam za wszystko co otrzymuję od Was i proszę o zdrowie błogosławieństwo Boże i opiekę Bożą nad moją rodziną.Obdarz mojego męża dzieci wnuczki mnie i moich bliskich wiarą nadzieją miłością trzeźwością mądrością pobożnością nawróceniem przebaczeniemi bojaźnią Bożą.Błagam miej nas w swojej opiece.Nie opuszczaj nas Jezuniu i Matuchno Droga pomagaj nam w każdy czas.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej