Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.

Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 Wiesia: 02.03.2023, 07:46
 Witaj Mój Najdroższy Ojcze kolejny dzień walki ale nie jest lekko proszę daj Mi dalej siłę abym nie zwątpiła Proszę o błogosławieństwo Dla Mnie i całej rodziny i o nawrócenie Mojego męża prowadź go dobra droga i Trzymaj Mnie w Swojej opiece Dzięki Ci Ojcze że Mnie Wysłuchujesz Ty Moja Ostojo
 Beata: 02.03.2023, 06:06
 Dziękuję Boże za wszystko co mi oferujesz każdego dnia.Prosze o dobry dzień.Blogoslaw mi i mojej rodzinie.Czuwaj nad nami.
 E : 02.03.2023, 00:17
 Panie Jezu proszę błogosław mnie I moim najbliższym.obdarz nas zdrowiem I potrzebnymi łaskami.Jezu dziękuję za wszystko kocham Ciebie.
 Do Ducha Św.: 01.03.2023, 22:59
 Duchu Św. przybądź tak bardzo Cię potrzebuję napełnij mnie wiarą nadzieją i siłą do walki z chorobą .Proszę ulecz mnie zeslij cud uzdrowienia dla mojego syna.Pomóź nam pokonać straszną chorobę oraz zło i krzywdy jakie nam wyrzadzono.Pomóź też przebaczyć, blagam o spokój w domu i w pracy.Duchu Św nie opuszczaj nas blagam przybądź do mojego domu serca i źycia opiekuj się moim synem w każdej chwili i mną.Blagam o dobry wynik z płuc daj mi tą szansę wyleczyć się.Anetka.🙏🙏🙏Dziękuję za wszystkie laski.🙏🙏🙏Nie zabieraj mnie mojemu dziecmu on tyle już wycierpiał.Ty się tym zajmij Jezu.🙏🙏🙏A.M.
 Joanna: 01.03.2023, 22:08
 Panie Jezu proszę o spokój ducha dla mojej córki Amelii, która ma autyzm i problemy z emocjami. Pomóż Jej Boże radzić sobie ze stresem zycia codziennego, powieżam me dziecko w Twej opiece. Proszę niech Aniołowie strzegą Jej od pokus szatana. Amen
 Matka: 01.03.2023, 13:18
 Panie Jezu proszę o uzdrowienie z tej choroby🙏
 Ja: 01.03.2023, 11:39
 Jezu błagam pomóż mi uczyń cud prosze
 Lucyna: 01.03.2023, 09:48
 Panie Jezu proszę daj siły mojej córce do opieki nad dziećmi do wykonywania codziennych obowiązków w pracy i w domu daj jej cierpliwość miłość do swoich dzieci i wsparcie od męża.Jezu proszę o zdrowie i dobre wyniki badań lekarskich dla mnie.Błogosław Jezu mnie i moim najbliższym. Wysłuchaj naszych modlitw.Ufam Tobie Jezu i dziękuję za wszystko.Proszę o uzdrowienie córki z depresji o zdrowie i szczęśliwe dzieciństwo dla wnucząt.
 Wiesia: 01.03.2023, 08:06
 Witaj Najukochańszy Jezuniu Moja podporo w chorobie dzięki Tobie mam siłę i wole do walki z choroba ufam że choć droga daleka do uzdrowienia Ty Mi w tym pomożesz Kocham Cię Panie Jezu błogosław Mi i Mojej rodzinie i nawroc Mojego męża że złej drogi Dziękuję Ci za wszystko Mój Ojcze

 E: 28.02.2023, 21:45
 Panie Jezu proszę napełnij moje serce pokojem zabierz ode mnie lęki myśli depresyjne daj mi siły I pomóż mi bym szczęśliwie przeżyła operację abym szybko wróciła do zdrowia.Jezu proszę o zdrowie siły dla moich córek o zdrowie dla wnucząt I zięciów.Proszę Cię Jezu o zdrowie i dobre wyniki badań lekarskich dla mojego męża.Ufam Tobie Jezu I dziękuję za wszystko.
 Ja: 28.02.2023, 09:50
 Jezu kochany błagam uczyń cud żeby zadzwonili do mojej córki w sprawie pracy Nie opuszczaj nas Jezu kochany
 Wiesia: 28.02.2023, 07:43
 Panie Mój Jezuniu Mój Kochany Ojcze daj Mi siłę i wiarę abym dalej walczyła z przeciwnościami i abym nie zwątpiła bo bardzo kocham życie i chce żyć daj Mi walkę z choroba i zmień męża i błogosław rodzinie KOCHAM CIE I UFAM CI OJCZE
 Do P.Boga w ciężkim utrapieniu.: 28.02.2023, 01:50
 Proszę o zdrowie P.Jezu i spokój w oracy blagam aby pracabmijala szybko bo dla mnie chorej to za dlugo.Nie opuszczaj mnie Jezu i syna odmien nasz zly los w dobro.Zabieraj z naszej drogi klody pod nogi zle wydarzenia choroby i zlych ludzi.Poblogoslaw bas i chron .Dziękuję za wszystko wybacz mi co zle.Ty się tym zahmij Jezu.A.M.🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💜💜💜💜k.c.Jezu i ufam Tobie.Ulecz mnie Panie dla syna.Dziękuję.
 #Bądź wola Twoja: 28.02.2023, 00:03
  Gdy cudów nie ma. #Bądź wola Twoja . Jezu kocham Ciebie wiem że lepiej zajmiesz się wszystkim niż ja. Chwała i dziękczynienie bądź w każdym momencie Jezusowi w Najświętszym Boskim Sakramencie. Ile minut w godzinie, a godzin w wieczności, Tylekroć bądź pochwalon, Jezu, ma miłości. Choćbym szła ciemną doliną zła się nie ulęknę bo ty Panie jesteś ze mną. Niech mi się stanie według słowa twego. Amen
 E : 27.02.2023, 23:26
 Panie Jezu proszę o zdrowie dla mojej wnuczki aby minęły jej dolegliwości aby była dobrze leczona aby odzyskała siły.Proszę o zdrowie dla córki o pokój w jej sercu o siły do opieki nad dziećmi o cierpliwość I miłość o wsparcie od męża w trudnych chwilach.Jezu proszę o zdrowie dla mojego męża o dobre wyniki badań lekarskich o wykluczenie choroby nowotworowej u męża.Panie Jezu błogosław moim córkom wnuczętom zięciom mnie I mojemu mężowi obdarz nas zdrowiem I potrzebnymi łaskami.Kocham Ciebie Jezu i ufam Tobie.
 Do Matki Przenajświętrzej: 27.02.2023, 12:02
  Wybacz mi nerwy i żale to z choroby i zlych wydarzeń przez podlych wyrafinowanych ludzi.Dziękuję za💐 wszystkie laski za dobry grafik w pracy.Pobłogoslaw mnie i syna Mateczko Ukochana chroń przed zlem przed glupimi falszerzami przed chorobami stratami finansowymi.Nie opuszczaj nas kocham Cię i potrzebuję. Anetka.
 Wiesia : 27.02.2023, 07:51
 Kolejny dzień z Tobą Jezuniu daje Mi wiarę i siłę że pokonam chorobę daj Mi dalej walczyć i siłę bym się nie załamała bo kocham życie chociaż jest ciężko bo mąż dalej się nie zmienia ale myślę że rozmowa z Tobą tu już dla Mnie dużo bo myślę że nastąpi ten spokojny dzień i wszystko wróci do spokoju Kocham Cię Jezuniu i dzięki Ci skladam
 Beata: 27.02.2023, 07:16
 dziękuję Boże za wszystko co mi oferujesz każdego dnia.Prosze o dobry dzień.
 anna: 27.02.2023, 05:13
 Panie Jezu ufam Ci z całego serca proszę o łaskę i żeby wszystko było dobrze żeby nie bolało Bóg zapłać
 Jk: 26.02.2023, 20:05
 Panie Jezu za wszystkie Twoje łaski dziekuję Ci Za to że dałeś mi czas i szanse powrotu do Ciebie, Za to że mogę przyjmować Cię, dziekuję Ci mój Jezu. Proszę Cię teraz o to samo dla mojej córki i męża. Niech znajdą drogę do Ciebie. Niech mój mąż przestanie pić, niech moje dziecko skruszy swe serce o to prosze Ciebie mój Panie. Ufam Ci i kocham Cię za wszystko.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej