Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.


Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 Aneta M.: 27.04.2021, 18:15
 Dziękuję Jezu kochany za dobrą ocenę mojego syna z ciężkiego przedmiotu.To twoja pomoc wiemy o tym dziękujemy z całego serca.Kochamy Cię i ufamy Tobie.Niczym jesteśmy bez Ciebie Panie Jezu.Dziękuję za opiekę i wsparcie czuję Jezu że Jesteś przy mnie.Prowadź mnie Panie Boże wszechmogący moimi słowami słowami i czynami tak aby mąż wrócił do domu .Wiem Panie że trzeba czasu i dużo mądrości aby stał się ten cud wiem że to nie proste ale Ty znajdziesz sposób ufam Tobie Jezu Ty się tym zajmij.Daj nam to szczęście tą szansę ze synem za wszystkie cierpienia i upokorzenia za 10 lat piekła.Uratujemy to wszystko odbudujemy tylko nam pozwól i pomóż.Nie damy rady dokonać tego bez Ciebie Jezu i twoich wszystkich uczniów.Proszę i błagam zmień rozum i serce mojego męża w naszą stronę żony i syn.Zabierz Panie Jezu kochankę z naszego życia i serca męża .Tylko Ty Panie Jezu wszelkie zło potrafisz zamienić w dobro.Zaprowadź sprawiedliwość dla kochanki mojego męża pokaż im Panie Jezu że jesteś że dobro zwycięża a zło zostaje ukarane.Nie zostawiaj nas w tym cierpieniu Jezu Wszechmogący pomóż nam zlituj się za nasze cierpienie i ból upokorzenie i wstyd.
 Aneta M.: 27.04.2021, 17:36
 Dziękuję Jezu kochany za dobrą ocenę mojemu synowi z ciężkiego przedmiotu.To twoja pomoc wiemy o tym dziękujemy z całego serca.Kochamy Cię i ufamy Tobie.Niczym jesteśmy bez Ciebie Panie Jezu
 Aneta M.: 27.04.2021, 17:29
 Błagam Cię Jezu o to żeby mąż zostawił kochankę żeby wróciły mu do mnie uczucia i żeby wrócił do mnie i syna.Zlituj się nad nami nie odmawiaj pomocy Panie Jezu mimo że chorzy potrzebują jej bardziej.Proszę Cię tak bardzo uratuj moje małżeństwo znajdź sposób na to tylko Ty to potrafisz.
 Siostra: 27.04.2021, 14:53
 Spraw cud żeby Basia się wyciszyła i dostała ta działkę o była bardzo szczesliwa błagam o cud
 Siostra: 27.04.2021, 11:39
 Proszę żeby wyjaśniła się działka na korzyść mojej siostry spraw cud
 Do Anety: 27.04.2021, 10:36
 Proszę Cię dobry Boże o rozwiązanie tej trudnej dla Anety sytuacji życiowej.Jestem w podobnej sytuacji i wiem że tylko u Ciebie Panie Boże jest rozwiązanie.Ty wszystko dobrze uczynisz.Prosimy Cię o pomoc.Jacek.Niech się dzieje wolą Twoją A nie moja.Jacek
 Kazimierz : 27.04.2021, 10:23
 Boże wszechmocny Matko Przenajswietrza pomóżcie mi wyjść z długów a przyzekam że do końca swoich dni wszystkie wolne środki będę przeznaczal na pomoc dla potrzebujących i kościół. Jezu oddaję się tobie ufam tobie Ty się tym zajmij. Matko Przenajswietrza pomóż nam w pokonaniu epidemi koronawirusa.
 Jacek: 27.04.2021, 10:14
 Boże proszę Cię o pozytywne załatwienie spraw kturą są przede Mną.Sprawe umowy na mieszkanie i sprawę mojego związku.Jezu ufam tobie
 K2020: 27.04.2021, 10:03
 Panie Jezu proszę oddal odemnie kłopoty i zmartwienia które mnie spotkały Proszę uczyń dlamnie cud Jezu ty wiesz wszystko co mnie trapi Tylko w tobie pokladam nadzieję uwolni mnie od cierpienia Jezu UfamTobie Proszę żeby Ci ludzie niewprowadzili się do tego mieszkania Jezu proszę ciebieTylko ty możesz wszystko Tobie powiezam moje sprawy Ty się tym zajmi Jezu proszę miej mnie imoja rodzinę w swojej opiece Jezu proszę aby muj syn Grzegorz uwolnił się z nałogow zaczął chodzić do kościoła Jezu proszę aby znalazł pracę i spłacił dlogi Jezu proszę o zdrowie dla niego.

 Kacha: 27.04.2021, 07:35
  Panie Jezu prosze o zdrowie dla nas... blagam
 Anna : 27.04.2021, 03:57
 PANIE JEZU BŁAGQM CIE ZEBY MOJE PROBLEBY Z BEzSenosciaI SIE SKONCZYŁY błagam cie
 Ania : 27.04.2021, 03:54
 Panie Jezu błagam ,żebym usneła
 Aneta M.: 27.04.2021, 02:56
 Zlituj się Jezu kochany nade mną i synem zmyj ze mnie grzechy swoją przenajświętrzą krwią za które żałuję i proszę o wybaczenie.Zrozumiałam je i żałuję.Przepraszam że Cię zawiodłam wiele razy Panie.Proszę o cud aby mąż wrócił do domu abym miała wspaniałą spokojną pracę i dobre zarobki.Blagam Cię rozwiąż mojego dziecka probkemy w szkole i daj mu zdrowie i ukojenie on tak czeka z nadzieją na tatę.Proszę zatrzymaj działania moich oprawców niech one wnikną w twoją przenajświętrzą krew rozkuj kajdany zła Jezu.
 Aneta M.: 27.04.2021, 01:35
 Błagam Cię najukochańszyvJezu spraw cud i znajdź jakis sposób aby mąż wrócił do domu aby zostawił kochanké i zbliżył się do mnie.Proszę uratuj moje małżeństwo daj mi ostatnią szansę zmieniłam się wiem co było źle mam odwagę to zmienić ,wszystko zmienić.Nie pozwól kochance mojego męża dopiąć swego zniszczyła mi i dziecku życie zbuntowała męża na nas i zsbrała do siebie.On jest tam nieszczęiwy ale honor i wstyd nie poxealają mu wrócić.Daj mu Jezu rozumu odeagi żeby odszedł od niej przejrzał na oczy i wróciły mu do mnie uczucia.Jezu błagam Cię na kolanach daj nam szsnsę pomóż się połączyć na nowo.Zlituj się nad moim synem on tak cierpi i czeka na niego.Błagam Cię zbawicielu dusz .Nie odracaj mnie nie zostawiaj potrzebuję Cię bardzo i syn.
 Piotras: 27.04.2021, 01:30
 Boże proszę o szczęście 🙏
 Aneta M.: 26.04.2021, 17:40
 Panie Jezu dzielę się codziennie z Tobą moimi troska.i a raczej ciężkimi przeżyciami.Wodziałam dzisiaj męża od pół roku.20 lat razem spuścił głowę a mi mało serce nie pękło.Pomóż nam Jezu kochany daj nam szansę mi szczególnie .Bo chcę Ci udowodnić że dam z siebie wszystko aby uratować rodzinę.Błagam Cię kochany Jezu o cud aby mężowi wróciły do mnie uczucia nasza wielka miłość któta nas połączyła . Proszę kochany Jezu tylko Ty swoją wielką mądrością znajdziesz sposób aby nas znów połączyć.Błagam Cię na kolanach dam radę Panie Jezu zobaczysz uratujemy wszystko zmieniłam się i nauczyłam wielu spraw.Popełnilam wiele błędów nie umiałam inaczej bo tak byłam wychowana. Przepraszam Cię Jezu za swoje grzechy i błędy żałuje za nie szczerze .Daj mi ostatnią szansę uratuj moje małżeństwo i usuń złych ludzi z życia mojego męża i mojego.Zaprowadź sprawiedliwość dla jego kochanki ukróć jej plany i niszczenie mojego życia.Nie pozwól jej dalej mnie krzywdzić i mojego dziecka.Zlituj się Panie Jezu nie zostawiaj mnie z tym wszystkim ufam Cię i kocham Cię chcę podążać za Tobą i życ uczciwie pomagając innym.Doznałam tyle cierpienia że rozumię też czyjeś.Jezu kochany błagam o cud żeby mąż wrócił do domu.
 E: 26.04.2021, 14:39
 Panie Jezu proszę o uzdrowienie córki z depresji o siły dla niej w tym trudnym czasie pandemii o cierpliwość i miłość do swoich dzieci.Panie miej w swojej opiece moją córkę która spodziewa się dziecka proszę o zdrowie dla niej i jej poczętego dziecka o miłość i wsparcie od męża o pokój w jej sercu.Panie Jezu zachowaj mnie i moich najbliższych od zakażenia koronawirusem i obdarz nas zdrowiem i potrzebnymi łaskami.Jezu ufam Tobie kocham Ciebie i dziękuję za wszystko.
 Beata: 26.04.2021, 11:39
 Boże zlituj się Jestem samotna i nieszczęśliwa Spraw bym była jeszcze raz z mężem to graniczy z cudem ale Ty wszystko możesz Spraw bym była kobietą zamożną i zdrową Amen
 Joanna: 26.04.2021, 11:31
 Panie Jezu ! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski .Proszę uczyń cud, pomóż, abym wróciła do pełni zdrowia i radości. Jezu ufam Tobie!
 Xyz: 26.04.2021, 10:07
 Panie Jezu, Ty wiesz... Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty sie tym zajmij. Amen ❤🌷❤
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej