Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.


Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 Gosia : 26.04.2021, 09:14
 Panie Jezu Ty wiesz wszystko proszę pomóż mi.
 Teresa: 26.04.2021, 08:12
 BŁagam Jezu o łaskę wiary uwolnienie od zła i dary Ducha św dla Marii.
 Kazimierz : 26.04.2021, 07:54
 Boże wszechmocny Matko Przenajswietrza pomóżcie mi wyjść z długów a przyzekam że do końca swoich dni wszystkie wolne środki będę przeznaczal na pomoc dla potrzebujących i kościół. Jezu oddaję się tobie ufam tobie Ty się tym zajmij. Matko Przenajswietrza pomóż nam w pokonaniu epidemi koronawirusa.
 Ania: 26.04.2021, 03:52
 Panie Jezu dopomóż mi 🙏
 Aneta M.: 26.04.2021, 02:09
 Błagam Cię Jezu wszechmogący zaprowadź sprawiedliwość dla noich oprawców co niszczyli mi zdrowie i życie 10 lat i dalej krzywdzą i upokarzają. Proszę ukaż Ilonę Dudziak bo inaczej nic nie ma sensu. Boże jqk Ty możesz patrzyć bezkarnie na to co ona zrobiła jak żyje szczęiwie na mojej krzywdzie i mojego syna.Gdzie jest sprawiedliwość??? Jaki sens ma to wszystko Jezu????
 Anetka: 26.04.2021, 02:02
 Panie Jezu moje cierpienie i upokorzenie nie ma końca.Wiem że nie wszystko od razu że trzeba czasu i cierpliwości .Błagam Cię usłysz moje błagania spraw aby mąż wrócił do domu żeby tęsknił za nami tak bardzo i zostawił kochankę.Boże przemień jego uczucia w sercu i w głowie.Tylko Ty Jezu możesz go przemienić i przywrócić uczucia do mnie. Nie mam siły żyć ani pracować.Zlituj się nad moim dzieckiem ukarz kochankę męża spraw aby przejrzał na oczy i wrócił do domu.Panie Jezu ufam Tobie i kocham Cię.
 Anna: 25.04.2021, 23:55
 Jezu ufam Tobie ❤️🙏 Jezu ty się tym zajmni pobłogosław mojej rodzinie Amen 🙏
 Paula: 25.04.2021, 23:33
 Panie Jezu, błagam Cię o zdrowie dla mojego synka. Zrobię wszystko, żeby tylko on był zdrowy. Oddam wszystko, co mam.
 Syla : 25.04.2021, 22:41
 Proszę Cię Matko Najświętsza i wszyscy święci o uzdrowienie mojego syna Alana.

 Kacha: 25.04.2021, 22:18
  Panie Jezu prosze o zdrowie dla nas... blagam
 A.M: 25.04.2021, 19:25
 Przepraszam za grzechy które popełniłam w życiu bardzo tego żałuję.Zdejmij Panie Jezu ze mnie ten krzyż który dźwigam wiem za co .Proszę odmień zły los.Zlituj się nade mną i moim dzieckiem który jest dobry niewinny a tyle znosi przeżyea i cierpi.Pomóż nam odzyskać spokój zdrowie pracę i męża którego nabuntowała i zabrała zła wyrafinowana kobieta.Zaprowadź dla niej sprawiedliwość ukróć wszystko zło jakie nam wyrządziła.
 A.M.: 25.04.2021, 19:17
 Kochany Panie Jezu daj mojemu synowi siłę i mądrość bo pojechał z ojcem na spotkanie aby nie przyniosło mu ono upokorzenia bólu o smutku.Proszę ,błagam Cię daj mojemu dziecku ziarenko nadzieji że tato wróci do niego bp on tak na to czeka.Pomóż mu z całego serca Cię proszę.Wychamuj zło jakie się dzieje zatrzymaj ludzi złych fałszywych jacy nas krzywdzą.Błagam Cię Panie Jezu o cud aby mąż miał do nas uczucia aby zrezygnował z kochanki aby nie potrafił bez nas żyć.Ufam Tobie i kocham Cię Jezu.Nie zostawisk nas samych bo bez Ciebie jestesmy niczym.
 Aneta M.: 25.04.2021, 19:12
 błagam Cię Panie Jezu aby mężowi wróciły uczucia do mnie abyśmy na zawsze bymi małżeństwem i rodziną aby nikt nie był w stanie nas rozdzielić.Proszę Cię najukochańszy Jezu niech twoja przenajświętrza krew obleje nasze serca i na nowo nas z Pawłem połączy.Błagam Cię o ostatnią szansę i nadzieję .Pozwól mi po raz ostatni udowodnić że Cię nie zawiodę.Błagam Ci przywróć mojenu dziecku pełną rodzinę i zabierz z niego ból i cierpienie.Potrzebujemy Cię Jezu w podejmowaniu dobrych mądrych decyzji kieruj nami naszymi sercami i rozumem co doprowadzi do powroru męża do domu.Jezu Ty się tym zajmij bo Ty wiesz jak bardzo z dzieckiem cierpimy i jesteśmy upokorzeni i bezradni.Nie pozwól aby zła kobieta która zniszczyła nasze życie rodzinę triumfowała i dopięła swego.Ukróć jej to wszystko błagam Cię dla mojego syna aby nabrał wiary i w sprawiedliwość bożą.
 Renatka: 25.04.2021, 18:37
 Panie Boże Wszechmogący, Jezu Chryste , Panie Miłosierny, Duchu Święty jestem przepełniona miłością do Ciebie. Dziękuję Ci Panie, że mnie wysłuchałeś.I zdarzył się ten cud. Mój mąż Marek został uratowany. Moje modlitwy zostały wysłuchane. Bogu niech będą dzięki. Oboje z mężem doświadczyliśmy cudu. Boże, pomogłeś nam przez życzliwych ludzi nas otaczających. Składamy Ci Wielkie Dzięki. Dziękujemy za wszystkie łaski, jakimi Boże nas obdarzasz. Cuda dzieją się na naszych oczach..Maryjo, dziękujemy za Twoje wstawiennictwo. Święta Rito, Święci Peregrynie, Charbelu, Jozefie, Tadeuszu Judo, Walenty, Expedykcie, Michale Archaniele, Ojcze Pio, Janie Pawle II oraz Ojcze Dolindo dziękuję za wysłuchanie moich próśb i wstawiennictwo. Bogu niech będą dzięki. Alleluja!
 E : 25.04.2021, 17:53
 Proszę Cię Panie Jezu uzdrów moją córkę z depresji pomóż jej przetrwać ten trudny czas pandemii i daj jej siły do opieki nad dziećmi.Panie Jezu miej w swojej opiece moją córkę która spodziewa się dziecka i jej rodzinę proszę o zdrowie dla nich i pokój w sercu.Błogosław nam dobry Jezu i zachowaj nas od zakażenia koronawirusem.Jezu ufam Tobie kocham Ciebie i dziękuję za wszystko.
 Z : 25.04.2021, 17:48
 Błagam o cud w odbudowaniu związku 😢 nie zostawiaj mnie z tym samej. Ufam Ci i wierze 😢
 N. Z: 24.04.2021, 22:30
 Panie Jezu z pokorą i miłością przychodzę do Ciebie z prośbami i modlitwami, które leżą mi na sercu, a które Ty Panie Jezu znasz i wiesz najlepiej jak rozwiązać problemy naszej rodziny. Do kogo mam pójść jeśli nie do Ciebie Ojcze. Sam powiedziałeś, proście a będzie wam dane.. Ufam Twojemu Słowu i ufam, że pomożesz, że nie odmówisz, że powiesz każdemu o kogo proszę, to jedno słowo, że dotkniesz, uzdrowisz, obdarzysz miłością. Jezu uwielbiam Ciebie najmocniej jak potrafię i błogosławie z całego serca. Dziękuję Ci Jezu za wszystko co dla nas wszystkich czynisz, dziękuję za opiekę, za miłość, za zdrowie, szczęście i życie całej naszej rodziny, dziekuję za wszystkie łaski i błogosławieństwa. Bądź uwielbiony Panie Boże nasz i Ojcze, niech będzie błogosławiona Maryja Matka Boga i ludzi.
 E : 24.04.2021, 22:16
 Panie Jezu daj siły i zdrowie mojej córce zabierz od niej lęki i depresję Miej w swojej opiece córkę która spodziewa się dziecka.Proszę o zdrowie dla niej pokój w jej sercu i wsparcie od męża.Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża o zdrowie dla córek wnucząt i zięciów .Zachowaj nas Panie od zakażenia koronawirusem.Jezu ufam Tobie kocham Ciebie i dziękuję za wszystko.
 Aneta M.: 24.04.2021, 12:48
 Dziękuję Ci Jezu za mojego syna wspaniałego mądrego pięknego.To najlepsze co mnie w życiu spotkało. Pomóż mu w szkole i z ojcem aby miał pełną rodzinę aby wrócił do domu zlituj się nad nami. Nie opuszczaj nas Jezu chroń nojego syna przed złem i żeby wszystko pozaliczał w szkole.On tyle wycierpiał i cierpidaj mu ukojenie i cud o który proszę.🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 Anetka: 24.04.2021, 12:23
 Panie Jezu zlituj się nad nami syn znów spotyka się z ojcem żeby nic złego przykrego go nie spotkało błagam Cię aby było wszystko dobrze i spokojnie.Boże kochany nie dawaj nam nadzieji i szczęścia tylko na chwilę.Spraw cud aby wrócił do domu.Oddal ode mnie złe sny złe proroxtwa bo nie wytrzynuję tego psychicznie .Syn też jest wyczerpany soraw cud dla niego aby ojciec się nawrócił kochał nas i zostawił kochankę raz na zawsze.Pomóż nam Panie Jezu .Nie zistawiaj nas daj nam tą szansę idbudować wszystko .Nie zawiodę Cię Jezu.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej