Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.


Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 Gosia : 24.04.2021, 12:07
 Jezu błagam o cud.
 K2020: 24.04.2021, 10:22
 Panie Jezu proszę oddal odemnie kłopoty i zmartwienia które mnie spotkały Proszę uczyń dlamnie cud Jezu ty wiesz wszystko co mnie trapi Tylko w tobie pokladam nadzieję uwolni mnie od cierpienia Jezu UfamTobie Proszę żeby Ci ludzie niewprowadzili się do tego mieszkania Jezu proszę ciebieTylko ty możesz wszystko Tobie powiezam moje sprawy Ty się tym zajmi Jezu proszę miej mnie imoja rodzinę w swojej opiece Jezu proszę aby muj syn Grzegorz uwolnił się z nałogu i powrócił do wiary i zaczął chodzić do kościoła Jezu proszę aby znalazł pracę i spłacił dlogi. Proszę o zdrowie dla niego.
 A.M.: 24.04.2021, 03:41
 Błagam Cię kochany Jezu o sprawiedliwość dla Ilony Dudziak aby więcej nikogo nie skrzywdziła.Zabrała całe moje życie zdrowie młodość i dzieciństwo mojemu dziecku wszystko.Panie Jezu błagam Cię nie zostaw tego bezkarnie tylu krzywd i nieodwracalnych ran i cierpienia.Boże zrób coś z tym bo inaczej moje życie nie ma sensu nic nie ma sensu.
 Aneta M.: 24.04.2021, 03:34
 Jezu kochany dziękuję.Błagam dalej Cię na kolanach o to abym dała radę w pracy abym szybko się nauczyła.Proszę odmień moją ciężką sytuację finansową.ituj się kochaby Jezu aby mąż strasznie tęsknił za domem za synem za nami i wrócił do domu.Spraw aby odnowił ze mną relacje i wróciły mu uczucia ze zdwojiną siłą.Błagam Cię o cud.Proszę Cię o siłę i zdrowie dla mnie syna mamy ,męża i całej rodziny opiekuj się nami nie zostawiaj mnie Jezu.Dziękuję za wszystko przepraszam za moje słabości.
 Monika: 24.04.2021, 02:07
 Błagam błagam
 Renatka: 24.04.2021, 00:41
 Panie Jezu, Ty się zajmij Markiem. Błagam ulecz Jego duszę i ciało. Bogu niech będą dzięki.
 Stasio : 23.04.2021, 23:44
 ❤❤❤JEZU UFAM TOBIE!!!!!❤❤❤JEZU ODDAJE SIE TOBIE CALYM SERCEM DUSZA I CIALEM!!!!!!❤❤❤JEZU BADZ WOLA TWOJA TY DECYDUJ!!!❤❤❤JEZU TROSZCZ SIE TY !!!! ❤❤❤JEZU PROSZE CIE O CUDOWNE UZDROWIENIE MOIEJ UKOCHANEJ CELERINY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!!❤❤❤IN JESUS NAME!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!!❤❤❤ .
 Marzenie: 23.04.2021, 21:48
 Najukochańszy Panie Jezu bardzo proszę o łaskę dla mej rodziny a w szczególności dla mego męża by szanował mnie nasze małżeństwo naszą rodzinę.. proszę daj nam jeszcze jedną szansę ... by nasza miłość na nowo się odrodziła... proszę ocal nas od złego... proszę...
 E: 23.04.2021, 21:05
 Panie Jezu proszę o zdrowie dla córki która spodziewa się dziecka o pokój w jej sercu o wsparcie od męża.Proszę Cię Jezu o uzdrowienie mojej córki z depresji o siły do opieki nad dziećmi.Błogosław dobry Jezu mnie mojemu mężowi moim córkom wnuczętom i zięciom obdarz nas zdrowiem i potrzebnymi łaskami i zachowaj nas od zakażenia koronawirusem.Jezu ufam Tobie kocham Ciebie i dziękuję za wszystko.

 A.M: 23.04.2021, 18:23
 Dziękuję Ci Kochany Jezu za nadzieję za uczucia męża mam nadzieję że szczere.Daj mu odwagę do nas wrócić .Będzie dobrze Panie Jeziu zrozumiałam swoje błędy nie nauczono mnie tego w domu .Zmieniłam się i chcę Ci to pokazać całą sobą cał sercem udowodnię Co to Panie Jezu tylko mi pozwól tyljo daj ostatnią szansę abyśmy ze synem i jego ojcem znów byli rodziną.Kocham Cię i ufam Panie Jezu.Wiem że nic nie jest pewne że daleka droga do wszystkiego ale i tak Ci dziękuję za dzisiejszy dzień za pracę za wszystko tyle ile mi mogłeś dać na razie. Muszę jeszcze wiele zmienić w sobie nie zawiodę Cię.Dziękuję Panie Jezu i przepraszam za błędy jakie popełniam.
 Monika: 23.04.2021, 13:35
 Błagam o cud
 Aneta M.: 23.04.2021, 13:23
 Boże zlituj się nad moim synem pomóż mu i mi nie wytrzymujemy psychicznie zabierz z nas ten ból ten ciężki krzyż. Przepraszam za emocje za złe słowa spowodowane silnym stresem i lękiek.
 A.M.: 23.04.2021, 12:26
 Panie Jezu syn idzie na sptkanie z ojcem.Daj mu siłę spokój i mądrość.Przemień to wszystko w dobro bo jesteśmy wyczerpani psychicznie. Zlituj się nad nami spraw cud nqdzieję żeby wrócił do domu.Pomóż mojemu dziecku on tyle wycietpiał przeżywa strasznie nerwowy.Panie Jezu daj rozum i sumienie mojemu mężowi żeby nie sprawił bólu ani poniżenia synowo.Blagam Cię na kolanach dla mojego dziecka.Panie Jezu ukróć moim opraecom zło jakie czynią mi od lat zaprowadź sprawiedliwość.
 Kazimierz : 23.04.2021, 08:35
 Boże wszechmocny Matko Przenajswietrza pomóżcie mi wyjść z długów a przyzekam że do końca swoich dni wszystkie wolne środki będę przeznaczal na pomoc dla potrzebujących i kościół. Jezu oddaję się tobie ufam tobie Ty się tym zajmij. Matko Przenajswietrza pomóż nam w pokonaniu epidemi koronawirusa
 A.M: 23.04.2021, 02:52
 Oddaje swoje bezpieczeństwo i szczęście pod Twoją opiekę Panie Jezu oraz syn.Chroń nas przed chorobami i złymi fałszywymi ludźmi.Dziękuję za wszystko z całego serca .Daj jutro mojemu synowi odwagę i mądrość słowa oraz opanowanie.Pomóż nam Jezu żeby mąż wrócił.🙏🙏🙏🙏🙏
 Anetka: 23.04.2021, 02:46
 Dziękuję Panie Jezu.Przepraszam za panikę i złość.Dziękuję za pracę.Błagam aby mąż chciał do nas wrócić aby niczego złego nie powiedział dziecku jutro.Proszę Cię zlitujj się nad nami.Kochany Jezu tak cierpimy z synem i czekamy na cud.Daj Pawłowi rozum i sumienie.Abyśmy jutro nie rozpaczali aby wreszcie pojawiła się najmniejsza iskierka nadzieji.Zlituj się nad moim dzieckiem niech tata wróci do niego.Proszę Cię też o sprawiedliwość dla jego kochanki przez którą nie mam siły żyć! Ufam Ci Panie Jezu potrzebujemy Cię nie zostawiaj nas samycj ani na chwilę.Przepraszam za złe słowa w nerwach ze stresu.Bardzo żałuję syn jest moim światem wszystkim.
 Kacha: 22.04.2021, 22:33
  Panie Jezu prosze o zdrowie dla nas... blagam
 E : 22.04.2021, 20:57
 Dobry Jezu uzdrów moją córkę z depresji daj jej siły i pomóż przetrwać ten trudny czas pandemii i przeprowadzki.Proszę o zdrowie dla córki która spodziewa się dziecka proszę o wsparcie dla niej od męża o pokój w jej sercu .Panie Jezu proszę o zdrowie dla moich córek wnucząt zięciów dla mojego męża i dla mnie.Zachowaj nas od zakażenia koronawirusem.Jezu ufam Tobie kocham Ciebie i dziękuję za wszystko .
 Kacha: 22.04.2021, 17:12
  Panie Jezu prosze o zdrowie dla nas... blagam
 K: 22.04.2021, 16:47
 Jezu, dziękuję za opieke wczoraj Daj mi siłę na opanowanie tej choroby jutro i każdy następny dzień Wierzę że się mną zaopiekujesz
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej