Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.


Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 Kacha: 18.04.2021, 08:25
  Panie Jezu prosze o zdrowie dla nas... blagam
 Aneta M.: 18.04.2021, 02:27
 Nie myśl Panie Jezu że jestem niewdzięczna dziękuję zaxwszystko pomagasz mi w tylu sprawach ale dla mbie i dziecka najważniejsza hest rodzina we troje z jwgo tatem a tu nie ma nadzieji niestety widać to co rqz mocniej masz swoje powody że tego nie chcesz bo z góry widzisz wszystko że pewnie znów byśmy cierpieli a on dalej pił nie pracował i ukrywał się z kochanką.Dlatego nie pomagasz w jego powrocie a nawet chęci piwrotu dla naszego dobra .Wiem to doskonale.Ale my obecnie cierpiny jeszcze vardziej bez niego jak znim.I błagam Cię o jego przemianę zrozumienie błędów i nawrócenie PanievHezu bo tylko Ty nożrsz wszystko.Nie problem znaleźć nowego partnera życiowego kolejnego ale to już nie będzie prawdziwy ojciec dla mojego syna on najbardziej czeka i brakuje mu taty nikt nie może tego pojąć bo go to nie dotyczy każą nam zapomnieć.Nie da się tylko Ty i twoja litość może uczynic cud o jaki błagam każfego dnia i nie mam siły juz i sensu żyć i moje dziwcko też cierpi a ja nie mogę nic zrobić.Ja może nie zasługuję na nic chiciaż tak nie uważam ale proszę zlituj się nad moim dzieckiem daj mu tą łaskę niech się cieszy niech będzie szczęśliwy a winni zapłacą zasłużoną karą aby moje dziecko moje zobaczyło że jest sprawiedliwość na świecie a jedyny wymiar sprawiedliwości to Pan Bóg. Wybacz mi Jezu że podupadłam przez złe wiadomości i następne upokorzenia.Nikt by tego nie udźwignął sam wiesz doskonale.
 Aneta M.: 18.04.2021, 02:00
 Straciłam nadzieję i wiarę bo widzę rzeczywistość i fakty. Rodzina, Ty Panie Jezu mieliscie mnie z głowy i spokój że czekamy ze synem z głupia nadzieją a nikt nie wierzy w cuda i rzeczy nierealne.Jakie to podłe i niesprawiedliwe.Każdemu pasowało to że żyjemy nadzieja zwłoka na czasie abyśmy zapomnieli o mężu ze synem nie piłowali tematu bo stał się nudny dla wszystkich.Żeby czas mijał tygodnie teraz miesiące jak widzę pewnie lata aż przywykniemy zapomnimy uspokoimy się zaakceptujemy i pewnie poznany nowe osoby rzucone nam na siłę przez los czy inne moce.Nie zapomnimy nigdy niczego i niezaakceptujemy ze synem sytuacji i nowego podłego życia do jakiego zmusili nas zbrodniarze na których nie na sprawiedkiwości jak widać.Najbardziej przykre jest to Panie Jezu że mój syn przed którym cale życie już zobaczył że nie ma kary na katów co krzywdzą nie ma sprawiedliwości i że uczciwośc moralność wierność nie popłaca w dzisiejszym świecie taka jest prawda niestety. On już stracił dawno wiarę sens bo widzi jak jest że karmi się głupią nadzieją któta nic nie daje dobrego.Bardzo mi przykro. Przepraszam.Nie mam siły walczyć i czekac na coś co dawno jes przesądzone i u góry jak mówią zapisane.
 Monika: 18.04.2021, 01:42
 Błagam o cud. Tak bardzo potrzebuje cudu. Nie mam już siły
 Anetka: 18.04.2021, 00:41
 Przebacz mi Jezu moje rozgoryczenie i poddanie się żal pretensje .oraz utratę wiary jestem tylko zwykłym człowiekiem.Ale samo się nic nie dzieje ludzie burzą mój spokój i coraz nowe złe nowiny robią ze mnie wraka.Pewnie dzieję się dużo więcej i Ty wiesz o tym bo to widzisz a ja nie. Dlatego nie dajesz mi łaski o którą błagam co chwilę jak żebrak marny pył któtego wszyscy mają gdzieś.Ale dlaczego nie dasz rozumu sumienia mojemu mężowi tylko zabrałeś go dla mojego dobra? W csym mi jest teraz lepiej kochanka śmieje mi się w nos ssczęśliwa że po 10 latach wybłagała żeby zostawił wreszcie mnie i syna ludzie plotkują nie ma końca taka sensacja a ja jak mysz zagoniona wbrew sobiw do klatki nie mogę się uwolnić nie ma żadnego wyjścia ukojenia rozwiązania muszę żyć w upokorzeniu i cierpieć i koniec bo nikt mi nie pomiże nawet Ty najwyższy co może zrobic cuda.Mam żyć żeby umierać za życia bez końca ? Po co mi takie życie wolałam się nie urodzić.Wiem że gorzej mają chorzy ale najwiękrzą tragedią są dla mnie moje sprawy i ból bez końca i niekończące zło.
 Anna : 18.04.2021, 00:22
 Boże dziękuję za odebrane łaski ,,proszę o dalszą opiekę dla mnie i rodziny,mojego synka Pawełka męża Jacka zgodę miłość i zdrowie ,Jezu kochany dopomóż mi w moich operacjach i mojej chorobie Jezu ty się tym zajmni pobłogosław Amen 🙏 Boże Miłosierny zatrzymaj ta złąPandemie niech na świecie zapanuje zdrowie
 A.M.: 17.04.2021, 23:14
 Widzę wszystko Jezu twoją wolę i twoje decyzje inne niż ja błagam Cię tak bardzo. Żebyś nie wiem co zaplanował dla mnie nic nie cofnie mojego upokorzenia zdeptania godności fałszywych plotek moich oprawców idą w eter taką parą i wszystko jest co raz gorzej co raz gorszy ból co raz gorszy wstyd. W nic już nie wierzę wszystko widać czarno na białym a czekania moje i syna na cud staje się chore i naiwne.Bo ty dawno wiesz jak będzie i jak jest naprawdę. Pomóż lepiej Panie Jezu chorym na raka szczególnie dzieciom w hospicjach dla których nie ma badzieji bo ja widocznie za mało z dzieckiem wycierpiałam 10 lat przez kochankę mojego męża bezwzględną natrętną bezwstydną kreaturę człowieka.Widocznie oni bardziej zasługują na szczęście drwiąc całe życie z Ciebie i nie chodząc do kościoła.Przeoraszam Panie Jezu wyznałam Ci co czuję .
 Stasio : 17.04.2021, 23:08
 ❤❤❤JEZU UFAM TOBIE!!!!❤❤❤JEZU ODDAJE SIE TOBIE CALYM SERCEM DUSZA I CIALEM!!!!!❤❤❤JEZU BADZ WOLA TWOJA TY DECYDUJ!!!!!❤❤❤JEZU TROSZCZ SIE TY!!!!❤❤❤JEZU PROSZE CIE O CUDOWNE UZDROWIENIE MOIEJ UKOCHANEJ CELERINY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!!!❤❤❤IN JESUS NAME !!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!!!❤❤❤
 Mama: 17.04.2021, 23:07
 Panie JEZU proszę o dar poczęcia dla moich dzieci. Zeby mąż nie naduzywał alkoholu. Zeby w domu był spokój Jezu Ty się tym zajmij

 E: 17.04.2021, 21:05
 Panie Jezu uzdrów moją córkę z depresji daj jej siły do opieki nad dziećmi.Proszę o zdrowie dla córki oczekującej dziecka o pokój w jej sercu i wsparcie od męża.Proszę o zdrowie dla moich najbliższych i dla mnie .Zachowaj nas Jezu od zakażenia koronawirusem.Jezu ufam Tobie kocham Ciebie i dziękuję za wszystko.
 Marzenie: 17.04.2021, 14:43
 Najukochańszy Panie Jezu proszę o łaskę daj memu Mężowi rozum by oddalił raz na zawsze od siebie tę kobietę by znowu zaczął patrzeć na mnie oczyma jak dawniej pełnymi miłości i zrozumienia proszę.... ocal nas proszę Panie Jezu....
 Danuta : 17.04.2021, 08:07
 Jezu Milosierny i Łaskawy, proszę uratuj małżeństwo Ani. Wlej na nowo miłość i spraw, aby to małżeństwo przetrwało. Jezu zajmij się tym proszę.
 A.M : 17.04.2021, 06:35
 Przebacz mi Jezu i złe myśli i słowa, nie myślę tak jestem wykończina psychicznie i fizycznie.Pomóż mi zdejmij ze mnie już ten krzyż daj temu komu się należy Ilonie Dudziak żeby coś zrozumiala i zostawiłła mojego męża w spokoju.Ufam Tobie Jezu i czekam na twoją sprawiedliwość bo Ty jesteś sędzią najwyższym i dobrodziejem .Wiem że nie zostawisz tego i że pewnego dnia zabierzesz ze mnie upokożenie i ból i dqsz konu trzeba aby czegoś się nauczyli że na cudzej krzywdzie szczęścia nie zbudujesz nigdy.Zabierz Panie tą złą kobietę daleko od mojego męża daj nam ostatnią szansę i jemu całkowite nawrócenie.Błagam Cię każdego dnia na kolanach.Jezu Ty się tym zajmij powierzam Tobie moje problemy i cierpienie tak samo mojego syna.Uczyń cud dla niego on na to nie zasłużył 10 lat cierpienia od małego przez natrętną fałszywą kochankę męża która dręczyła szabtqżowała 24 h aż odszedł wpadł w alkoholizm i inne ciężkie choroby.Daj mu zdrowie i rozum zlituj się nad nami Jezu nie chcę nikogo innego chcę żebyśmy byli szczęśliwą rodziną jak kiedyż ze synem.Pomóż nam nie dopuść Jezu do rozwodu daj mu sumienie i uczucia do nas ,niech przejrzy na oczy i tęskni za nami za domem.Nie zawiodę Cię odbuduję wszystko dam radę chociaż wydaje się nierealne.Dzięki Tobie może tylko wszystko powrócić.Ty Jezu jeśli zechcesz możesz wszystko
 Aneta M.: 17.04.2021, 04:54
 Przepraszam Panie Jezu za moją złość i agresję.Nie mogę udźwignąć tylu przeżyć ciężkich zmartwień a w domu niewyrozumiałe dokuczające osoby czekające na pocieszenie bo też nie wytrzymuja tego co się dzieje.Przebacz mi Panie słowa do dziecka w gniewie ale nie daję rady.Pomóż kochany Jezu niech mąż wróci do domu do syna do nas.Przecież Ty masz tylką przenajświętrzą moc ześlij ten cud o który błagam aby zistawił złą kobietę która zniszczyła mi życie i synowi.Ujaż ją Jezu i zaprowadź sprawiedliwość aby więcej nie krzywdziła i oddała dziecku ojca.Pomóż nam Jezu i przebacz grzechy żałuję za nie bardzo.
 Monika: 17.04.2021, 03:22
 Błagam o cud
 Marcin: 16.04.2021, 21:59
 Panie Jezu Ufam Tobie błagam Cię wysłuchaj mnie daj mi Zdrowie Panie Nasz dziękuję Tobie za uratowanie życia. Za to że Panie dałeś mi drugie życie na tym świecie.Paniw Nasz Dziękuję Tobie błagam Cię wysłuchaj mnie nie opuszczaj Mnie oraz Moich Bliskich.
 E : 16.04.2021, 18:34
 Proszę Cię Jezu o zdrowie i siły dla mojej córki uwolnij ją z nerwicy z depresji spraw by miała więcej miłości cierpliwości do swoich dzieci.Jest jej bardzo ciężko i nie ma znikąd pomocy .Pomóż jej Jezu.Panie proszę błogosław córce oczekującej dziecka proszę o zdrowie dla niej o pokój w sercu i wsparcie od męża.Proszę Cię Panie Jezu o zdrowie dla mojego męża córek zięciów wnucząt i dla mnie Zachowaj nas od zakażenia koronawirusem.Jezu ufam Tobie kocham Ciebie i dziękuję.
 Gosia: 16.04.2021, 18:30
 Panie Jezu kochany. Ty wiesz wszystko proszę zajmij się Ty bo Ty wszystko wiesz proszę pomóż mi. Jezu Kocham Ciebie Jezu Ufam Tobie.
 Anetka: 16.04.2021, 17:58
 Panie jezu czenu tak jest że dobro szczęście trwa chwilę a złio wali drzwiami i oknami.Nie mogę się niczym ucieszyć nawet drobnostką bo inni mi nie dadzą? Czenu noim krzywdzicielom wszystko się udaje żyją szczęśliwie na mojej krzywdzie? Dlaczego nie ma sprawiedkiwości Ludziw umrom i jej bie doczejują.Zaprowadź Jezu sprawiedkiwość nie pozwalaj na zło.
 Małgorzata : 16.04.2021, 14:57
 Panie Jezu błagam o przemianę serc dla moich bliskich zwlaszcza dla mamy i siostry,dar przebaczenia oraz uwolnienie od skutków grzechów i złego, okaż Swoje milosierdzie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej