Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.


Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 E: 06.04.2021, 21:55
 Panie Jezu proszę uzdrów moją córkę z depresji daj jej siły do opieki nad dziećmi.Proszę o pokój w sercu Agnieszki o wsparcie i miłość od męża o mądrość by radziła sobie w pracy.Proszę o zdrowie dla zięcia.Błogosław nam Jezu mnie i moim najbliższym i zachowaj nas od zakażenia koronawirusem.Jezu ufam Tobie i dziękuję za wszystko.
 Anna : 06.04.2021, 21:09
 Panie Jezu błagam cie zeby ta sytuacja ze spadkiem sie pomyślnie rozwiązała
 Anna : 06.04.2021, 21:06
 Panie Jezu błagam cie zeby lęk odeszedł, żebym przetała się zamartwiać
 Anetka M.: 06.04.2021, 20:54
 Jezu kochany Ty tyle wycierpiałeś na krzyżu rozumiesz moje cierpienie które nie ma końca.Nikt mi nie pomoże Tylko w Tobie jedyna nadzieja Tylko Ty możesz przenosić góry i ukarać moich oprawców.Daj mi i dziecku szczęście i zdrowie.Daj cud żeby mąż wrócił do domu aby się opamiętał i jego rodzice. Będę błagać Cię o tę łaskę do utratu tchu w każdej chwili każdego dnia aż uwierzysz że się zmieniłam i na to zasluguję.Zabierz ze mnie ten ciężki krzyż ból i upokorzenie jakie dał mi mąż.Zrobię wszystko aby mu wybaczyć i uratować rodzinę.Ale błagam Cię o szansę na to bo jak mam to zrobić bez Ciebie.Nie opuszczaj mnie Panie nie odwracaj się ode mnie potrzebuję Cię ze synem.Pomóż mi .
 Lim: 06.04.2021, 19:53
 Panie Jezu, dzięki Ci za wszystkie cuda które czynisz w moim życiu. Proszę pomóż mi jeszcze w jednej bardzo męczącej mnie kwestii, tylko Ty możesz to zrobić.
 A.M.: 06.04.2021, 19:31
 Panie Jezu Kochany spraw aby mąż myślał o mnie i dziecku bez końca ,proszę niech wrócą mu do nas uczucia.Ześlij na nas swoją łaskę cudu aby Paweł się opamiętał nawrócił.Błagam Cię o ostatnią szansę uratowania małżeństwa .Nie zawiodę Cię miłosierny wyrozumiały i wszechmogący Jezu.Ty Panie zmartwychwstały przywracałeś wzrok niewidonym, chodziłeś powodzie tylko Ty możesz przemienic unysł i serce mojego męża .Nie będę robić mu wyrzutów ani karać za krzywdy.Chcę zacząć od nowa i uratować małżeństwo ale bez twojej pomocy Panie nie dam rady.Pomóż Jezu Ty się tym zajmij abyśmy się wszyscy pogodzili obie rodziny i mąż wrócił do domu aby żałował swoich czynów i odejścia.Odsuń od niego złą kobietę niech ona odczepi się od niego.Błagam Cię na kolanaxh o ten cud.
 Anetka: 06.04.2021, 13:35
 Kochany Jezu zmartwychwstały zlituj się nad moją rodziną aby nowa praca była fajna, dobrzy ludzie ,abym sobie radziła i zapewniła rodzinie utrzymanie.Żyję przez to w ciągłym stresie i bólu z powodu męża uzależniłam się od przeciwbólowych leków bo dużo choruję mam niedobór c1 exterazy. Jezu Ty się tym zajmij.Błagam Cię niech mąż wróci do domu ,niech wrócą mu do nas uczucia uratuj moje małżeństwo i moją rodzinę..Boję się tego bo mwm dużo bólu poniżenia mam moralność ale chcę ,pragniemy tego ze synem.I jedno mogę Ci ofiariwać nie zawiodę Cię dam z siebie wszystko to czego wcześniej nie umiałam.Pozwól mi Panie Ci to pokazać udowodnić ofiarować siebie inną nową lepszą.
 Aneta: 06.04.2021, 13:32
 Panie przenajświętrzy bałagam Cię zabierz ze mnie ból lęki i upokorzenie.Zlituj się spraw cud aby mąż tęsknił za nami interesował się nami ,mną ,aby wróciły mu do nas uczucia.Spraw aby wrócił.Ukarz Ilonę Dudziak która niszczyła mi zdrowie i życie 10 lat ,zniszczyła życie mojemu dziecku.Błagam Cię o sprawiedliwość żeby coś ją to nauczyło.Proszę Cię Jezu Ty się tym zajmij.Bo nie mogę żyć nie mam sił żyć ani dziecko.
 Anetka: 06.04.2021, 13:24
 Kochany Jezu zmartwychwstały zlituj się nad moją rodziną aby nowa praca była fajna, dobrzy ludzie ,abym sobie radziła i zapewniła rodzinie utrzymanie.Żyję przez to w ciągłym stresie i bólu z powodu męża uzależniłam się od przeciwbólowych leków bo dużo choruję mam niedobór c1 exterazy. Jezu Ty się tym zajmij.Błagam Cię niech mąż wróci do domu ,niech wrócą mu do nas uczucia uratuj moje małżeństwo i moją rodzinę..Boję się tego bo mwm dużo bólu poniżenia mam moralność ale chcę ,pragniemy tego ze synem.I jedno mogę Ci ofiariwać nie zawiodę Cię dam z siebie wszystko to czego wcześniej nie umiałam.Pozwól mi Panie Ci to pokazać udowodnić ofiarować siebie inną nową lepszą.

 Ja: 06.04.2021, 12:50
 Jezu kochany pomóż mi dojść do celu żeby się ułożyła i nie mosiala nic zmieniać blagam
 Teresa: 06.04.2021, 08:11
 BŁagam Jezu o uzdrowienie duszy i ciała dla Teresy i Andrzeja i łaskę wiary uwolnienie od zła dla Marii.
 Aneta M.: 06.04.2021, 03:00
 Panie Jezu osłoń mnie i syna najdroższą krwią swoją. Błagam Cię kochany zbawicielu zlituj się nade mną i dzieckiem.Nie dajemy rady dłużej tak żyć i tak bardzo cierpieć.Błagam o ostatnią szansę utatuj moje małżeństwo spraw cud i daj sumienie i rozum mojemu mężowi.Przywróć mu do nas uczucia.Nie zawiodę cię Panie nie zmarnuję tego uwierz mi .
 E : 06.04.2021, 00:28
 Panie Jezu proszę uzdrów moją córkę z depresji.Daj je siły do opieki nad dziećmi .Błogosław Jezu mnie i moim najbliższym.Zachowaj nas od zakażenia koronawirusem Jezu ufam Tobie.Jezu kocham
 Kacha : 05.04.2021, 22:22
 Panie Jezu prosze o zdrowie dla nas... blagam
 matka: 05.04.2021, 21:36
 Jezu,ufam Tobie.Jeśli będzie to zgodne z Twoją wolą zmień życie mojej córki, uwolnij ją ze złego, proszę o szczęście i zdrowie dla mojego dziecka.
 A.M.: 05.04.2021, 21:18
 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Błagam Cię Panie Jezu o ostatnią szansę.Zlituj się nade mną i dzieckiem.Proszę Cię niech mężowi wrócą do nas silne uczucia które zwalczą kochankę i zło.A przysięgam i obiecuję nie zawiodę twojego serca.
 Anetka: 05.04.2021, 19:52
 Panie Jezu nie zawiodę Cię uwierz mi ,daj mi ostatnią szansę błagam Cię. Musiałam wiele wycierpieć aby zrozumieć że robiłam wiele ale jednak za mało. Zrozumiałam swoje błędy które wyniosłam z domu.Nauczyłam się dużo od obcych ludzibi chcę być lepszym człowiekiem, lepszą żoną i matką nowym człowiekiem.Chcę Ci to Jezu ofiarować zobaczysz że Cię nie zawiodę i nauczę innych jak postępować .Uwierz mi Panie zaufaj ostatni raz pomóż uratować rodzinę .Spraw cud błagam Cię. Chcę się opiekować chorym mężem mimo krzywd jakie mi wyrządził odbudować naszą miłość uczucia rodzinę.Pozwól mi na to Panie Jezu.Blagam Cię.
 Joanna: 05.04.2021, 18:32
 Proszę o zdrowie dla Jerzego
 Joanna: 05.04.2021, 18:16
 Proszę o powrót do zdrowia dla mojego brata Jerzego
 A.M: 05.04.2021, 15:05
 Jezu kochany dziękuję Ci że mąż zaczął się odzywać do syna rozmawia.Chociaż to nic nie znaczy wiem.Będę Cię błagać na kolanach każfego dnia aby zrozumiał jak bardzo nas skrzywdził bo jest zaślepiony nie pojmuje tego.Zlituj się Panie spraw cud aby wróciły mu uczucia do mnie i syna aby zostawil kochankę i wrócił do domu.Błagam Cię abyś mu dał rozum rozsądek sumienie i zdrowie.Potrzebujemy go i kochamy. Proszę Cię też o sprawiedliwość dla Ilony Dudziak któta zniszczyła mi życie i zdrowie.Jezu Ty się tym zajmij bardzo Cię błagam najbardziej jak potrafię.Dziękuję za wszystko nie zawiodę Cię jestem innym człowiekiem tylko daj mi szansę.Proszę z całego serca o cud jaki tylko Ty możesz dać.Zmartwychwstały Jezu Chryste nie zostawiaj mnie pomóż w walce o małżeństwo bez Ciebie nie dam rady.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej